Satılık Star 4,5"TFT 3g Wifi Gps Android 4.2-gercek-1gb Ram-4gb-Rom Fiyat-350tl

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
messevim

messevim

Üye
Beğendiğinize çok sevindim. Ayrıca tekrar hayırlı olsun, telefon zaten donanım ve kasa olarak gerçekten şık bir cihaz
fiyatıda uygun olması en büyük artısı, umarım güzel günlerde kullanırsınız.
Dediginiz gibi kasa şık. Sadece kada uzerinde herhangi bir yazi olmamasi marka,model vs benim tarafimdan eksi not aldi.malzeme kalitefi fiyatina gore cok iyi

cemali74

cemali74

Üye
    Konu Sahibi
telefonda geri tuşu dokunmatik basmıyo sıkıntı var diyolar doğru mu herhangi bi sıkıntı var mı?
Şahsen tüm modelleri kendim kontrol ettim, tuş ve diğer donanımlar da hiç bir sorun sıkıntı veya eksik yok bu konuda rahat olabilirsiniz.
Sadece ekranda koruyucu filim var bazen çok ince dokunuşlara cevap vermeyebir. bu konuya dikkat edilmesi durumunda hiç bir sorun olmaz
yada filim çıkarılırsa dokunmada ki hassasiyet sorunu kalmaz
Dediginiz gibi kasa şık. Sadece kada uzerinde herhangi bir yazi olmamasi marka,model vs benim tarafimdan eksi not aldi.malzeme kalitefi fiyatina gore cok iyi
evet o konuda size katılıyorum, Marka biz üreticiye talep etmemize rağmen Marka kasaya basılmadan gönderilmiş
STAR marka olsa idi kasa aslında çok iyi olurdu.

andezitt

andezitt

Üye
anladım sağolun teşekkür ederim biraz zaman geçsin alıcam inşallah :d

• Beğen
Tepkiler: mehsevim
messevim

messevim

Üye
Şahsen tüm modelleri kendim kontrol ettim, tuş ve diğer donanımlar da hiç bir sorun sıkıntı veya eksik yok bu konuda rahat olabilirsiniz.
Sadece ekranda koruyucu filim var bazen çok ince dokunuşlara cevap vermeyebir. bu konuya dikkat edilmesi durumunda hiç bir sorun olmaz
yada filim çıkarılırsa dokunmada ki hassasiyet sorunu kalmaz
evet o konuda size katılıyorum, Marka biz üreticiye talep etmemize rağmen Marka kasaya basılmadan gönderilmiş
STAR marka olsa idi kasa aslında çok iyi olurdu.
Aynen. Telefonu goren begeniyor eline aliyor telefonun onune arkasina bakiyor markayi bulmak icin marka goremeyince de hemen gozunden dusuyor telefon. Bu yuzden nisanlima alip almada kararsizim ama eger elinize uzeeine marka yazili olan midellerden gelirse kesinlikle alirim

andezitt

andezitt

Üye
marka basmak zor olmasa gerek ya 10-20 tl bi masrafla yapılır sanırım :)

cemali74

cemali74

Üye
    Konu Sahibi
Aslında marka sabit zaten STAR
kaliteli bir sökülemeyen bir marka çıkartması yapılabilir aslında, arka kapağa

andezitt

andezitt

Üye
Nasil yapabiliriz acaba dediginizi?
kardeş bi reklamcı tanıdığın varsa ona git yardımcı olur sana çok basit bi işlem. 15-20 civarında bişey gider istediğin tipte istediğin marka logosunu bastırabilirsin. mesela çinde çok satılan bi marka simgesi bastırabilirsin :)

• Beğen
cemali74

cemali74

Üye
    Konu Sahibi
Bu konuyu reklam ve matbaalar ile görüşeceğim. Düzgün bir amblem ve 3-5 haftada yerinden sökülmeyecek kalitede bir logo çıkartması oluşturabilirsek, o şekilde satışa hazırlayıp, sizlere sunarız.
yarın ilk işim bu olacak.

• Beğen
Tepkiler: mehsevim ve andezitt
andezitt

andezitt

Üye
Bu konuyu reklam ve matbaalar ile görüşeceğim. Düzgün bir amblem ve 3-5 haftada yerinden sökülmeyecek kalitede bir logo çıkartması oluşturabilirsek, o şekilde satışa hazırlayıp, sizlere sunarız.
bak bu çok iyi fikir varsa tanıdığın abi yapabilirsen daha güvenilir olur

messevim

messevim

Üye
Oyle birsey olursa en once siparisi ben veririm

cemali74

cemali74

Üye
    Konu Sahibi
Pilin altında model yazıyor. ama Marka yazılmamış, ürtici firmanın bu konudaki eksik hareketi aslında,
sonuçta STAR marka bu modelde orjinaldir. Replika değil, yani kopya değildir.
Tanıdık bir kaç arkadaş var. logoyu yapmak sorun değil. önemli olan yerinden uzun süre çıkmaması, yoksa logo yaptırıp kasaya uygun bi yere yapıştırmak mümkün ama yerindne sökülmesi kısa zamanda, öz güvende eksik hissettirecektir.

• Beğen
Tepkiler: andezitt
andezitt

andezitt

Üye
Pilin altında model yazıyor. ama Marka yazılmamış, ürtici firmanın bu konudaki eksik hareketi aslında,
sonuçta STAR marka bu modelde orjinaldir. Replika değil, yani kopya değildir.
Tanıdık bir kaç arkadaş var. logoyu yapmak sorun değil. önemli olan yerinden uzun süre çıkmaması, yoksa logo yaptırıp kasaya uygun bi yere yapıştırmak mümkün ama yerindne sökülmesi kısa zamanda, öz güvende eksik hissettirecektir.
adam yaptığı işi garanti şekilde yapıyo takdir ediyorum bunu bak abi en baştan beri aynısın :) tebrik ederim

cemali74

cemali74

Üye
    Konu Sahibi
adam yaptığı işi garanti şekilde yapıyo takdir ediyorum bunu bak abi en baştan beri aynısın :) tebrik ederim
ben sana söyledim, vermeyi taahhüt ettiğimiz herşeyi ne fazla nede eksik lanse etmiyoruz. Sonuçta insanlar bu ürünleri alıp faydalanıcak ve eğlenecekler.
Aksi durumda en fazla 1-2 tane satış yaparım ama bu kez bu ismi kirletmiş olurum kimse güvenmez.
Biz tam aksine insanlara eksiksiz bilgi verip alıcakları ürünün tüm özelliklerini taktim ediyoruz.
Sonrası kısmet meselesi...arkadaşlar logo için bu şekilde bir çalışma yaptık, siyahta bu şekilde olucak
sarı ve beyaz kasa da zemin rengi olan beyaz olmayacak.

• Beğen
Tepkiler: andezitt
messevim

messevim

Üye
ben sana söyledim, vermeyi taahhüt ettiğimiz herşeyi ne fazla nede eksik lanse etmiyoruz. Sonuçta insanlar bu ürünleri alıp faydalanıcak ve eğlenecekler.
Aksi durumda en fazla 1-2 tane satış yaparım ama bu kez bu ismi kirletmiş olurum kimse güvenmez.
Biz tam aksine insanlara eksiksiz bilgi verip alıcakları ürünün tüm özelliklerini taktim ediyoruz.
Sonrası kısmet meselesi...arkadaşlar logo için bu şekilde bir çalışma yaptık, siyahta bu şekilde olucak
sarı ve beyaz kasa da zemin rengi olan beyaz olmayacak.
Dogrusu icime sinmedi. Zemin rengi telefonu cocuklastirmis gibi. Daha yakisikli bir tasarim olursa daha guzel olur gibi

andezitt

andezitt

Üye

çok basit bişey ama böyle bişey olsa da hoş olur gibime geldi zemin rengi beyaz olunca bariz sırıtmış sanki olmamış gibi buna benze bişeyler daha hoş durur. zemin renginide kapak rengi ile aynı yapsanız sadece star yazısı belli olsa daha hoş olmaz mı? uğraşmadım o kadarını ama

• Beğen
cemali74

cemali74

Üye
    Konu Sahibi
Zemin rengi konusunda değişiklik olucak yani o beyazı kaldıracaz
logo ve yazı kötü değil gibi sadece beyaz işi bozuyor gibi
Satış devam ediyorSatış devam ediyorsatış devam ediyorsatış devam ediyorSatış devam ediyor.Satış Devam EdiyorSatış Devam Ediyor

• Beğen

Silinen Üye 2313801

Kapalı Hesap
Ürün desteği varmı firma ilgisi vs.

cemali74

cemali74

Üye
    Konu Sahibi
Ürün desteği varmı firma ilgisi vs.
Ürün tamamen kontrolümüzden geçmiştir. Tüm donanımlar ve düğme aksamları sorunsuz çalışmaktadır.
Garanti olarak TR de destek veren bir firma yok malesef, ama alıcılar isterse Yurtdışı Ana Üretici Firmanın
Bilgileri verilerek garantiye gönderilebilir.
Ama donanım çok sağlam 3-5 hafta sonra dağılacak veya donanım olarak tıkanacak bi ürün değil, camı kırılmadıkça
sorunsuz kullanılabiliecek bir üründür.
Kasa Yapısı ve Kozmetik olarak + Elde duruş olarak 10/10 dur. Donanım olarak General Mobile Discovery modeline çok yakındır
1 GB Ram ve 4 Gb DAhili Hafıza ( 1gb android + 1gb ana hafıza + 2gb harici hafıza olarak ayarlanmıştır.)
Alan arkadaşlar telefondan son derece memnunlar.
Siyah - Beyaz - Sarı olarak renkler mevcuttur.Satış Devam EdiyorSatış Devam EdiyorSatış Güncel Devam Etmektedir.Arkadaşlar TAKSİT ile almak isteyip alamayanlar varsa, mutlaka bana ulaşsın, TAKSİT konusunda yardım ve bilgi verilecektir.
Taksitli olarak 2 arkadaşımıza satış yaptık, tabi bu forumdan değil ama onlara rica edeceğim yorumlarını burdan sizlere ulaştırmaları için.
Satışlerımız devam ediyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt