Haber Lumia 950 XL, Microsoft Store’da Yarım Günde Tükendi

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Lumia 950 XL, Microsoft Store’da Yarım Günde Tükendi
Microsoft’un amiral gemi Windows 10 Mobile akıllı telefonu Lumia 950 XL, satışa sunulduktan 12 saat sonra Microsoft Store’da tükendi. Lumia 950 XL, yarım günde stokları eritti.

Microsoft, dün akşam saatlerinde Amerika Birleşik Devletleri’nde Microsoft Store üzerinden 25 Kasım tarihli Lumia 950 XL satışına başlamıştı. Fakat görünen o ki bu satış çok uzun sürmedi. Zira Microsoft Store ön sipariş sayfası aktif görünse de cihazların teslim tarihi 11 Aralık olarak gözüküyor.

AT&T Lumia 950 Satış Tarihi ve Fiyatını Açıkladı

Microsoft’un Windows 10 Mobile işletim sisteminin tüm yeniliklerini destekleyen amiral gemi akıllı telefonu Lumia 950 XL, Amerika Birleşik Devletleri’nde heyecanla bekleniyordu. Türkiye saati ile dün akşam saatlerinde Continuum Dock ünitesi hediyesi ile birlikte Microsoft Store üzerinden satışa sunulan Lumia 950 XL, kısa sürede tükendi. İlk partide satışı yapılan cihazı alan müşteriler cihazlarına 25 Kasım tarihinde kavuşacak. Microsoft Store ön sipariş sayfası devam eden ikinci parti cihazın ise 11 Aralık tarihinde teslim edileceğini belirtiyor.

Microsoft, Lumia 950 XL, 5.7 inç Quad HD IPS Lcd ekran, octa-core sekiz çekirdekli Snapdragon 810 yonga seti 3GB sistem belleği, 32GB dahili depolama alanı, microsd kart desteği, 20MP Pureview arka kamera ve 5MP ön kamera ve 3.340mAh bataryaya gibi güçlü donanım özelliklerine sahip.

Microsoft Lumia 950XL’nin Türkiye fiyatı ve satışa çıkış tarihi henüz netlik kazanmadı. Fakat tahminlere göre 2016 Ocak ayında Türkiye’de satışına başlanacak olan Lumia 950 XL’nin fiyatında da o dönemki kur durumuna göre belirlenecek.

Lumia 950 XL, Microsoft Store’da Yarım Günde Tükendi - MaxiCep

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Bu özelliklerle satması normal microsoft nokianın ürünlerini yeni çözmüş olmalı

Emre

Üye
Kendisi satın almıştır :D

• Beğen
Tepkiler: Yusuf0111_Oğuzhan, BLasTeaR, wpfurkan ve 2 diğerleri
Seglopsi

Seglopsi

Üye
kac satmis yazmiyo ki :)

mucalt

mucalt

Üye
Normal kullanicilar icin ideal bence. Nete gir. maile bak. Sosyal aglar falan. Arasirada dokuman acarsin. Yeter

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Death Punch

Death Punch

Üye
Normal kullanicilar icin ideal bence. Nete gir. maile bak. Sosyal aglar falan. Arasirada dokuman acarsin. Yeter
Dedigin işler icin bu telefon fazla pahali nette dolanip maile sosyal aglar icin 3 gb ram s810 qhd ekran fazla

mucalt

mucalt

Üye
Ne kadar ki fiyati.

mucalt

mucalt

Üye
Ne kadar ki fiyati.

Dedigin işler icin bu telefon fazla pahali nette dolanip maile sosyal aglar icin 3 gb ram s810 qhd ekran fazla
Mynette gördüm 749$ Türkiye fiyati yaklasik olarak 2540 TL (bu arada android de tl simgesi yokmuş ilginç) oldugunu yazmislar. Bence bu parayı kimse microsofta vermez. Arkadaslarin dedigi gibi microsoft kendisi almistir. Yada zorla calisanlarina aldirtmistir. [emoji16]

yusufoguz1995

Üye
Valla ne yalan soyleyim oyun oynayan birisi olmadigim icin benim icin bicilmiş kaftandır

-_SEFA_-

-_SEFA_-

Üye
cok olmasa
Valla ne yalan soyleyim oyun oynayan birisi olmadigim icin benim icin bicilmiş kaftandır
da oyun da oynarım , birçok işyerinde pc olmasına rağmen telefon bağlamak yasak. Continium dock ile bu yasaklar bişey ifade etmiyor ve cihazı pc gibi kullanıyorsunuz. Avrupada continium dock cihazla hediye edilecekmiş. Fiyata onuda saymak lazım. Brnim 1520 2. Yılını doldurmasına rağmen hala max performans verebildiğine gore bu cihaz da böyle olacaktırr
benim için de biçilmiş kaftan :alkis:thumbup:

• Beğen
Tepkiler: yusufoguz1995

yusufoguz1995

Üye
Çok haklisinz hocam üni ogrencisiyim ve 4 seneyi geçkindir android kullaniyorum ve windows phone lar uygun fiyata dusmedigi surece android ile devam

mucalt

mucalt

Üye
cok olmasa

da oyun da oynarım , birçok işyerinde pc olmasına rağmen telefon bağlamak yasak. Continium dock ile bu yasaklar bişey ifade etmiyor ve cihazı pc gibi kullanıyorsunuz. Avrupada continium dock cihazla hediye edilecekmiş. Fiyata onuda saymak lazım. Brnim 1520 2. Yılını doldurmasına rağmen hala max performans verebildiğine gore bu cihaz da böyle olacaktırr
benim için de biçilmiş kaftan :alkis[emoji106]
Windows telefon hic kullanmadim. Android gibi zamanla sacmaliyormu? Benim discovery senede bir fabrika ayarlarina donus yapmak gerekiyor.

Her ne olursa olsun 2500 telefona verilmez hocam yazık günah.

-_SEFA_-

-_SEFA_-

Üye
Çok haklisinz hocam üni ogrencisiyim ve 4 seneyi geçkindir android kullaniyorum ve windows phone lar uygun fiyata dusmedigi surece android ile devam
dostum sen android kullansan da 3000 tl lik de android var. Sizin gibiler için lumia 640 ve 640xl gibi orta seviye hızlı ve Güzel cihazlar var...
Windows telefon hic kullanmadim. Android gibi zamanla sacmaliyormu? Benim discovery senede bir fabrika ayarlarina donus yapmak gerekiyor.

asla. Zaten windowsların ozelliği ios gibi stabil android kadar olmasa da özgür olması...

Emre

Üye

Yükleniyor... Sürdürülüyor... Uygulamalarda atma gibi sorunları var. Market vasat. (2 aylık lumia tecrübeme dayanarak)

-_SEFA_-

-_SEFA_-

Üye
Yükleniyor... Sürdürülüyor... Uygulamalarda atma gibi sorunları var. Market vasat. (2 aylık 930 tecrübeme dayanarak)
dostum sen baya eskide kalmışsın ya. Lumia 1520windows 10 mobile 13. Yapı. Daha son sürüm bile olmamasına rağmen performans mükemmel. Kameraya slow motion filan da geldi. 4k zaten çok önce gelmişti. Kısacası bizim cihaz şuan canavar. Tabii ki microsoft logolu yeni cihazlarında benimkinden kalır yanı yok. 535 in bile performansı çok iyi...

yusufoguz1995

Üye
dostum sen android kullansan da 3000 tl lik de android var. Sizin gibiler için lumia 640 ve 640xl gibi orta seviye hızlı ve Güzel cihazlar var...

asla. Zaten windowsların ozelliği ios gibi stabil android kadar olmasa da özgür olması...
Zaten suanda gm 4g kullanıyorum gecenlerde A101 den 535 aldim anneme hediye olarak ne yalan soyleyim hosuma gitti yani belki birdahaki sefere wp denerim

Üst Alt