Switch Toogle Set by najanaja

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
Switch Toogle Set by najanaja
İlk toogle widget yapımım bakalım beğenecekmisiniz :) data tracker için de tron disc ini kullandım bence gayet güzel oldu.
Açıklamaya gerek warmı bilmiyorum ama hala bilmeyenler olabilir işi garantiye alalım sorun çıkmasın :)

öncelikle tel hackli olmalı joshlog avkon modu tele uygulanmış olmalı zip içerisiden çıkn mif leri E/resource/apps içerisine atın değiştirilsinmi sorusuna ewet deyip tele restrat çekin işlem tamamdır. Güle güle kullanın arkadaşlar.

İstek üzerine nfc widgetide eklenmiştir benim telde işe yaramadığı için pc den küçük bi önizleme ekledim neye benzediği belli olsun die.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: yutkun, n000k, asigsasi ve 2 diğerleri

ANIL

ANIL

Admin
Teşekkürler abi :)

• Beğen
Tepkiler: najanaja
sLeepLe

sLeepLe

Üye
Çok güzel olmuş kardeşim eline sağlık :) mobil veri izleyici çok güzel olmuş iyi düşünmüşsün :) Bide sigaraya başlayasım geldi :pro: Diğer widgetler içinde bişeyler bekliyom takvim falan :)

• Beğen
yaren_dede

yaren_dede

Üye
eline sağlık dostum güzel olmuş

• Beğen
asigsasi

asigsasi

Üye
teşekkürler ellerine sağlık

• Beğen
benighted

benighted

Üye
eline saglik guzel duruyor

• Beğen
@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Kardeşim çok güzel olmuş eline sağlık da nfc de olsa iyi olucakmış sırf çoğu sevdiğim widget i nfc yok diye yüklemiyorum. Yap kardeş şu nfc yi de gözünü sevem

• Beğen
yavuzkaraca

yavuzkaraca

Üye
ellerine ve emeğine sağlık :tşk: hocam.

• Beğen
najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
Çok güzel olmuş kardeşim eline sağlık :) mobil veri izleyici çok güzel olmuş iyi düşünmüşsün :) Bide sigaraya başlayasım geldi :pro: Diğer widgetler içinde bişeyler bekliyom takvim falan :)

rica ederim kardeşim beğenmene sewindim :) boşwer hemen özenipte başlama sen başlıcana o bıraksın :) bakalım belki onlar içinde yaparım aslında belle refresh widgetlerinin orjinallerini çektim telden ama hepsi nvg ikonlarla yapılmış svg olsaydı hepsinin şeffafını çıkartacaktım :)

• Beğen
Tepkiler: sLeepLe
najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim çok güzel olmuş eline sağlık da nfc de olsa iyi olucakmış sırf çoğu sevdiğim widget i nfc yok diye yüklemiyorum. Yap kardeş şu nfc yi de gözünü sevem

walla biliyon bizim telde nfc yok o yüzden yapmadım mif i yok elimde yani bana bi tane mif gönder veya sonradan yapılan widget setlerinde varsa nfc onun linkini wer bana nasıl bişey olduğuna bakayım elbet yaparım sorun deil kardeşim :oke:

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Kardeş hem tek den giriyom hem de eklenti ekleyemiyorum. Forumdan çeksen birini öyle atsan

• Beğen
achambo

achambo

Üye
eline sağlık güzel olmuş

• Beğen
tempestshine

tempestshine

Üye
Çok cool ;) Şimdiki widgetlarımın ve bu widgetlar favorim ;) Eline Sağlık Abi :) Pc bulsam dailyde de paylaşacağım :D

• Beğen
sLeepLe

sLeepLe

Üye

rica ederim kardeşim beğenmene sewindim :) boşwer hemen özenipte başlama sen başlıcana o bıraksın :) bakalım belki onlar içinde yaparım aslında belle refresh widgetlerinin orjinallerini çektim telden ama hepsi nvg ikonlarla yapılmış svg olsaydı hepsinin şeffafını çıkartacaktım :)
Sen bulursun bi yol kardeşim :)

• Beğen
iyavuzoz

iyavuzoz

Üye
Eline sağlık abi tron disk mükemmel olmuş :good:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...