Söylenti: Nokia EOS AT&T Tarafından Test Ediliyor!

Sponsorlu Bağlantılar

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
    Konu Sahibi
Söylenti: Nokia EOS AT&T Tarafından Test Ediliyor!

Bugün internet ortamında yayılan söylentilere göre Nokia'nın yeni 41 MP'lik EOS kod adlı cihazı ABD'nin AT&T operatörü tarafından test aşamasındaymış.

Şimdiye kadar alınan duyumlara göre cihazın özellikleri şöyle:

• 41 MP'lik Xenon flaşlı kamera
  • Nokia Pro Camera özelliği
  • 32 GB dahili hafıza
  • OLED Ekran (768X1280 Çözünürlük)
  • WP8 v8.0.10322.71
  • FM radyo
  • Ters çevirerek sessize alma
  • Polikarbonat kasa
  • Aynı anda 35 MP'lik ve 5 MP'lik fotoğraf çekimi. (Biri kaydetmek, diğeri ise paylaşmak için)
  • Sarı rengi kesin çıkacak
  • SD Kart desteği yok
  • Lumia 920 ile hemen hemen aynı kalınlıkta (1mm daha ince). Ayrıca hafif kamera çıkıntısı var.
  • Önemli bir işletim sistemi değişikliği yok.

Cihazın "Elvis" kod adıyla tıpkı Lumia 925 gibi GDR2 yüklü olarak Temmuz'un ikinci haftasında piyasaya sürüleceği sanılıyor.

Ayrıca cihazın sadece ABD'ye özel değil, tüm globale sürülmesi bekleniyor ancak zamanı belli değil.

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR ve ÖEY

ÖEY

ÖEY

Üye
Hayırlısı olsun bakalım ama keşke sene sonuna doğru GDR3 hatta önümüzdeki sene başlarında WPBlue içinde yer alarak piyasaya sürülseydi hem ona ekran hd falan olurdu. Neyse canım bu haliylede güzel bir cihaz olacağa şimdiden benziyor zaten. :D

papakudioflu

papakudioflu

Admin
haber icin teşekkürler dostum. Benim favori telefonuma yaklaşiyoruz yavaş yavaş:eller:

• Beğen
Tepkiler: bulutsuzgece
bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
    Konu Sahibi
dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
920 den farklı değil Nokia çok yanlış yapıyor herkes sd kart istiyor yok hafıza 64 gb olabilirdi bildirim ışığı olmalı ya 920 çıktığında eksiklerini yada istekleri herkes biliyor bari onları giderselerdi

theruhix

Üye
benimde favori telefonum olacak :) oled ekranın bi avantajı varmı?

papakudioflu

papakudioflu

Admin
benimde favori telefonum olacak :) oled ekranın bi avantajı varmı?
batarya tasarrufu ve canlılık yönünden oled ıps lcd'den daha iyi.ama oledlerde de aşırı hızlı görüntülerde kalite kaybı olma riski var tabi cok iyi bir grafik işlemci yoksa

theruhix

Üye
batarya tasarrufu ve canlılık yönünden oled ıps lcd'den daha iyi.ama oledlerde de aşırı hızlı görüntülerde kalite kaybı olma riski var tabi cok iyi bir grafik işlemci yoksa

Hmmm güzeeel :) grafik işlemci iyi ama dimi?

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Hmmm güzeeel :) grafik işlemci iyi ama dimi?

grafik işlemcisini kesin olarak bilmiyorum ama en kötü ihtimalle adreno225 veya 320 kullanilmiştir. Bu ikisi de fazlasiyla yeterli grafik işlemciler.

PureFood

PureFood

Üye
IPS LCD olsaydı iyiydi..

- - - Eklendi - - -

Oled'i bilmiyorum ama 820'deki Amoled ekranı hiç beğenmedim açıkçası. Yanyana test etme imkanım olmuştu bir zamanlar.

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Haber için teşekkürler efenim. 4.Lumia920 esprisi güzeldi :oke:

technicker

technicker

Üye
bu telefonu bekliyorum

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
:tşk:

Dilaver Kaplan

Dilaver Kaplan

Üye
Uzun Bir aradan sonra konu kapattın yaşasınnn:):)

Üst Alt