i9070 advance 4.4.4 SlimKat

Sponsorlu Bağlantılar

alperen 8181

Üye
Evet bende i9070 advance için son sözü bu ROM diyorum en iyi en stabil en sorunsuz olan rom bu galiba ben ne hikmet ise 4.4.4 den hiç memnun kalmadım reset atma olayı çok oluyordu bunda pek karşılaşmadım ayrıca şarj da çok iyiarkadaşlar bizim slimkat güncelleme almış ben daha kurmadığım için bir şey yazmadım ama hem slimkat 4.4.4 hemde gapplar son güncelemelerini almış bilginiz olsun
gapps;
slimkat4.4.4(08.27)rom:
Yok dostum ben baktim daha guncelleme almamis hala ayni

gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
    Konu Sahibi
en son rom 07.08.2014 slimkat 4.4.4 dü , bu ise 27.08.2014 ben mi hata yaptım acaba
ben bu son çıkan romu kurmadım en son kurduğum final rom 07.08.2014 olandı o da berbattı neyse ya boş ver o zaman ben 4.4.2 olan romdan memnunum ağrımayan başımı ağrıtmak istemiyorum bu aralar yoğunum hiç uğraşamam size iyi bayramlar iyi tatiller dilerim

alperen 8181

Üye
Sanada iyi bayramlar yeni romu bekluyoruz daha cikmadi

darkleader

darkleader

Üye
Merhaba eski dostlar... Gonuldostu82 seni halen buralarda görmek güzel.
Bir zamanlar bende advance kullanıcısıydım rom atmaktan yorulup iPhone'a geçmiştim :)
Rom atmayı özlemiş olacağım ki note 3 ile android'e dönüş yaptım.
Bence android çok eğlenceli bir işletim sistemi kıymetini bilelim :)

• Beğen
Tepkiler: gonuldostu82
gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba eski dostlar... Gonuldostu82 seni halen buralarda görmek güzel.
Bir zamanlar bende advance kullanıcısıydım rom atmaktan yorulup iPhone'a geçmiştim :)
Rom atmayı özlemiş olacağım ki note 3 ile android'e dönüş yaptım.
Bence android çok eğlenceli bir işletim sistemi kıymetini bilelim :)
seni de buralarda görmek güzel eh işte hala takılıyorum ama i9070 advance de çok stabil ve hızlı performanslı şarj konusunda iyi olan rom bulduk sonunda artık bende daha macera aramıyorum slimkat 4.4.2 deyim kimi arkadaşlar 4.4.4 ü de kullanıyor ama ben beğenmedim neyse
selam vermen bile yeterli kardeşim bende teşekkür ettim
ben oldum olası iphone nin fiyatına karşı olan biriyim hem özgürlüğünü telefonda kısıtlıyorsun hemde bir dünya para veriyorsun ne gerek var o cihazdaki her şeyin fazlasını android de yeterince ucuz fiyata yapıyorsun ben şu anlık general mobil 2 tek hattlı versiyonu bekliyorum o zaman değiştirmeyi düşünüyorum artık yeni çıkan oyunlar çok büyük ve donanımı yüksek performans istemeye başladı şimdilik idare ediyoruz işte :)

• Beğen
Tepkiler: darkleader

arslan4717

Üye
Bu rom un tamamen turkcesi yok mu? Tesekkurederim.

• Beğen
gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
    Konu Sahibi
Bu rom un tamamen turkcesi yok mu? Tesekkurederim.
maalesef yok uğraşmak lazım ama gerek de yok biraz kurcalayınca öğreniyor insan
arkadaşlar ben bu arada 4.4.4 ü kullanıyorum reset atma sorunu sanırım çözüldü 2 gündür sorun yok

alperen 8181

Üye
maalesef yok uğraşmak lazım ama gerek de yok biraz kurcalayınca öğreniyor insan
arkadaşlar ben bu arada 4.4.4 ü kullanıyorum reset atma sorunu sanırım çözüldü 2 gündür sorun yok
Hangi rom

gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
    Konu Sahibi

picahasso

Üye
arkadaşlar cyanogenmod 11 nasıl peki? ben onu kurmayı düşünüyorum ama görüntülü arama var mı bilmiyorum. kullanan arkadaşlar varsa yorumları paylaşabilirlerse sevinirim. birde telefonum klon imei sıkıntı olurmu

gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar cyanogenmod 11 nasıl peki? ben onu kurmayı düşünüyorum ama görüntülü arama var mı bilmiyorum. kullanan arkadaşlar varsa yorumları paylaşabilirlerse sevinirim. birde telefonum klon imei sıkıntı olurmu

klon imeil de sorun yok performans %100 görüntülü arama rehberden 3g cm11 de olmaz hangot tango filan bu tip uygulamar ile görüntülü arama yapabilirsin

picahasso

Üye
eyw gonuldostum saolasın. senin sayende daha öncede telefonuma jealbean 4.1.2 kurmuştum. allah senden razı olsun. peki slimkat romu beğeniyormusun? onda varmı görüntülü rehberdeb 3g görüşme. sence cm11 mi yoksa slimkat mı daha iyi.sana güvenimiz tam :)

• Beğen
gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
    Konu Sahibi
eyw gonuldostum saolasın. senin sayende daha öncede telefonuma jealbean 4.1.2 kurmuştum. allah senden razı olsun. peki slimkat romu beğeniyormusun? onda varmı görüntülü rehberdeb 3g görüşme. sence cm11 mi yoksa slimkat mı daha iyi.sana güvenimiz tam :)
eyvallah sağolun her şey çok güzel 4.4.4 de sadece rehberden 3g görüntülü görüşme yok ki oda hiç bir cm de olmaz , zaten lisanslı o galiba o yüzden veremiyorlar ama dediğim gibi hangot dan filan yada başka uygulamar ile yapabilirsin , slimkatı öneriyorum cm 11 den daha güzel ve konuyu güncelledim 1. sayfadan anlattığım gibi yükle

Son düzenleme:

alperen 8181

Üye
eyvallah sağolun her şey çok güzel 4.4.4 de sadece rehberden 3g görüntülü görüşme yok ki oda hiç bir cm de olmaz , zaten lisanslı o galiba o yüzden veremiyorlar ama dediğim gibi hangot dan filan yada başka uygulamar ile yapabilirsin , slimkatı öneriyorum cm 11 den daha güzel ve konuyu güncelledim 1. sayfadan anlattığım gibi yükle
Dostum böyle daha görsel hızlı fazla özellikli denedigin ve önerdiğin rom varmı sıkıldım bundan biraz

gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
    Konu Sahibi
Dostum böyle daha görsel hızlı fazla özellikli denedigin ve önerdiğin rom varmı sıkıldım bundan biraz
cm11 de hemen hemen tüm costum romlar aynı carbon romu daha önce söylemiştim bir çok özellik daha fazla var gerisi aynı
diğer romlar da aynı orasını burasını değiştirerek elde edilenler neyse ciddi bir şekilde değişiklik arıyorsan 4.1.2 stock roma geç s5 lancher ı kullan çok hoş duruyor şu konuya bakabilirsin ;

alperen 8181

Üye
4
cm11 de hemen hemen tüm costum romlar aynı carbon romu daha önce söylemiştim bir çok özellik daha fazla var gerisi aynı
diğer romlar da aynı orasını burasını değiştirerek elde edilenler neyse ciddi bir şekilde değişiklik arıyorsan 4.1.2 stock roma geç s5 lancher ı kullan çok hoş duruyor şu konuya bakabilirsin ;
4.1.2 ye nasıl geçiş yapabiliriz direk romu flashlayarak geri donulmuyor sanirim

gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
    Konu Sahibi
Hee o zaman gerek yok ona valla bundan devam :d

inanın orjinal 4.1.2 romu kurduktan sonra bu silimkat romu çok ararsınız gerçekten kusursuz bir rom ve çok özelliği olan bir rom siz final sürüme geçtiniz demi? nova ve diğer değişik özelliklerine bakın keşif etmediğiniz daha çok özellik old fark edeceksiniz duvar kağıtları indirin ikon renklendirin değişiklik çok bunda

Üst Alt