Haber Lumia 950 XL, Microsoft Store’da Yarım Günde Tükendi

Sponsorlu Bağlantılar

Emre

Üye
Android sistemine laf atanlar hangi versiyonda kaldı merak ediyorum açıkçası.

-_SEFA_-

-_SEFA_-

Üye
Zaten suanda gm 4g kullanıyorum gecenlerde A101 den 535 aldim anneme hediye olarak ne yalan soyleyim hosuma gitti yani belki birdahaki sefere wp denerim
almadan once benimle irtibata geçerseniz yada wp genel bölümünde aklınızdaki fiyatı ve istediğiniz özellikleri belirtirek konu açarsanız yardımcı olabiliriz

yusufoguz1995

Üye
almadan once benimle irtibata geçerseniz yada wp genel bölümünde aklınızdaki fiyatı ve istediğiniz özellikleri belirtirek konu açarsanız yardımcı olabiliriz
Bilmiyorum hocam daha cihazi alali 3 ay oldu biraz zaman gecsin sizinle iletisime gecerim

• Beğen
Tepkiler: sfgnrl

yusufoguz1995

Üye
Android sistemine laf atanlar hangi versiyonda kaldı merak ediyorum açıkçası.
2.2 gb den itibaren kullanıyorum suanda and6 kullaniyorum suana dek galaxy ace, mini 2 huawei vision, p1 , xperia z intoch4 zenfone 5 , g2 suanda da 4g

yusufoguz1995

Üye
En çok memnun kaldığınız sürüm nedir?
Metariel tasarima fazla alışamadigim icin kitkat hocam android ne kadar geniş kisilestirme secenekleri ile gelsede ne yalan soyleyim bıktim sıkıcı geliyor yani bide ben zip pirt rom degistiren birisiyim cihaz az bise kasmaya baslasa direk ya degis yada sifirla

Emre

Üye
Her cihaz kasar tıpkı iphone 6s'in kastığı gibi.

-_SEFA_-

-_SEFA_-

Üye

Emre

Üye
dostım tmm bi hata olmuştur 6s de kasmıştır srn diyorsan oyledir de kimse bu konuda androidi geçemez sende biliyorsun...
2 haftadır G4 kullanıyorum gram kasma,donma yok.

byAndroid

byAndroid

Üye
Gm 4g kullanıyorum bende 2 aydır takılma vs hiç yok Nexus 5 kullananlar bile cihazın çok iyi olduğunu beklediklerinden seri olduğunu falan söylüyorlar pili de cabası 2 gün kullanımda 6 saat ekran süresi [emoji41]

mucalt

mucalt

Üye
Benim icin stabil olmasi onemli. Android kitkat kullaniyorum. Acikcasi hic memnun degilim

-_SEFA_-

-_SEFA_-

Üye
Benim icin stabil olmasi onemli. Android kitkat kullaniyorum. Acikcasi hic memnun degilim
açıkçası uygun fiyat ve stabilitenin tek adresi windows mobile dir. Kullanıcı güvenliği de bir diğer artısı...

byburkay

Üye
Biraz okudumda , bu kadar satması gayet normal windows hello ve coortinium özelliği hakkında bilginiz yok ise işte boyle sayfalarca uzar konu..

BRKTNL

BRKTNL

Üye
Gm 4g kullanıyorum bende 2 aydır takılma vs hiç yok Nexus 5 kullananlar bile cihazın çok iyi olduğunu beklediklerinden seri olduğunu falan söylüyorlar pili de cabası 2 gün kullanımda 6 saat ekran süresi [emoji41]
Nexus 5'in mi 6 saat ekran süresi var 2 günde

Üst Alt