Satılık Star 4,5"TFT 3g Wifi Gps Android 4.2-gercek-1gb Ram-4gb-Rom Fiyat-350tl

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
messevim

messevim

Üye
Ürün tamamen kontrolümüzden geçmiştir. Tüm donanımlar ve düğme aksamları sorunsuz çalışmaktadır.
Garanti olarak TR de destek veren bir firma yok malesef, ama alıcılar isterse Yurtdışı Ana Üretici Firmanın
Bilgileri verilerek garantiye gönderilebilir.
Ama donanım çok sağlam 3-5 hafta sonra dağılacak veya donanım olarak tıkanacak bi ürün değil, camı kırılmadıkça
sorunsuz kullanılabiliecek bir üründür.
Kasa Yapısı ve Kozmetik olarak + Elde duruş olarak 10/10 dur. Donanım olarak General Mobile Discovery modeline çok yakındır
1 GB Ram ve 4 Gb DAhili Hafıza ( 1gb android + 1gb ana hafıza + 2gb harici hafıza olarak ayarlanmıştır.)
Alan arkadaşlar telefondan son derece memnunlar.
Siyah - Beyaz - Sarı olarak renkler mevcuttur.Satış Devam EdiyorSatış Devam EdiyorSatış Güncel Devam Etmektedir.Arkadaşlar TAKSİT ile almak isteyip alamayanlar varsa, mutlaka bana ulaşsın, TAKSİT konusunda yardım ve bilgi verilecektir.
Taksitli olarak 2 arkadaşımıza satış yaptık, tabi bu forumdan değil ama onlara rica edeceğim yorumlarını burdan sizlere ulaştırmaları için.
Satışlerımız devam ediyor.
Taksit yapıldığın da normal fiyatta oynama yapılacak mı ?

cemali74

cemali74

Üye
    Konu Sahibi
cemali74

cemali74

Üye
    Konu Sahibi
peki kaç taksit ve taksiti kart ile mi yapıyoruz ?
evet Kredi kartınız olması gerekiyor
taksit yapan siteler var. Sanal Pazar tercih ediyoruz, hem kargo da indirim yaptırıyor hemde komisyonu diğerlerine göre uygundur.
Taksit seçenekleri ürünü incelerken belirtilmektedir. Bilinen kartlara peşin fiyatına taksit seçenekleride mevcut sanırım.Satış Devam EdiyorSatış devam ediyorSatış Devam EdiyorSatış Güncel Olarak Devam Ediyor.Satış Devam EdiyorSatışlarımız Güncel olarak devam etmektedir.Satış Devam EdiyorSatış Devam EdiyorSatış Devam ediyorSatış Devam EdiyorSatış Devam EdiyorSatış Devam EdiyorSatışlarımız Günceldirsatış güncel devam etmektedir.Güncel Satışlarımız Devam etmektedir.

Sin007

Sin007

Üye
Dokunmatik nasıl acaba

cemali74

cemali74

Üye
    Konu Sahibi
Dokunmatik nasıl acaba
Dokunmatiği iyi herhangi bir sorun yok alan arkadaşlar memnunSatış Devam ediyor.Satış devam Ediyor arkadaşlarSatış Deam Ediyor, Stok Azaldı Almayı Düşünen arkadaşlar varsa lütfen irtibata geçsinler.

halhalil

Üye
cemali kardeşim taksitle bende almak ısterım

halhalil

Üye
tamambir tanede ben aldım.cok yardımcı oldu sagolsun kardeşım.perşembe -cuma elıme gecer ozaman detaylı olarak yorumlarımı yapacagım.

• Beğen
Tepkiler: Ahmetbolat ve cemali74
cemali74

cemali74

Üye
    Konu Sahibi
Satış devam ediyorSatış Devam Ediyor

halhalil

Üye
arkadaşlar öncelıkle Cemalı arkadasıma teşekur edıyorum.hemen kargoya verdı.Telefon elıme gecıp biraz ınceledıkten sonra Cemali kardeşim aradı urun elınıze gectımı nasıl begendınızmı,begenmedıgınız veya calışmayan herhangı bır yerı varmı dıye detaylıca sordu.parayı aldım ben arkadaş sen neyaparsan yap demeyen bır arkadas. telefona gelınce dokunmatıgı bence şahane.kamarası bekledıgım cok daha ötesınde, cok net.telefonu ogluma almıştım.daha önce s3 kulladıgından bunu begenmez dıye bır kaygım vardı ama o benden daha cok begendı.androıd 4.2.2 yuklu.mtk 6582 işlemcısı var.1gb gercek ram var.yanı rahatca oyun oynayabılecek.Acıkcası arkadaşlar iyiki almışım dıyorum.Herkese tavsıye edıyorum.Cemalı kardeşim hayırlı satışlar dedıgım gıbı daha buyuk ekranlı bır telefon geldımı mutlaka telefonunu beklıyorum.Sorusu olan arkadaşların sorularını ıctenlıkle cevaplayabılırım.

• Beğen
Tepkiler: cemali74
cemali74

cemali74

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar öncelıkle Cemalı arkadasıma teşekur edıyorum.hemen kargoya verdı.Telefon elıme gecıp biraz ınceledıkten sonra Cemali kardeşim aradı urun elınıze gectımı nasıl begendınızmı,begenmedıgınız veya calışmayan herhangı bır yerı varmı dıye detaylıca sordu.parayı aldım ben arkadaş sen neyaparsan yap demeyen bır arkadas. telefona gelınce dokunmatıgı bence şahane.kamarası bekledıgım cok daha ötesınde, cok net.telefonu ogluma almıştım.daha önce s3 kulladıgından bunu begenmez dıye bır kaygım vardı ama o benden daha cok begendı.androıd 4.2.2 yuklu.mtk 6582 işlemcısı var.1gb gercek ram var.yanı rahatca oyun oynayabılecek.Acıkcası arkadaşlar iyiki almışım dıyorum.Herkese tavsıye edıyorum.Cemalı kardeşim hayırlı satışlar dedıgım gıbı daha buyuk ekranlı bır telefon geldımı mutlaka telefonunu beklıyorum.Sorusu olan arkadaşların sorularını ıctenlıkle cevaplayabılırım.
Halil usta, tekrar hayırlı olsun diyorum, sana dediğim gibi gelecek günlerde Allah kısmet ederse yeni modeller elimde olucak ve sana haber edicem, zaten burada da ilan vericem, yeni gelen ürünler elime ulaştıkça,
amacımız zaten kaliteli ürünleri, uygun fiyata müşterilere ulaştırmak.
W450 stok 1-2 adet kaldı. Ama yeni ürünler elime gelicek Allah izin verirse
Ayrıca W450 alan arkadaşlarımdan bazıları yedek batarya istiyorlardı, onun içinde kısa zamanda batarya stoğu elimde olucak
Alan arkadaşlarıma tekrar hayırlı olsun, güle güle kullanmanızı dilerim.Satış devam ediyor arkadaşlarson 1 adet sarı kalmıştır arkadaşlar.
almak isteyen arkadaşlar kaçırmasınArkadaşlar Star W450 Stok tükenmiştir. Alan Arkadaşlara hayırlı olsun.
Elimizde UMI X1 PRO model telefon mevcuttur. Almak isteyenler ulaşabilirler.

UMI X1 PRO
MTK6582 4x işlemci + 4,7" 1280x720 HD ekran + 8mp kamera + 1gb ram + 4gb rom + GPS Wifi Bt vs.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

mamix74

mamix74

Üye
Avea in touch 2+lumia 610 kayitsiz

omer7

Üye
selamun aleyküm
cemali74 kardeşim bende mersindeyim
görüşmek isterim
hayırlı satışlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt