Satılık Star 4,5"TFT 3g Wifi Gps Android 4.2-gercek-1gb Ram-4gb-Rom Fiyat-350tl

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
cemali74

cemali74

Üye
    Konu Sahibi
Star 4,5"TFT 3g Wifi Gps Android 4.2-gercek-1gb Ram-4gb-Rom Fiyat-350tl
STAR 4,5" TFT 3G WiFi Gps Android 4.2
Fiyat : 350 TL
(Bu Kalite Bu Özellikler ve Bu Fiyat Performansı ile Sizlere Yeni Bir Ürün Sunuyoruz.)
(Galaxy S4 Mini Tarzından Esinlenen Bu Ürün, Sizleri Çok Mutlu Ediceğinden Eminiz.)
GERÇEK 1gb Ram 4gb Rom
Cpu İşlemci : MTK6582 Quad Core 4 Çekirdek 1,3Ghz
Gpu İşlemci : Mali 400Mp

Telefon alıcak arkadaşlara 1 imei hediye edilecektir.(Hat kapanmama garantili)
Satın alıcak arkadaşlar, Facebook yada Skype den Kamera açıp telefonu inceleyebilirler.

Renk Seçenekleri : Beyaz Siyah Sarı Pembe
Dokunmatik Ekran
İşletim Sistemi : Android 4.2
Kart Desteği : 32GB SD
Ekran Boyutu : 4.5" INCH
Ekran Çözünürlüğü : 854 x 480 pixels , 240DPI
Veri transfer : GPRS / HSPA / EDGE
WIFI : 802 11 b/g
GPS Built in GPS, support AGPS and Sesli navigation
Desteklediği Diller : English, Spanish, Brazil, Portugal, Italian, German,
Dutch, French, Polish, Romanian, Turkish, Russian, Arabic, Indonesian, Malay, Thai,
Vietnamese, Hindi, Hebrew, Simplified Chinese, Traditional Chinese.
Frekanslar 2G: GSM850/900/1800/1900MHz 3G WCDMA 850/2100MHz
Çift Sim Kart
Kamera : Çift Kamera, 2.0MP Ön Kamera ve 5.0MP Arka Kamera Flash
Oto Focus Özelliği
Desteklenen Format Müzik Dosyaları MP3/WAV/AMR/AWB
Video Dosya Format 3GP/MPEG4
Resim Dosya Format JPEG/BMP/GIF/PNG/GIF
FM Radio Var
Sensörler : Yakınlık Sensörü / Işık Sensörü / Gravity Sensör
Bluetooth Var
Batarya Lithium 1800 mAh
Ölçüler : WxDxH 131 / 66 / 8.7mm
Net Ağırlık 155g
Paket İçeriği : 1 x Batarya / 1 x USB Kablo / 1 x Adaptör / 1 x Kullanıcı Kitapçası
İletişim Bilgilerimiz : 0 537 579 5977 / [email protected]

Video İncelemesi -
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
GüncelTelefon alacak olanlara 1 adet kapanmayan IMEI hediye edilecektir. (yüklü şekilde teslim edilecektir.)

Son düzenleme:

messevim

messevim

Üye
Belirttiğim adrese PTT KAPIDA KONTROLLÜ ÖDEME şeklinde gönderirseniz alayım ?

cemali74

cemali74

Üye
    Konu Sahibi
PTT kapıda ödeme sistemini hiç kullanmadım, bu sistemi öğreneyim, ona göre haberleşiriz.

cemali74

cemali74

Üye
    Konu Sahibi
messevim

messevim

Üye
Bugün telefonu sipariş verdim. elime ulaştığın da yorum yazarım buraya kısmetse.. inşAllah beklediğim gibi çıkar ürün. satıcıya güveniyorum.. :)

cemali74

cemali74

Üye
    Konu Sahibi
Bugün telefonu sipariş verdim. elime ulaştığın da yorum yazarım buraya kısmetse.. inşAllah beklediğim gibi çıkar ürün. satıcıya güveniyorum.. :)
tşk ederim, elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum. kimsenin mağdur olmasını istemem

• Beğen
Tepkiler: mehsevim

ismail863

Üye
kapida odemeli alabiliyor muyuz

cemali74

cemali74

Üye
    Konu Sahibi
nakliye ve kesilen komisyon bedelini karşılarsanız (20 TL) kapıda ödeme ile gönderi yapabilirizgüncelgüncel

andezitt

andezitt

Üye
abime güvenin kendisi her konuda cidden çok yardımcı oluyo güvenilir biridir emin olabilirsiniz.

cemali74

cemali74

Üye
    Konu Sahibi
abime güvenin kendisi her konuda cidden çok yardımcı oluyo güvenilir biridir emin olabilirsiniz.
eyv teşekkür ederim. sen ne yaptın bir telefon alabildin mi ?satış devam ediyor

• Beğen
Tepkiler: andezitt
andezitt

andezitt

Üye
eyv teşekkür ederim. sen ne yaptın bir telefon alabildin mi ?satış devam ediyor
alamadım daha abicim ya yakın bi zamanda almayı düşünüyorum senden şu aralar biraz sıkışık durumlar geçince sağlam bişey alıcaz senden Allahın izniyle :)

cemali74

cemali74

Üye
    Konu Sahibi
peki, yardımcı olurum. bu kadar uzun zaman telf alamaman senin açından kötü gibi :)

• Beğen
andezitt

andezitt

Üye
abi bi yandanda seni bekledim desem yalan olmaz çünkü yüksek özellik düşük fiyat aynı telefonu burda alsam 1000 civarında sen 600e falan getiriyosun o bakıma :) neyse konuyu baltalamıyım ben hayırlı satışlar abicim :D alan arkadaşlarda yorum atarsa çok sevinirim

cemali74

cemali74

Üye
    Konu Sahibi
satış devam etmektedir.satış devam ediyorsatış devam ediyorsatış devam ediyor

ismail863

Üye
mtk6589t islemcili modelleriniz var mi

messevim

messevim

Üye
Almayi dusunen arkadaslara tavsiye ederim.gercekten telefon cok hizli. Kamerasi orta seviyede ama bu fiyata alinabilecek en iyi kamerali telefon diyebilirim. Google playdan sorunsuzuygulama yuklenebiliyor. Ben bir abim icin siparis vermistim. Oda begendi bende. Kismet olursa bir tane daha almayi dusunuyirum.

• Beğen
cemali74

cemali74

Üye
    Konu Sahibi
Almayi dusunen arkadaslara tavsiye ederim.gercekten telefon cok hizli. Kamerasi orta seviyede ama bu fiyata alinabilecek en iyi kamerali telefon diyebilirim. Google playdan sorunsuzuygulama yuklenebiliyor. Ben bir abim icin siparis vermistim. Oda begendi bende. Kismet olursa bir tane daha almayi dusunuyirum.
Beğendiğinize çok sevindim. Ayrıca tekrar hayırlı olsun, telefon zaten donanım ve kasa olarak gerçekten şık bir cihaz
fiyatıda uygun olması en büyük artısı, umarım güzel günlerde kullanırsınız.

• Beğen
Tepkiler: mehsevim
andezitt

andezitt

Üye
telefonda geri tuşu dokunmatik basmıyo sıkıntı var diyolar doğru mu herhangi bi sıkıntı var mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt