Tavsiye sony z5 le 950 xl takas yapmak istiyorum

Sponsorlu Bağlantılar

takas

• sony z5

Kullanılan: 19 70.4%
  • 950 xl

Kullanılan: 8 29.6%

• Kullanılan toplam oy
    27

kamasan

Üye
    Konu Sahibi
sony z5 le 950 xl takas yapmak istiyorum
sony z5 aldım mükemmel telefon fakat Windows sa alıştığım için 950 xl la takas apmak istiyorum

Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
lafımı dinle sözümü tut yeni eleman Windows Phone kullanıcısı olmak çooook fazla sabır gerektirir msnin tutarsız davranışlarına katlanman gerekir kısaca pek çekilecek şey değil
bende alıştım Windowsa ama msnin diğer platformlara çıkardığı şeylere Bi bakıyorum birde bizdekilere bakıyorum bakıyorum
bakıyorum işte kullanılmıyor bile :D bir yıldan uzun süre geçti hala Lumia camera 5 gelmedi ufacık şeylere bile onca zaman bekliyoruz
msden en sık gelen şey magazin mailleri :D

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR

kamasan

Üye
    Konu Sahibi
Evet belki doğru olabilir ama ben yinede seviyorum Windows'u ve Lumia yı bana yardımcı olabilirsen sevinirim

• Beğen
Tepkiler: sfgnrl, Esendağlı ve BLasTeaR
papakudioflu

papakudioflu

Admin
Windows'u seviyorsan böyle bir takas yapılabilir ama takas edecek Lumia 950 XL'yi nereden bulacaksın. Cihaz şu anda daha çok taze ve ikinci eli bile yok piyasada. Alıp pişman olanlara denk gelirsen bir ihtimal. Ama şu anda forumda bir kaç kişide var onlar da takas yapar mı bilemem.

kamasan

Üye
    Konu Sahibi
Sağol teşekkür ederim ilgin için bakacağız artık bekleyeceğim

BelaMonte

BelaMonte

Üye
Dostum bekle Surface Phone ler çıksın olmadı üzerine ekler onlarla takas yaparsın. Ama 950 şahsen pek önermem. Bende aşığım ama surface phone çıkmasını bekliyorum. Tasarım açısından da kat daha iyi olacağını tahmin ediyorum.

kamasan

Üye
    Konu Sahibi
Evet orası öyle o mükemmel olacak ondan şüphem yok ama işte alışkanlık zorlanıyorum bu u kullanırken

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Nacizane fikrim, surface telefonları görene kadar elindekini kesinlikle bırakma. Bence surface telefonlar çıkana kadar zaten öyle ahım şahım bir değişiklik ya da yenilik göremeyeceğiz. Şu an ne biliyor ne görüyorsak, önümüzdeki kış ayına kadar birebir aynılarını (çok az bir farkla) göreceğimizi düşünüyorum. O yüzden yeni bir Windows Phone kimseye önermiyorum.

• Beğen
Tepkiler: skynet

kamasan

Üye
    Konu Sahibi
Başka telefon almam zaten olursa takas 950 xl la değiştiririm sadece

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Surface Phone konusunda bazı iddialar geliyor kulağıma. Fakat çok da güvenmediğim için paylaşmıyorum. Ama o iddialar gerçek olursa benchmark siteleri error verir.

• Beğen
Tepkiler: sfgnrl, suyunsesi, Esendağlı ve 2 diğerleri
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Surface Phone konusunda bazı iddialar geliyor kulağıma. Fakat çok da güvenmediğim için paylaşmıyorum. Ama o iddialar gerçek olursa benchmark siteleri error verir.
Bizimlr paylaşabilirsin . Bizden sır çıkmaz :kop2: :kop2:
Hocam intel işlemcilerden haber var mı? Hep snapdragona mahkum mu kalacağız?

• Beğen
Tepkiler: ON9
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Zor Bulursun Bence Biraz Daha Bekle Cihaz İyice Yayılsın Kronik Sorunlu Cihazlar Çıkabilir acele Etme

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
bak sora z5 le lumia 950 xl'yi takas edecek birini bulursan sora windows'u beğenmezsen sızlanma bizim windows forumunda :ehe yok niye değiştirdimde yok niye böle oldu gibisinden sora karışmayız biz :ehe :kop2:

kamasan

Üye
    Konu Sahibi
Ben zaten windows kullanıyordum 1520 vardı kırıldı arkadaşım z5 aldı bende alışamadım seviyorum Windows'u

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Yerinde olsam yaza kadar bekler gidişatı takip ederdim.

zencibitc

zencibitc

Üye
sony z5 aldım mükemmel telefon fakat Windows sa alıştığım için 950 xl la takas apmak istiyorum
fikrinden vazgeçirirmi bilmem ama windows launcherlar mevcut azda olsa lumia tadı verebilir. sony nin kendisinde tema desteği var. alttaki sanal tuşlarıda ordan windows phone gibi yapabilirsin.

Üst Alt