AliExpress Kullananlar Kulübü

Sponsorlu Bağlantılar

hsynterkr

Üye
30 $ a dusuruldu gumruk sınırı

cananguliz

Üye
yazlık ürünler almıştım gayet kaliteli geldi. tabi biraz sabır istiyor gelmesi uzun sürüyor :) teknolojik birşey almadım güvenemedim. çanta, tshirt, ayakkabı falan aldım tavsiye ederim kaliteli ürünler geldi. satıcının puanına dikkat ediyorum birde aynı ürün başka satıcıda uygun olabiliyor iyi incelemek lazım.

kelebeginomru

kelebeginomru

Üye
Arkadaşlar aliexpressten ufak ürünler getirip mesela telefon kılıfı otg aparatı usb bileklik gibi ürünleri sahibinden letgo gittigidiyor üzerinden vergi fatura vs uğraşmamak için 2.el olarak satsam problem çıkma ihtimali nedir?

cihanata_1

cihanata_1

Üye
Arkadaşlar aliexpressten ufak ürünler getirip mesela telefon kılıfı otg aparatı usb bileklik gibi ürünleri sahibinden letgo gittigidiyor üzerinden vergi fatura vs uğraşmamak için 2.el olarak satsam problem çıkma ihtimali nedir?
çok fazla satış yaparsanız ve tespit edilirse ceza alma ihtimaliniz var:)

bidost06

bidost06

Üye
Ticaret yapma şansınız hiç yok diyebilirim neden derseniz dolar çok yüksek ve oradan aldığınız hemen hemen tr fiyatlarına denk geliyor ve ürünleri görenlerin çoğu zaten aliexpreesi ve fiyatını biliyor bu işi yapmak istiyorsanız binlerce adet getirip toptancı gibi satmaniz lazım

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kelebeginomru

kelebeginomru

Üye
Ticaret yapma şansınız hiç yok diyebilirim neden derseniz dolar çok yüksek ve oradan aldığınız hemen hemen tr fiyatlarına denk geliyor ve ürünleri görenlerin çoğu zaten aliexpreesi ve fiyatını biliyor bu işi yapmak istiyorsanız binlerce adet getirip toptancı gibi satmaniz lazım

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Onun içinde vergi/ fatura vs sorun olur malesef :close_tema:

vaterfa

vaterfa

Üye
android icin otg hub alip hem sarj edip hemde iki depolama birimi baglayip ikisini de kullanabilen var mi ?
ben bunu aldim sarj ve depolama tamam fakat android sistemi algilayamiyor depolama birimi baglandigini bunun dezavantajida uygulamalar otg bagli oldugunu anlayamiyor sadece otg destegi olan dosya yoneticilerinde bunu kullanabiliyor ve ikinci bi depolama bagladigimda ikiside okunmuyor

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Akıllı saatler için istek ve destek isteyenler bana ulaşabilirsiniz.

NX531J cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cihanata_1

cihanata_1

Üye
daha önce Enterprise Des Poste Lao ile kargosu gelen varmı? kaç günde gelir?:)

beyge123

beyge123

Üye
Herkese iyi günler

Aliexpresten 2 ürün aldım 1 ay önce istanbula gelmiş ama hala elime ulaşmadı. Türkiye içi ptt den takip etmek için bir yönteminiz varmı.

Yanwen sitesinden birşeye ulaşamadım.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Black-GhosT

Black-GhosT

Üye
Herkese iyi günler

Aliexpresten 2 ürün aldım 1 ay önce istanbula gelmiş ama hala elime ulaşmadı. Türkiye içi ptt den takip etmek için bir yönteminiz varmı.

Tebrik ederim kardeşim konuyu hortlarttın.

beyge123

beyge123

Üye
Herkese iyi günler

Yardım Edebilecek Yokmu [emoji58]

Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
KTM Duke 200 motor İçin aksesuar manet alcam yardım eder misiniz?
Bu olabilir orijinal mıdır

Bide farklı satıcılardan ürün alırsak kargo nasıl oluyor ayrı dimi?

Son düzenleme:

Üst Alt