Red & Blue Circle Splashscreen Edit by najanaja

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
Red & Blue Circle Splashscreen Edit by najanaja
daha önce paylaşılmıştı ama reklam wardı :) alttaki atos yazısını sildim böle daha ciks oldu :) bilmeyenler için telefon açılış ekranıdır kullanabilmeniz için avko2 modu uygulanmış olmalı tele. zipten çıkan mif dosyasını e/resource/apps içne atın deiştirilsinmi sorusuna ewet deyip teli tekrar başlatın işlem tamamdır. Güle güle kullanın.

• Beğen
Tepkiler: sLeepLe ve yaren_dede

tempestshine

tempestshine

Üye
Bunu biliyorum.Mavisinide yaparmısın abi?

burakkk97

Üye
:tşk: abi

• Beğen
Tepkiler: najanaja
yaren_dede

yaren_dede

Üye
:tşk: aydın eline sağlık

mavisini ekliyorum ellerinden öper :)

Ekli dosyalar

• Beğen
tempestshine

tempestshine

Üye
:tşk:

• Beğen
SymbianHacker

SymbianHacker

Kapalı Hesap
teşekkürler dostum süpersin :oke: biz napalım ki o adamların ismiyle açılan telefonu :D

• Beğen
tempestshine

tempestshine

Üye

aynen dediğim gibi hayatta başkasının adı veya site ismi geçen şeyleri kullanmam ne telde ne pc de illaki bulurum reklamsız olanını :) rica ederim

- - - Eklendi - - -

sen deilmin :) o şekilde kullanıyo musun yani :)

adamın ismi midir nedir onu bile anlamadım ben.şu anda kullandığımda da atos yazıyor.nereden aldığımı bilsem linkini veririm.ama unuttum :D

• Beğen
najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi

adamın ismi midir nedir onu bile anlamadım ben.şu anda kullandığımda da atos yazıyor.nereden aldığımı bilsem linkini veririm.ama unuttum :D

tamam işte adamın nick'i oluyo :) senin kullandığın nasıl bişey bi adı falan yokmu ? linkini bulursan gönder yada adını söle biz buluruz senin için :) bakarız icabına :)

tempestshine

tempestshine

Üye

tamam işte adamın nick'i oluyo :) senin kullandığın nasıl bişey bi adı falan yokmu ? linkini bulursan gönder yada adını söle biz buluruz senin için :) bakarız icabına :)

Rus sitelerinden birinden almıştım.Çok aradım sonrada bulamadım :( hatta sen forumda paylaşmıştın.

najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi

Rus sitelerinden birinden almıştım.Çok aradım sonrada bulamadım :( hatta sen forumda paylaşmıştın.

bulman önemli deil kardeş kullandığına göre elinde mewcut sen göndersene bana o mif'i :)niye arıyon ki :) ben içeriğine bi bakayım görsem neye benzediğini belki adını da hatırlarım :)

MaxipmaN

Üye
mavi dehşet avkonla geldiydi teşekkürler

• Beğen
tempestshine

tempestshine

Üye
Hayır Abi.O değil.Senin verdiğin formattan sonra silindi.Bende bunu bir Rus sitesinde gördüm.Hoşuma gitti.Dosya ekte :)

Ekli dosyalar

najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
mavi dehşet avkonla geldiydi teşekkürler

rica ederim

- - - Eklendi - - -

Hayır Abi.O değil.Senin verdiğin formattan sonra silindi.Bende bunu bir Rus sitesinde gördüm.Hoşuma gitti.Dosya ekte :)

ben buna baktım da bu biraz zorladı olmayabilir çünkü diğeri arka fon simsiyahtı ben sadece atos yazısının üstünden siyaha boyadım ama bu mavi tonda ve tek ton deil açıktan koyuya gidiyo bunu boyadımmı çok göze batıyo bunun rengini klonlamam gerekiyo o zaman daha düzgün olur ama klonlama yok sanırım pro da ben bulamadım aslında png olarak kaydedersem svg leri o zaman kusursuz yaparımda daha önceki bazı svg lerde hep sorun yaşadım png yi svg ye dönüştürünce çeşit bişey çıkıyo hep ortaya :) onu keşfedemedim hala.

tempestshine

tempestshine

Üye
Çok bilimsel konuştun abi :D

• Beğen
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt