Haber Subway Surfers Için Change.org'da Imza Kampanyası

Sponsorlu Bağlantılar

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Subway Surfers Için Change.org'da Imza Kampanyası
Bir çok Windows Phone kullanıcısının merakla beklediği Subway Surfers oyunu henüz Windows Phone platformu için yayınlanmadı.

Balanadini Loli isimli bir kullanıcı dünyaca unlu imza kampanyası sitesi Change.org üzerinde bir imza kampanyası başlattı ve Subway Surfers oyununu Windows Phone platformuna istiyoruz diyor. Subway Surfers yapımcılarına ulaştırılacak bu dilekçede benim imzan olsun diyorsanız ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: man20, FeRhAt0152 ve Cihanî Sultan

turbocore35

turbocore35

Üye
ben verdim 512 mb lara gelir heral :D

katil_197

katil_197

Üye
verin imzaları :d

Rookie66

Rookie66

Üye
Bi ara çıkacağı haberi geldiydiya :D noldu şimdi

PureFood

PureFood

Üye
ille giriş yapmak mı gerekiyor

byibo

byibo

Üye
güzel haber ali kemal abi umarım sesimizi duyarlar artık :)

fath353

Üye
:((((((( umutsuzum

SonyXperia

SonyXperia

Üye
Çıkaracaklarını sanmam çıksa dahi çıktığı gibi kalır. Yani androidteki gibi her ay bir güncelleme almaz

capkino06

Üye
nasıl veriyoruz imza benim ingilizce 0 :(

capkino06

Üye
ben diyemiyom işte başkan nasıl imza veriliyor? bu oyun benim arkadaşımı surat beni bişiler demişinde :D

capkino06

Üye
he valla iş yerinde abi var subway yok sende diyo bana laf koyuyolar androidcilerin arasında kaldım tek başıma :)

ThunderblastX

ThunderblastX

Üye
Ne kadar saçma demiş :D

mesutcinik

mesutcinik

Üye
bana sorarsanız pekte önemli değil yani oyun sonuçta çoğu android telefonda da sık sık kasıyor bu tür oyunlar kasacağına olmasın daha iyi yani...

capkino06

Üye
Bende öyle diyorum zaten donanıma doyuramadınız telefonları diyorum :D

skynet

Üye
Olmasa da olur sorun değil (h)

ÖEY

ÖEY

Üye
Valla ben de var bir kere kurduktan sonra oynadım sonra unutmuştum ta ki burada bu başlığı görene kadar bence çok takılmayın bu tarz şeylere, varsın arkadaşın seninle dalga geçsin bu oyun yok diye ne fark eder ki? Senin telefonunda bu oyun olmazsa sen eksik mi olursun yani? Takmayın kafanıza :D

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
Noluyor be :D

Üst Alt