STAR X18 i Android 4.0.1 ICECREAM

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
nadirce

nadirce

Üye
    Konu Sahibi
STAR X18 i Android 4.0.1 ICECREAM
Merhabalar arkadaşlar. Sanalpazar.com da STAR X18 i Android 4.0.1 ICECREAM cep telefonu satışta.

fiyatı 490-520 tl arasında gidip geliyor. Bu telefonu almayı düşündüm ama önce kullanan arkadaşlar var sa yorumlarını öğrenmek istiyorum. teşekkürler.(Fiyat biraz yüksek bence ama başka yerde satışı yok malesef. )​
Kullanan yoksa bile bilgisi olan arkadaşların fikirleri ve duyumları de önemli.

Aynı sitede başka bir satıcı

Sony Ericsson Xperia Arc S Clone

başlıklı

ürün satışta 380 tl teknik bilgisi olan

arkadaşlar siteden her iki ürünü inceleyip

deneyim ve gözlemlerini

benimle paylaşırlar ise sevinirim.

TEŞEKKÜRLER.

Buster_B

Buster_B

Üye
Kesinlikle çok iyi bir cihaz diyebilirim. Eğer ünlü markalardan olsun gibi bir takıntın yoksa kesinlikle bu fiyata kaçmaz.
Gerçi marka takıntın olsa da galaxy S2 bile çift hatlı değil o ayrı :P

500 lira altı olduğu sürece fazla değil
çok araştırdım bu markayı da diğer androidli çin markalarını da ama en uygun görünen bu.
Alıcaksan sakın vazgeçme derim :)

Bu arada teknik bilgi de vereyim
çift SIM (birini 3G diğerini normal gsm kullanıyor)
4.1" WVGA capacitive ekran var. ki bence gayet iyi zaten bu boyutta bu model ekran tek başına telefonun yarısı kadar ediyo
GPS var tabi ki Android + Google Maps hayat kurtarıcı anlar yaşatır sana
8 MP kamera diye de geçiyor ama 3.2 MP gibi bir donanım var (kesinlikle kötü değil)
Android 2.3.4 ile nasıl çalıştığını biliyorum. Gayet akıcı diyebilirim. 4.0.1 de kasma yapar mı yoksa daha mı seri olur hiç bilmiyorum
650+400MHz olarak 2 işlemcisi var (model; MTK 6573) sanırım birini sistem birini uygulamalar için kullanıyor -emin değilim-
512 MB ROM + 256 MB RAM var (bu ilk başta düşük gibi geldi bana ama Nokianın yeni modellerinde RAMler yerlerde 110mb 128 MB 172 MB falan gördüm, gözümde yüceldi. :P zaten diğer çin modelleriyle kıyaslarsa fark edersin angry birds falan kasıyo resmen bunun dışındakilerde )
100-120 saat şarjı dayanıyo deniliyo ama benim gibi elinden düşmeyen birine sabahtan akşama zor dayanır söylemesi neyseki pakette yedek pil var :P
vee 3D APK çipi var. bu diğerlerinde pek bulunan bişey değil (nokiada samsungda bile bundan pahalı olup apk olmayanlar var) -bu ne demek oluyor; 3d oyunları açabilirsin =abartılılar hariç tabi= -

Sanırım bu kadar :)

nadirce

nadirce

Üye
    Konu Sahibi
Kesinlikle çok iyi bir cihaz diyebilirim. Eğer ünlü markalardan olsun gibi bir takıntın yoksa kesinlikle bu fiyata kaçmaz.
Gerçi marka takıntın olsa da galaxy S2 bile çift hatlı değil o ayrı :P

500 lira altı olduğu sürece fazla değil
çok araştırdım bu markayı da diğer androidli çin markalarını da ama en uygun görünen bu.
Alıcaksan sakın vazgeçme derim :)

Bu arada teknik bilgi de vereyim
çift SIM (birini 3G diğerini normal gsm kullanıyor)
4.1" WVGA capacitive ekran var. ki bence gayet iyi zaten bu boyutta bu model ekran tek başına telefonun yarısı kadar ediyo
GPS var tabi ki Android + Google Maps hayat kurtarıcı anlar yaşatır sana
8 MP kamera diye de geçiyor ama 3.2 MP gibi bir donanım var (kesinlikle kötü değil)
Android 2.3.4 ile nasıl çalıştığını biliyorum. Gayet akıcı diyebilirim. 4.0.1 de kasma yapar mı yoksa daha mı seri olur hiç bilmiyorum
650+400MHz olarak 2 işlemcisi var (model; MTK 6573) sanırım birini sistem birini uygulamalar için kullanıyor -emin değilim-
512 MB ROM + 256 MB RAM var (bu ilk başta düşük gibi geldi bana ama Nokianın yeni modellerinde RAMler yerlerde 110mb 128 MB 172 MB falan gördüm, gözümde yüceldi. :P zaten diğer çin modelleriyle kıyaslarsa fark edersin angry birds falan kasıyo resmen bunun dışındakilerde )
100-120 saat şarjı dayanıyo deniliyo ama benim gibi elinden düşmeyen birine sabahtan akşama zor dayanır söylemesi neyseki pakette yedek pil var :P
vee 3D APK çipi var. bu diğerlerinde pek bulunan bişey değil (nokiada samsungda bile bundan pahalı olup apk olmayanlar var) -bu ne demek oluyor; 3d oyunları açabilirsin =abartılılar hariç tabi= -

Sanırım bu kadar :)
Çok çok teşekkürler. Gayet akıcı ve net bir açıklama oldu.
Araştırırken yeni bir şey öğrendim. Imei kopyalamasıyla ilgili
çinden gelen telefonlara nokia'nın eski modellerinin (3310) gibi ımei numalaralı ile kayıt yaptırıyorlarmış. Bu telefonlarla internete bağlandığında (3310 bağlanıyormuş gibi görünüyormuş) ve telefonu artık kullanamıyormuşsun 3310 nun internete bağlanma gibi bir özelliği yok çünkü yada onun gibi birşey. Bu konuyla ilgili bir fikriniz var mı acaba.
ha birde bu telefonlardan hangisini tercih etmeliyim acaba özellik olarak aynı gibiler ama fiyatlar farklı

oguzhaneymar

Üye
bencede süper bende almayı düşünüyorum.telefonda yok yok

sys16

Üye
ben kullanıyorum arkadaşım telefon canavar gibi tavsiye ederim.nfs shift pes 2011 pes 2012 rahat oynuyorum hasta oldum tarafı wifiden counter strike oynuyorum.çoklu güzel yani kaçırma.

baranusta

baranusta

Üye
aşagıdaki linkteki uygun fiyat ve arkadaş baya yardımcı oluyor tavsiye ederim

GitarOgrencisi

Üye
sophone bir de goapple var diyorlar hangisi daha iyi şimdi kafam çok karıştı arkadaşlar yardımcı olun :S

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt