Sped and quality 5800 v52 c6 00 43 by rasim den son

Sponsorlu Bağlantılar

estami

Üye
eyvallah kardeşim tevecühün ama şimdilik bu işlere ara verdim ama senin gibi değerli arkadaşlardan baya bir istek var kesin olmamakla beraber temiz bir port ayarlarsam bakarım

Şöyle hızlı Rami yüksek,gereksiz uygulamalar kaldırılmış anna ikonlu görselliği güzel yeni c6 v21 üzerinden 5800 için yeni bir fw bekliyoruz Rasim üstad elinden.

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
eyvallah estami kardeş dediğim gibi bu işlere ara vermiştim fakat senin gibi bir çok değerli dostum bu konuda ısrar ediyor eğer temiz bir port ayarlarsam bakarım

estami

Üye
eyvallah estami kardeş dediğim gibi bu işlere ara vermiştim fakat senin gibi bir çok değerli dostum bu konuda ısrar ediyor eğer temiz bir port ayarlarsam bakarım

Sabırsızlıkla bekliyoruz üstat senin FW'ler muhteşem oluyor.(Görsellik anna icon,ram değeri yüksek,hızlı ve gereksiz programlardan arındırılmış)

ahmet.220

Üye
bende b ekliyorum wf ni kadeş sabırsızlıkla o kadar wf denedim ama senin yaptığın wf gibi olmuyor ilk wf senin wf yükledim en wf de senin olacak kadeş süper bi iş çıkartacağını çok iyi biliyoruz kardeş valla sabırsızlıkla bekliyorum hergün bakıyorum yeni wf yükledinmi diye foruma .......

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
bende b ekliyorum wf ni kadeş sabırsızlıkla o kadar wf denedim ama senin yaptığın wf gibi olmuyor ilk wf senin wf yükledim en wf de senin olacak kadeş süper bi iş çıkartacağını çok iyi biliyoruz kardeş valla sabırsızlıkla bekliyorum hergün bakıyorum yeni wf yükledinmi diye foruma .......

ahmet kardeşim öncelikle düşüncelerin için çok teşekür ederim ve bana duyduğun güven içinde yükardaki arkadaşlarada dediğim gibi ben bu işlere ara verdim hata paylaşım yapmamaya karar vermiştim çünkü hakaten o kadar emekten sonra bıktırma aşamasına getirdiler ama sen ve senin gibi bazı dostlar varki baya istek rica ları var bu hatırları göz önünde tutmam gerektiğini bildiğimden bu hatırlar için bir kereleiğine bir cfw hazılamak istiyorum ama daha kafama göre temiz bir port bulamadım buduğum anda hazırlayacam güveniniz için sağolun

memoxxxxx

Üye
ya ustad vala yeni fwni bekliyoruz umarım kırmazsın

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
eyvallah diğer arkadaşlarada dediğim gibi normalde bu işleri bıraktım ama bazı dostları kıramıyorum şu şekilde olur bu ara baya yoğunum müsait bir zamanda bakarım inşllah

memoxxxxx

Üye
tamam ustad sabırsızlıkla bekliyorum

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
inşallah zaman bulursam halederim

memoxxxxx

Üye
rasim ustad ya artık bekletme ve bizleri kırma bir cfw patlatda görsünler fw yi sabırsızlıkla bekliyoruz umarım kırmazsın bizleri senin fw lerinden hariç adam akılı bir fw yok

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
teşekürler kardeşim inanın zamanım yok çok yoğunum ama ilk fırsata bakacam

basistx

basistx

Üye
kardeş şayet olurda tekrar orjinale dönmek istersin çok basit nokia software updateri nete indir kur ve telefonunu pc ye bağla softwareyi aç ve güncele bölümünde telefonunu günceleyerek otmatikmen orjinale dönmüş olur

kardeş renk konusunda sıkıntı olurmu peki benim telefonum siyah, kırmızı yada mavi gelmez demi orjinale dönünce

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
kardeş renk konusunda sıkıntı olurmu peki benim telefonum siyah, kırmızı yada mavi gelmez demi orjinale dönünce

yok kardeş herhangi bir sıkıntı olacağını sanmıyorum

Üst Alt