Shadow Sensual Widget Set by najanaja

Sponsorlu Bağlantılar

AHMED...

AHMED...

Üye
emeğine sağlık abi herşey mükemmel :tşk:

kkk karakuş

Üye
eline sağlık usta nasıl yükleyecez onuda açıklarsan iyi olur

• Beğen
Tepkiler: najanaja
najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi

abi senin konun olacak ve biz uzatmıcaz olur mu öyle:sarıl:

:D teşekkür ederim kardeşim.

- - - Eklendi - - -

Abi biz konusuyoruz oyle

- - - Eklendi - - -

Musik çalara bayıldım abi tesekurler

- - - Eklendi - - -

Abi senden son bir istekte bulunabilirmiyim

önemli deil kardeş bu sefer daha düzgün oldu hatırlattığın için ben teşekkür ederim. istekte bulunabilirmiyim deme direkt iste ben ona göre cvp veririm :)

- - - Eklendi - - -

rica ederim.

- - - Eklendi - - -

emeğine sağlık abi herşey mükemmel :tşk:

rica ederim kardeşim beğenmene sewindim.

- - - Eklendi - - -

eline sağlık usta nasıl yükleyecez onuda açıklarsan iyi olur

rica ederim kardeşim gerekli açıklamayı ilk sayfaya not olarak ekledim :oke:

- - - Eklendi - - -

Anıl ilk sayafaya bi bak :) bence gayet farklı ve güzel oldu :) ne dersin ?

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede
yaren_dede

yaren_dede

Üye
müzikçalar ve radyo böyle daha hoş olmuş eline sağlık :)

• Beğen
Anil-D

Anil-D

Üye
bu on numara olmuş radyo widgeti tesekurler banada seninkine benzer tiny battery yaparmısın icinde anıl yazan

• Beğen
achambo

achambo

Üye
abi ya niye demiyosunuz adobe illustrator svgz açıyo diye:)

• Beğen
sLeepLe

sLeepLe

Üye
Yeni widgetlarda güzel olmuş kardeşim notları bu sefer dahada beğendim müzik çalarda öyle eline sağlık :oke:

• Beğen
najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
müzikçalar ve radyo böyle daha hoş olmuş eline sağlık :)

aynen :) e biraz aceleye getirdim ondan öle oldu ilkler neyse sorun deil düzeltiriz siz gözünüze düzgün görünmeyen warsa söleyin ben düzenlerim ama sanırım başka bişey kalmadı zaten düzenlenecek :) rica ederim.

- - - Eklendi - - -

bu on numara olmuş radyo widgeti tesekurler banada seninkine benzer tiny battery yaparmısın icinde anıl yazan

nihayet beğendirebildik :D pillerle falan uğraştırmayın gözünüzü seweyim :) ha amaç adının yazmasıysa ver kullandığın widgeti onun içine yazıverem istediğin gibi adını ama bi onun için 8-10 tane ikon hazırlıyon bide farklı bi model ne yapayım ne bulayım ki şimdi başka faklı model bi pil yok elimde. bence pili semih yapar onda o azim war :)

- - - Eklendi - - -

abi ya niye demiyosunuz adobe illustrator svgz açıyo diye:)

adobe illustrator svgz açıyo :D e kardeşim yani bunu birinin sölemesimi gerekiyo illede, insan bi dener sonuçta elinde bi pro var adobe yani bide :)

- - - Eklendi - - -

Yeni widgetlarda güzel olmuş kardeşim notları bu sefer dahada beğendim müzik çalarda öyle eline sağlık :oke:

rica ederim kardeşim bunlar daha oturaklı oldu aceleye getirdik ondan öle olduydu :)

• Beğen
Tepkiler: achambo ve sLeepLe
Anil-D

Anil-D

Üye
Avkonumun icıne yazamazmisın

achambo

achambo

Üye

aynen :) e biraz aceleye getirdim ondan öle oldu ilkler neyse sorun deil düzeltiriz siz gözünüze düzgün görünmeyen warsa söleyin ben düzenlerim ama sanırım başka bişey kalmadı zaten düzenlenecek :) rica ederim.

- - - Eklendi - - -

nihayet beğendirebildik :D pillerle falan uğraştırmayın gözünüzü seweyim :) ha amaç adının yazmasıysa ver kullandığın widgeti onun içine yazıverem istediğin gibi adını ama bi onun için 8-10 tane ikon hazırlıyon bide farklı bi model ne yapayım ne bulayım ki şimdi başka faklı model bi pil yok elimde. bence pili semih yapar onda o azim war :)

- - - Eklendi - - -

adobe illustrator svgz açıyo :D e kardeşim yani bunu birinin sölemesimi gerekiyo illede, insan bi dener sonuçta elinde bi pro var adobe yani bide :)

- - - Eklendi - - -

rica ederim kardeşim bunlar daha oturaklı oldu aceleye getirdik ondan öle olduydu :)

çok azimliyim dimi:D

yarına yapabilirsem yaparım

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
Anil-D

Anil-D

Üye
Okul olmasa bende denicem haftaya 7 sınav var onlara calısiyorum bide ondan sonra 2 tane var bitiyo bana yazın su toggle yapmayı ogretirmisin

- - - Eklendi - - -

Bana tiny battery yap icine anil yaz semih tamammı yapabılırsen

- - - Eklendi - - -

Bende setler yapim ama yazın

achambo

achambo

Üye

daha benim rss yi yapmadın :hmmm

rss yi yeni yapıyorum maille birlikte

- - - Eklendi - - -

yaptım bişeyler 1 dk:) not ile uyumlu oldu mu diye bakıyım

- - - Eklendi - - -

abi köşeler yuvarlatıyorum ama senin gibi hiç olmuyo:) nasıl yapıcam

- - - Eklendi - - -

bir köşeler var diğer yerler zaten kolay:D

• Beğen
Tepkiler: najanaja ve asigsasi
AHMED...

AHMED...

Üye
abi herkes birşeyler istemiş soylemis sana zahmet olacak ama şu sol üstte gördüğün iki widget için bi ayar verebilir misin numara gizliliği ve ekran döndürme kiliti bu ikisine mif yapan çok az widgetler içinde sırıtıp duruyor

achambo

achambo

Üye
abi herkes birşeyler istemiş soylemis sana zahmet olacak ama şu sol üstte gördüğün iki widget için bi ayar verebilir misin numara gizliliği ve ekran döndürme kiliti bu ikisine mif yapan çok az widgetler içinde sırıtıp duruyor

mifi verirsen yaparız:tebessüm:

AHMED...

AHMED...

Üye
teşekkür ederim dostum çok iyi olur orjinal mif olarak yok ama ekrandaki mifleri gönderiyim sanırım bunlardı dostum

achambo

achambo

Üye

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

böyle oldu başka nasıl yapabilirsem yapıyım saat 3 e kadar sonra olmıcam 3-4 gün

- - - Eklendi - - -

teşekkür ederim dostum çok iyi olur orjinal mif olarak yok ama ekrandaki mifleri gönderiyim sanırım bunlardı dostum

yaptım da içimden bir his olmadı diyo atıyım dene bir:D

- - - Eklendi - - -

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
AHMED...

AHMED...

Üye
eyvallah dostum hemen deniyorum

AHMED...

AHMED...

Üye

o iş tamam dostum emeğine sağlık çok tesekkur ederim