Spirit Fm Radio - v.19 Kasım

Sponsorlu Bağlantılar

Bruce Wayne

Bruce Wayne

Üye
    Konu Sahibi
Spirit Fm Radio - v.19 Kasım
Radio transmittere sahip telefonu olan arkadaşlar genelde custom rom yüklediklerinde radio dinleyemediklerinden şikayetçidirler.
Bu program ile hiçbir şekilde internet kullanmadan direk radio transmitter üzerinden radyo dinleyebilirsiniz.
Programı yükledikten sonra settings/ayarlar kısmından regional band/bölge ayarlarından Türkiye'yi (başka ülkedeyseniz o ülkeyi seçiceksiniz) ve audio>method kısmından qdsp5v2 Altern ayrlarını seçmeyi unutmayın..Bu kadar :)

11 Aralık sürümüne güncellendi...

İndirme Linki:

• Beğen
Tepkiler: ÇaRşI 2387, en-sel ve chester_yeahuu

ANIL

ANIL

Admin
Teşekkürler :oke:

gazneli45

Üye
s.a tesekkur ederim eline emegine saglik senden bi ricam olacak tam olarak nasil olacagini ayrintili anlata bilirmisin ben yapamadim simdiden tsk ederim

Bruce Wayne

Bruce Wayne

Üye
    Konu Sahibi
s.a tesekkur ederim eline emegine saglik senden bi ricam olacak tam olarak nasil olacagini ayrintili anlata bilirmisin ben yapamadim simdiden tsk ederim

Yapamadim derken hangi asamada kaldiniz apk dosyasini indirip kurdunuz mu?

gazneli45

Üye
evet kurdum soylediginiz bicimdede yaptim ama radyo kanallari goremedim

Bruce Wayne

Bruce Wayne

Üye
    Konu Sahibi
Radyo kanallarını kendiniz beğenirseniz favorilere ekleyeceksiniz..Kulaklık takılı olmalı ve konu başlığında dediğim ayarları yapmalısınız.Sorunsuz çalışıyor!

gazneli45

Üye
tsk ederim ilgilendigin icin

davaro006

Üye
Bende maxiplus5 var telefonun kendinde radyo yok zaten ofline radyoo internet paketimde de yok radyo dinlemiyordum 1 2 aydan beri konuyu gordum dediginiz herseyi uyguladim ama calismadi telefon rootsuz oldugu icinde olabilir mi yada arkadaslar varsa ofline baska radyo isim solerseniz indirevilirim

Bruce Wayne

Bruce Wayne

Üye
    Konu Sahibi
tsk ederim ilgilendigin icin
Rica ederim
Bende maxiplus5 var telefonun kendinde radyo yok zaten ofline radyoo internet paketimde de yok radyo dinlemiyordum 1 2 aydan beri konuyu gordum dediginiz herseyi uyguladim ama calismadi telefon rootsuz oldugu icinde olabilir mi yada arkadaslar varsa ofline baska radyo isim solerseniz indirevilirim
Malesef radyo transmitteri olmayan cihazlar icin internet olmadan radyo mumkun degil.Turkcell bol bol Internet kullanin diye radyo koymamis telefona diyebiliriz. Ancak tune in radyo tarzi programlar ile Internet uzerinden radyo dinleyebilirsiniz.

davaro006

Üye
Malesef radyo transmitteri olmayan cihazlar icin internet olmadan radyo mumkun degil.Turkcell bol bol Internet kullanin diye radyo koymamis telefona diyebiliriz. Ancak tune in radyo tarzi programlar ile Internet uzerinden radyo dinleyebilirsiniz.

Bilgilendirdigin icin tesekkür ederim Inadına almıyacam ınternet :) dınlemıyecem radyo

Bruce Wayne

Bruce Wayne

Üye
    Konu Sahibi
Bilgilendirdigin icin tesekkür ederim Inadına almıyacam ınternet :) dınlemıyecem radyo

:) İşte böyle noktalarda samsungun hemen her telefona radyo eklemesi, dahili gps vs. minnet duyuyor insan,
Bence siz telefonu uygun fiyata verip en azından galaxy wondere terfi edin rahat edin :D

unmark

Üye

crysisci

Üye
o audio method kısmından qdsp altern yapınca calısmadı automatice aldım çalışıyor da adam konuşuyo radyoda sesi bi kalın değişik geliyo?

- - - Eklendi - - -

üstte çekim kalitesi yazıyo 6 5 falan belki o düşük ses kalitesi ondan kötü?

- - - Eklendi - - -

104.2 yi açtım çok net çekim kalitesi 23 oldu net geliyo demekki çekim kalitesinden bu arada çok teşekkürler kardeş müthiş birşey bi yorum yapsan sen genede şu ses kalitesine?

Bruce Wayne

Bruce Wayne

Üye
    Konu Sahibi
o audio method kısmından qdsp altern yapınca calısmadı automatice aldım çalışıyor da adam konuşuyo radyoda sesi bi kalın değişik geliyo?

- - - Eklendi - - -

üstte çekim kalitesi yazıyo 6 5 falan belki o düşük ses kalitesi ondan kötü?

- - - Eklendi - - -

104.2 yi açtım çok net çekim kalitesi 23 oldu net geliyo demekki çekim kalitesinden bu arada çok teşekkürler kardeş müthiş birşey bi yorum yapsan sen genede şu ses kalitesine?

Rica ederim.Ses kalitesi her radyoda olduğu gibi çekim gücü ile alakalı.Radyonun çektiği yerlerde gayet kaliteli ses çıkıyor.

Bruce Wayne

Bruce Wayne

Üye
    Konu Sahibi
Son versiyon olan 11Dec sürümüne güncellendi...

tolstox

tolstox

Üye
Vodafone. 945 uyumlumu dur?

Bruce Wayne

Bruce Wayne

Üye
    Konu Sahibi
Vodafone. 945 uyumlumu dur?

Hayir degildir.Telefonun kendi ozelliklerinde radyo transmitteri bulunmalidir.Spirit fm radyo genelde zaten radyo transmitterine sahip fakat custom romlardan dolayi radyosu kullanilamayan modellerde kullanilir.

furkan3894

Üye
Çok güzel bir konuya değinmişsin kardeş sağolasın

Üst Alt