Switch Toogle Set by najanaja

• 28 Eylül 2012
  • 1819 Okunma
  • 42 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. İlk toogle widget yapımım bakalım beğenecekmisiniz :) data tracker için de tron disc ini kullandım bence gayet güzel oldu.
    Açıklamaya gerek warmı bilmiyorum ama hala bilmeyenler olabilir işi garantiye alalım sorun çıkmasın :)

öncelikle tel hackli olmalı joshlog avkon modu tele uygulanmış olmalı zip içerisiden çıkn mif leri E/resource/apps içerisine atın değiştirilsinmi sorusuna ewet deyip tele restrat çekin işlem tamamdır. Güle güle kullanın arkadaşlar.

İstek üzerine nfc widgetide eklenmiştir benim telde işe yaramadığı için pc den küçük bi önizleme ekledim neye benzediği belli olsun die.

Yazan: najanaja

Switch Toogle Set by najanaja İndir

yutkun, n000k, asigsasi ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  2. Teşekkürler abi :)

najanaja bunu beğendi.
  3. Çok güzel olmuş kardeşim eline sağlık :) mobil veri izleyici çok güzel olmuş iyi düşünmüşsün :) Bide sigaraya başlayasım geldi :pro: Diğer widgetler içinde bişeyler bekliyom takvim falan :)

najanaja bunu beğendi.
  4. eline sağlık dostum güzel olmuş

najanaja bunu beğendi.
  5. teşekkürler ellerine sağlık

najanaja bunu beğendi.
  6. eline saglik guzel duruyor

najanaja bunu beğendi.
  7. Kardeşim çok güzel olmuş eline sağlık da nfc de olsa iyi olucakmış sırf çoğu sevdiğim widget i nfc yok diye yüklemiyorum. Yap kardeş şu nfc yi de gözünü sevem

najanaja bunu beğendi.
  8. rica ederim kardeşim.

ANIL bunu beğendi.
  9. ellerine ve emeğine sağlık :tşk: hocam.

najanaja bunu beğendi.
  10. rica ederim kardeşim beğenmene sewindim :) boşwer hemen özenipte başlama sen başlıcana o bıraksın :) bakalım belki onlar içinde yaparım aslında belle refresh widgetlerinin orjinallerini çektim telden ama hepsi nvg ikonlarla yapılmış svg olsaydı hepsinin şeffafını çıkartacaktım :)

sLeepLe bunu beğendi.
  11. Rica ederim kardeşim.

12. rica ederim

13. rica ederim

14. walla biliyon bizim telde nfc yok o yüzden yapmadım mif i yok elimde yani bana bi tane mif gönder veya sonradan yapılan widget setlerinde varsa nfc onun linkini wer bana nasıl bişey olduğuna bakayım elbet yaparım sorun deil kardeşim :oke:

15. rica ederim kardeşim.

16. Kardeş hem tek den giriyom hem de eklenti ekleyemiyorum. Forumdan çeksen birini öyle atsan

najanaja bunu beğendi.
  17. eline sağlık güzel olmuş

najanaja bunu beğendi.
  18. Çok cool ;) Şimdiki widgetlarımın ve bu widgetlar favorim ;) Eline Sağlık Abi :) Pc bulsam dailyde de paylaşacağım :D

najanaja bunu beğendi.
  19. Sen bulursun bi yol kardeşim :)

najanaja bunu beğendi.
  20. Eline sağlık abi tron disk mükemmel olmuş :good:

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
26/09/2018 - 05:35