Sped and quality 5800 v52 c6 00 43 by rasim den son

Sponsorlu Bağlantılar

Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
rasim kardeş gerçek flash lite 4 ü koymuşsun ancak 5800 a uymadığı için çalışmıyor ayrıca flash litede açılmıyor her türlü kanıtıda gösterebilirim.

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
kardeş lütfen işine bak ben ekledim sana göre öyle olmayabilir seninle böyle bir polemiğe girmek istemiyorum zaten bu işten bıktırdılar beni bunuda yayınlamıyacaktım bir kaç arkadaşın hatrını kıramadım lütfen senden rica ediyorum benimle uğraşma lütfen eğer biraz hatrımız olduysa bu yazdığıma dahi cvp vermesen inan beni çok memnun edersin umarım beni kırmazsın inan bu konuda canım çok sıkkın

karizma2501

Üye
teşekkürler güzel olmuş hemen deneyelim

Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
arkadaşlar bende flash lite çalismadı sizde denermisiniz ?

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
eywallah kardeş teşekürler anlayışın için

'#AmeLeMaster

'#AmeLeMaster

Üye
Temanın adını veya kendisini yayınlayabilir misin kardeş?

memoxxxxx

Üye
ustad eline sağlık mükemel olmuş hata mükemelin ötesinde forumdaki tüm cfw leri denedim ama bunu kadar stabil ve kalitede cfeye rastlamadım iyi olana ne denir tekrar tekrar eline emeğine sağlık ustad

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
beğendiğinize sevindim ama gerçektende cfw kaliteli

Metalurjist19

Metalurjist19

Üye
hayırlı olsun kardeşim

gogix

Üye
rasim ustd dünden beri kulanıyorum allah razı olsun tek kelime ile süper gerçekten muhteşem bir cfw ustalığını konuşturmuşsun vala helal olsun sendende zaten bu beklenirdi emeğine eline sağlık ustam

bLnmz

bLnmz

Üye
rasim kardeş gerçek flash lite 4 ü koymuşsun ancak 5800 a uymadığı için çalışmıyor ayrıca flash litede açılmıyor her türlü kanıtıda gösterebilirim.

Sen telefonunu çöpe at birader.Bende çalıştı ;) ( Herşeyi devletten beklememek lazım.)
CFW için teşekkürler R@SİM.Bırakmasan iyi olurdu.
Başarılarının devamını diliyorum.

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
ѕαℓνα∂σя;3433450' Alıntı:
Sen telefonunu çöpe at birader.Bende çalıştı ;) ( Herşeyi devletten beklememek lazım.)
eywallah kardeşim güle güle kulan

Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
ѕαℓνα∂σя;3433450' Alıntı:

bende çalıştırdım sorun yok ancak normalde hata veriyodu bunu belirtmek istedim

memoxxxxx

Üye
kardeş cfw de en ufak sıkıntı yok flaşlite dahil her şey sorunsuz çalışıyor

ahmet.220

Üye
kardeş düşüncelerin için sağol bende cfw işini seviyorum ama işte son olayları gördün bana bıraktırdılar[/QUOTE]

kardeş sen onlara bakma güzel wf yapanları sevmezler senide çekemediler yani sen bırakırsan onların istediği olacak onlar mutlu olacak devam etki onlar bıraksın sen bırakma biz hep yanındayız seni hep desteliyeceğiz kardeşim başarının devamını dilerim...:hmmm iyi düşün sevenlerini yalnız bırakma...

By Kaiba

Üye
ewet flashta hata war bende izleyemedim şarjda yeşil ışık ekranda stabil saat kusurlar bunlar artık bunlarıda biz düzeltip kullanıcaz adam yapıcağını yapmış bizler için gerisinde şikayet etmek yerine üstünde oynamalar yapıp kendimize göre tasarlayıp rasim abiyi unutmadan kullanacağız tekrar ellerine sağlık

Üst Alt