Haber Subway Surfers Için Change.org'da Imza Kampanyası

Sponsorlu Bağlantılar

capkino06

Üye
olmuyorda temple rundan güzel grafikleri felan bence :) bu olsa temple değilde bunu yüklerdim :) hem mağaza gelişmesi açısından iyi olur yani hastası çok ::D

mesutcinik

mesutcinik

Üye
bence kimse subway yok diye L925 gibi bir telefonu arka plana itemez küçük eksilerinin yanında çok büyük artıları var lumia cihazların...

capkino06

Üye
itende var işte usta adam oyun yok diye almadı lumia cihaz o kadar dedim 1 gün arayla aldık cihazları gmd aldı gitti

mesutcinik

mesutcinik

Üye
tabi bunda insanın ne aradığı da önemli telefondan tabiki. ben burda kendi açımdan konuşuyorum sadece...

capkino06

Üye
öyle tabi ya. bana oyun yok o telefonlarda diyene oyuna ihtiyacım yok der geçerim stabil olsun yeter :)

mesutcinik

mesutcinik

Üye
aynen böyle yani 1500 lir veriğim deli gibi yüklediğim her uygulamada kasacaksa ne yapayım onun oyununu ben ya

muratangin

Üye
şuan konu türkiye.bizim sınıfta bir cocuk var böyle benim gibi.s4 pro snap800 adreno 330 filan hepsinden anlar.ama o cocuk ve ben gibiler veya bizler ülkede ne yazıkki coğunluğu taşımıyoruz.telefon alırken adamlar işlemcisine gücüne os stabilitesine bakmıyor.Turkcelle gittim.Adam bana t40ı şöyle anlatıyor.Facebook sorunsuz girebilirsin hatta youtube tarzı sitelerden video filan izlersin internetten chat yaparsın filan.Benim bekleediğim bu değil ama toplumumuz böyle.Sonuç olarak telefonun bi albenisi olmalı bilinçsiz kişiler için.Benim kuzenim tam bir subway delisi.3 saat aralıksız oynadığını bilirim.Sırf oyun kasmasın diye iphone 5 almıştır kendisi :bann:.Lumiayı tanıtıyorsun şu var bu var diye.Adamın sorduğu soru şu.Abi ben bunda subway(hill climp tarzı bi oyun[popüler şeyler]) oynayabilirmiyim.Hayır.Tamamdır telefon adamın gözünde bitiyor yani olay bundan ibaret.

• Beğen
Tepkiler: Cihanî Sultan
caglar b

caglar b

Üye
Subway gibi yada ona benzer birçok oyunun en azından yeni çıkacak sürümleri wp ye gelmezse, üzerinde nokia yazan telefonlar geçmişte oldugu gibi yine geri kalacaklar

mesutcinik

mesutcinik

Üye
kesinlikle biz ne kadar tersini de düşünüyor olsakta kullanıcının isteği bu doğrultuda türkiyede...

dakamon

dakamon

Üye
Valla candy crash da gelsin biran önce

tanercoskun

tanercoskun

Üye
Bende destekliyorum bu oyun gelmeli :) Aynen Candy Crash da :)

btrmbtrm

btrmbtrm

Üye
verdim oyu 72 kalmış inşallah gelir

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
şuan konu türkiye.bizim sınıfta bir cocuk var böyle benim gibi.s4 pro snap800 adreno 330 filan hepsinden anlar.ama o cocuk ve ben gibiler veya bizler ülkede ne yazıkki coğunluğu taşımıyoruz.telefon alırken adamlar işlemcisine gücüne os stabilitesine bakmıyor.Turkcelle gittim.Adam bana t40ı şöyle anlatıyor.Facebook sorunsuz girebilirsin hatta youtube tarzı sitelerden video filan izlersin internetten chat yaparsın filan.Benim bekleediğim bu değil ama toplumumuz böyle.Sonuç olarak telefonun bi albenisi olmalı bilinçsiz kişiler için.Benim kuzenim tam bir subway delisi.3 saat aralıksız oynadığını bilirim.Sırf oyun kasmasın diye iphone 5 almıştır kendisi :bann:.Lumiayı tanıtıyorsun şu var bu var diye.Adamın sorduğu soru şu.Abi ben bunda subway(hill climp tarzı bi oyun[popüler şeyler]) oynayabilirmiyim.Hayır.Tamamdır telefon adamın gözünde bitiyor yani olay bundan ibaret.
Cehaletle savaşmak gerek!!!Bilinçsiz kullanıcıları bilinçlendirelim :)

IVI-Elia

Üye
Ya boşverin takmayın mobil oyunlar geçici ne subwayin ne minion rushun yüzüne bakmam çıkması iyi ama biraz oynayıp bırakıyo insan

BelaMonte

BelaMonte

Üye
Beyler Nokia nın orjinal Facebook sayfasında gördüm subway surfers yakında mağazaya gelecekmiş. Şuan hazırlanılıyormuş.

muratangin

Üye

realname11

Üye
çıksa ne olucak her oyun gibi 2 gün oynayıp sıkılıcaz.

Mia Alfanso

Mia Alfanso

Üye
aynen sözde martta çıkcaktı

Üst Alt