Switch Toogle Set by najanaja

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yutkun

yutkun

Üye
eline saglık usta devamınıda bekleriz

• Beğen
Tepkiler: najanaja

tolgatavli

Üye
mobildatatrackeri aldım teşekkürler

• Beğen
AHMED...

AHMED...

Üye
çok kaliteli abi emeğine sağlık

• Beğen
n000k

n000k

Üye
süper olmuşlar :))

• Beğen
najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
tempestshine

tempestshine

Üye
Telefonunda nfc olan birinde örneğin 701'de hepsinden var.önizleme alsın

• Beğen
@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Sağol karedeşim süper oldu şimdi ellerine sağlık

- - - Eklendi - - -

Kardeşim bu tooggle larda problem var. Hep opera mobile ile nete girip çıktığımda bazıları görünüyor bazıları da kap kara oluyor. Bikaç kere giriş sayfalarını değişiyorum öyle düzeliyor. Çok beğendim ben bunları ama bu sorun canımı sıkıyor. Var mı çözümü

• Beğen
najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
Sağol karedeşim süper oldu şimdi ellerine sağlık

- - - Eklendi - - -

Kardeşim bu tooggle larda problem var. Hep opera mobile ile nete girip çıktığımda bazıları görünüyor bazıları da kap kara oluyor. Bikaç kere giriş sayfalarını değişiyorum öyle düzeliyor. Çok beğendim ben bunları ama bu sorun canımı sıkıyor. Var mı çözümü

rica ederim ama ben hiçbi sorun yaşamıyorum hepsi normal duruyo ekranda sorunda yaşatamaz sonuçta ben sadece mif in içinden iki tane ikon deiştiriyorum on ve off ikonu başka da bişey yapmıyorum mif e ikonlar sorunlu ols zaten hiç görünmez ekranda ben saatlerce uğraştım bunları düzenlemek sorunsuz hale getirmek için tele restart çekmekten şarj kalmadı telde :) hala telefonumda bu set war hep operaya girdiğinde oluyosa onda ekranı etkiliyen bişey wardır belki yine de bilemem başıma gelmeden bi çözüm sunamam ama widgetlerde sorun olmadığına garanti weririm :oke:

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Tamam kardeşim artık böyle takılacam napayım.

- - - Eklendi - - -

bu resimdeki gibi oluyor kardeş ya

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Acaba nasıl düzelecek bu? Halen daha var. hd oyunlardan çıkarken de oluyor

najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
emin ol ilk defa görüyom kardeş dedim ya bende walla hiçbi sorun yok opera kullanmıyorum ama telin tarayıcısını kullanıyorum sorun yok hd oyulardan oynuyorum sorun yok sonuçta bende kurcukluyom telefonu o kadar pro açıyom kapatıyom daha hiç böle bişey başıma gelmedi başka yaşayan warmı bilmiyorum ama bence senin telle alakalı yoksa herkeste aynı şey olurdu şu anda rus sitelerinde bile paylaştılar ruslar çok beğenmiş hatta başka renklerini çıkarabilir misin die soranlar oluyo hiçbi şikayet yok onlardan da Can daily de paylaştı orda da hiçbi şikayet yok herkes beğenmiş e böle bi durumda sence ben nasıl bi çözüm arayabilirim yada napabilirim ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...