i9070 advance 4.4.4 SlimKat

Sponsorlu Bağlantılar

hgaziyilmaz

Üye
Gönül dostu valla ben de satmayı düşünüyorum. Ne aldın?

gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
    Konu Sahibi
henüz kararsızım asus 2 düşünüyorum htc m8 de olabilir s5 de düşünüyorum ama sırf radiyo yok diye 2. planda tutuyorum lg 3 de uygun ama onlarda çok ısınıyor diye şikayet çok oda 2. planda bakalım beklemedeyim alınca bilgi veririrm

hgaziyilmaz

Üye
fiyatı senin için uygunsa sony xperia z3 compact a bakabilirsin. Çok beğeniyorum ama fiyatı bana tuzlu geldi :(

gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
    Konu Sahibi
1000 tl nin üstünde telefon almayı düşünmüyorum mümkünse 2. el düşünüyorum çünkü ben rahat duramam rom, root garanti filan kalmaz o yüzden yurtdışı filanda olabilir

arkadaşlar ben lg g3 32gb lik modelinden aldım ilk deneyim milletin dediği gibi çok şarj yiyor ve ısınma biraz yüksek gibi bakalım xda dan çözüm yolu vardır diye düşünüyorum kurcalamaya devam :) hakkınızı helal edin aranızdan ayrılıyorum hadi size iyi forumlar

Son düzenleme:

hgaziyilmaz

Üye
valla arkadaşlar ben de xperia z3 compact aldım guncelleme ile lolipop a gecti ısınma sorunu başladı. rot erisimi bile yok. s advance de yolda rom değiştirmeye alışmıştım. s advance yi satmayı düşünmüyorum. bir ayağım buralarda.

• Beğen
Tepkiler: byAndroid
gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
    Konu Sahibi
valla arkadaşlar ben de xperia z3 compact aldım guncelleme ile lolipop a gecti ısınma sorunu başladı. rot erisimi bile yok. s advance de yolda rom değiştirmeye alışmıştım. s advance yi satmayı düşünmüyorum. bir ayağım buralarda.
bende root ladım cihazı sonrada lg ile alakalı ne var ne yok her şeyi sildim şimdi cihaz biraz rahatladı yahu

hgaziyilmaz

Üye
valla gönüldostu z3c lolipop 5.0.2 sürümüne geçti bu surümde rot erişimi yokmuş (simdilik) birkac hafta dayanırım baktım hala gelmedi kitkat a dönerim kitkat rotlanıyor biraz karışık geldi bana windows 8.1 e bile mudahele etmek gerekiyor :( telefonu anladık bilgisayarimdan ne istiyor...

gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
    Konu Sahibi
hımm yazılım win 8.1 göre demek ki root uygulaması biraz sabır illa ki çıkar xda dan takip et uğraşıyorlardır onlar zaten
bu arada ne cm12 ne de bizim stabil olan rom 4.4. de hiç güncelleme almamış 2 ay oldu demek ki herkes pes etmeye ve telefonu değiştirmeye başlamış

alperen 8181

Üye
hımm yazılım win 8.1 göre demek ki root uygulaması biraz sabır illa ki çıkar xda dan takip et uğraşıyorlardır onlar zaten
bu arada ne cm12 ne de bizim stabil olan rom 4.4. de hiç güncelleme almamış 2 ay oldu demek ki herkes pes etmeye ve telefonu değiştirmeye başlamış
Acaba guncelleme veren bir rom var mi yoksa cm12 yuklicem :D

gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
    Konu Sahibi
cm12 yi yükleye bilirsin destek var

ama unutma 4.1.2 stock roma yükleniyor ve en son versiyonu direk kurma, ilk çıkan yada eski olan cm12 yi kur sonra onun üstüne son versiyonu yükle

alperen 8181

Üye
cm12 yi yükleye bilirsin destek var

ama unutma 4.1.2 stock roma yükleniyor ve en son versiyonu direk kurma, ilk çıkan yada eski olan cm12 yi kur sonra onun üstüne son versiyonu yükle
Nasil yani simdi bende slim 4.4.4 var onun uzerine nasil yuklicem?

gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
    Konu Sahibi
yükleneceğini sanmam stock rom 4.1.2 nin üstüne kuruluyor öyle yazıyor kurulum bilgisinse

Üst Alt