Subway Surfers Için Change.org'da Imza Kampanyası

• 7 Ekim 2013
  • 1349 Okunma
  • 37 Cevap

1. Bir çok Windows Phone kullanıcısının merakla beklediği Subway Surfers oyunu henüz Windows Phone platformu için yayınlanmadı.

Balanadini Loli isimli bir kullanıcı dünyaca unlu imza kampanyası sitesi Change.org üzerinde bir imza kampanyası başlattı ve Subway Surfers oyununu Windows Phone platformuna istiyoruz diyor. Subway Surfers yapımcılarına ulaştırılacak bu dilekçede benim imzan olsun diyorsanız buradan ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz.

Yazan: papakudioflu
    man20, FeRhAt0152 ve Cihanî Sultan bunu beğendi.
  2. ben verdim 512 mb lara gelir heral :D

3. verin imzaları :d

4. Bi ara çıkacağı haberi geldiydiya :D noldu şimdi

5. ille giriş yapmak mı gerekiyor

6. güzel haber ali kemal abi umarım sesimizi duyarlar artık :)

7. :((((((( umutsuzum

8. Çıkaracaklarını sanmam çıksa dahi çıktığı gibi kalır. Yani androidteki gibi her ay bir güncelleme almaz

9. nasıl veriyoruz imza benim ingilizce 0 :(

10. destekledim
    ---
    this game is great.my friends smile to me dedim :D

11. ben diyemiyom işte başkan nasıl imza veriliyor? bu oyun benim arkadaşımı surat beni bişiler demişinde :D

12. bu oyun muhteşem. arkadaşlarım bana gülüyor demiş...

13. he valla iş yerinde abi var subway yok sende diyo bana laf koyuyolar androidcilerin arasında kaldım tek başıma :)

14. Ne kadar saçma demiş :D

15. Allah uçak kazası vermesin boşverin :D

ThunderblastX bunu beğendi.
  16. bana sorarsanız pekte önemli değil yani oyun sonuçta çoğu android telefonda da sık sık kasıyor bu tür oyunlar kasacağına olmasın daha iyi yani...

17. Bende öyle diyorum zaten donanıma doyuramadınız telefonları diyorum :D

18. Olmasa da olur sorun değil (h)

19. Valla ben de var bir kere kurduktan sonra oynadım sonra unutmuştum ta ki burada bu başlığı görene kadar bence çok takılmayın bu tarz şeylere, varsın arkadaşın seninle dalga geçsin bu oyun yok diye ne fark eder ki? Senin telefonunda bu oyun olmazsa sen eksik mi olursun yani? Takmayın kafanıza :D

20. Noluyor be :D

Yüklüyor...
21/09/2018 - 10:45