Sped and quality 5800 v52 c6 00 43 by rasim den son

Sponsorlu Bağlantılar

arkadas14

Üye
gerçekten çok güzel cfw hazırlamışsın. Eline sağlık. Bir arkadaşımız bir cfw yapmış ama bir türlü deneyemedim deneyememin sebebi de başka bir siteye vermesi. Bu siteye üye olunmuyor. Bir fw yaptıysan herkez faydalansın bu sitede yayınlansın. Adınıda vereyim cicor final site adı ceppusula neden işi bu kadar zorlaştırırlar anlamadım. Ama senin cfw bugüne kadar gördüğüm fw lerin en iyisi diyebilirim. Bu işte senden daha iyisi yok bay rasim. Durmak yok aynen devam başarılarının devamını dilerim.TEK KELİME İLE HARİKA ÜSTAT

SilentOne

SilentOne

Üye
il cfw em seninkiydi neyse canını sıkan bir olay olmuş belli takma böle şeylere sen canın ne yapma istiyosa onu gerisini salla sen hayatını yaşa yha:D

• Beğen
Tepkiler: memoxxxxx ve gogix
r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
gerçekten çok güzel cfw hazırlamışsın. Eline sağlık. Bir arkadaşımız bir cfw yapmış ama bir türlü deneyemedim deneyememin sebebi de başka bir siteye vermesi. Bu siteye üye olunmuyor. Bir fw yaptıysan herkez faydalansın bu sitede yayınlansın. Adınıda vereyim cicor final site adı ceppusula neden işi bu kadar zorlaştırırlar anlamadım. Ama senin cfw bugüne kadar gördüğüm fw lerin en iyisi diyebilirim. Bu işte senden daha iyisi yok bay rasim. Durmak yok aynen devam başarılarının devamını dilerim.TEK KELİME İLE HARİKA ÜSTAT

eywallah kardeşim düşüncelirin için benimde tek amacım bişey yapıyorsam gerçekten kaliteli ve o harcadığım emek zahmete değmesi lazım insanların yaptığım işi beyenmesi lazım beğenmiyorlarsa yatığım işin bir anlamı yok tek amaç memnuniyet güle güle kulanın

• Beğen
Tepkiler: memoxxxxx ve gogix

gogix

Üye
rasim ustad bunu samimiyetle diyorum şahsım adına sana binlerce kez teşekür edrim bu cwf n nükemel birşey hani bir deyim vardır yaşamak lazım gerçekten telefonuma sanki ap ayrı bir renk ve canlılık geldi bu kalitede bir cfw ben daha görmedim allah razı olsun ustad senden ricam son kelimesini kaldır senin gibi bir ustad nasıl bırakır senin cfw lerine ve bilgine ihtiyacımız var sakın bırakma

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
rasim ustad bunu samimiyetle diyorum şahsım adına sana binlerce kez teşekür edrim bu cwf n nükemel birşey hani bir deyim vardır yaşamak lazım gerçekten telefonuma sanki ap ayrı bir renk ve canlılık geldi bu kalitede bir cfw ben daha görmedim allah razı olsun ustad senden ricam son kelimesini kaldır senin gibi bir ustad nasıl bırakır senin cfw lerine ve bilgine ihtiyacımız var sakın bırakma

teşekürler kardeşim düşüncelerin için sağolasın

• Beğen
Tepkiler: gogix
cr7muzaffer

cr7muzaffer

Üye
Bunaa ev ekranı yükleniyo mu ? ?? ?? ? ???

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
yok kardeş bu c6 ev ekranları standart

• Beğen
Tepkiler: memoxxxxx

estami

Üye
Harika olmuş emeğine sağlık rofs dosyasındaki temayı ve efectleri NFE ile kendime göre düzenledim değiştirdim başka tema ve efect kullandım görsellik mükemmel oldu ikonlar vs hızda mükemmel ram olayıda harika teşekkür ederim.

Sana tavsiyem birde görselllik adına anna temalar ve n8 iconlar ekleyip resim koyarsan dahada güzel olur.

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
eywallah kardeşim estami şu an fena değil tabi yinede bakarız

estami

Üye
eywallah kardeşim estami şu an fena değil tabi yinede bakarız

Valla başkası dese inanmazdım şu an telefonumda ram 58,74 mb. (Tema efectleri kapalı)
Tema efectleri açık 53 mb ram

Tek kelime ile muhteşem hız ve stabilite müthiş emeğine sağlık.

İyiki vazgeçmedin Fw yapmaktan.

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
Valla başkası dese inanmazdım şu an telefonumda ram 58,74 mb. (Tema efectleri kapalı)
Tema efectleri açık 53 mb ram

Tek kelime ile muhteşem hız ve stabilite müthiş emeğine sağlık.

İyiki vazgeçmedin Fw yapmaktan.

sağol kardeşim etami senin memnuniyetini görmek ap ayrı güzel çünkü bilirim sen kolay beyenmezsin ama cfw gerçekten güzl cfw yapma işine gelince zatenkararım yine aynı senin gibi bir kaç arkadaş ve dostun hatırını karamadım son bir cfw daha yayınladım inşallah finalime layık olmuştur

• Beğen

birfidan

Üye
rasim kardeşim mrb ellerine kollarına sağlık senden birşey isticem bana modlanmamış halde bu versiyonun dosyalarını upload edebilirmisin kendime göre modlamak istiyorum yada 5800 v52 ye nasıl c6 dosyaları port ediliyooo onu bi anlatırsan sevnirim ..

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
kardeş öncelikle sana sadece temel yani iskelet diye tabir etiğimiz cfw lazım anladığm şu sen sıfırdan modlamak istiyorsun 2 yolu var ya pnhtden modlanmamış cfw bulup indireceksin yada herhangi 1 c6 cfw sini tüm dosylarını sil kafana göre modlma yap

• Beğen

birfidan

Üye
phnt den senin indirdigin modlanmamış cfw var mı kardeş ya onu upload etme şansın var mı ...

DJRS7_2010

DJRS7_2010

Üye
üstadım ellerine sağlık başka fwleri denedim fazla hoşuma gitmedi.senin bu fwni denedim çok hoşuma gitti.flash lite de sıkıntısız çalışıyor...devamını getirmen dileğiyle....

birfidan

Üye
kardeşim birşey soracam bunun saati her temada font olarak digital oluyor herhalde onu nasıl değiştiririz

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim birşey soracam bunun saati her temada font olarak digital oluyor herhalde onu nasıl değiştiririz

kardeş saat tema ile bağlantılı değil saati ayarlar tarih ve saat bölümünde dijital yada analog yapabilirsin

• Beğen

gogix

Üye
evet gerçekten emek için bu harika fw nin hakını vermek lazım hak etiği teşekürleri alması lazım

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
sağol kardeşim sayfa 1 dede açıkladım bu cfw haketiği dedim yoksa bir kaç fazla teşekür ne kazandırır

Üst Alt