Sony Xperia Sp Vs. Gm Discovery Vs. Nl 820 Vs. Huawei Ascend P6 Vs. Iphone 4

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
caglar b

caglar b

Üye
Bütçen sp ye yetiyorsa nexus 4 al, daha fazla destek alırsın yok param cebimde kalsın diyorsan gmd al. wp için daha erken oldugunu düşünüyorum, iphone 4 ise eskidi artık

fk555897

fk555897

Üye
Guitarist111 iPhone 4 ile Xperia SP'nin fiyatları çok yakın.
iPhone 4 - = 1099 TL
Sony Xperia SP = 1199 TL.

enesrsln

enesrsln

Üye
iPhone 4, Xperia SP kadar ucuzlamadı.

Benim aklım da orda kaldı. Xperia SP çok istiyorum ama yarı fiyatına aynı performansı almak da var.

Teşekkürler hocam. Xperia SP'nin dual-core işlemcisi, quad-core işlemcilere kafa tutabilir mi?

Önemli eksikleri var ya. Batarya çıkarılamıyor. SD kart takılamıyor. Bir de G2 alabilecek olsam bu listede GM Discovery'nin ne işi var :)
32 GB hafıza yetmez diyorsan başka telefonlara bak ama iPhone 4'te de SD kart yok.
Bütçen sp ye yetiyorsa nexus 4 al, daha fazla destek alırsın yok param cebimde kalsın diyorsan gmd al. wp için daha erken oldugunu düşünüyorum, iphone 4 ise eskidi artık
Nexusun hafızası 16 GB ve SD kart takılamıyor ayrıca onun da bataryası çıkarılamıyor.

GuiTaRisT111

GuiTaRisT111

Üye
    Konu Sahibi
mobilden giriyorum pardon dostum :)

Önemli değil :)

iPhone 4 ve WP8'den vazgeçtim zaten. Nexus'u bilemicem SP daha şık geldi gözüme. Sağol hocam.
Guitarist111 iPhone 4 ile Xperia SP'nin fiyatları çok yakın.
iPhone 4 - = 1099 TL
Sony Xperia SP = 1199 TL.

Ama o 8 GB :D iPhone alırsam 8 GB alacağımı sanmıyorum.
32 GB hafıza yetmez diyorsan başka telefonlara bak ama iPhone 4'te de SD kart yok.
Nexusun hafızası 16 GB ve SD kart takılamıyor ayrıca onun da bataryası çıkarılamıyor.

Sağol hocam ben zaten iPhone 4 ile Nexus 4'ten de vazgeçmiştim.

chun02

chun02

Üye
İlk olarak SP derim o olmassa Huawei P6 derim

GuiTaRisT111

GuiTaRisT111

Üye
    Konu Sahibi
Sağol hocamKonu hala güncel :)

orxan_92

orxan_92

Üye
hala guncel mi?))

Invoke

Invoke

Üye
Konu yeterince eski ve üste çıkmış. Neyse 2-3kez "yarı fiyatına aynı performans" demişsin. Aynı performans değil SP'nin performansı kesinlikle daha iyi ama iki katını hakkedecek kadar mı, tartışılır. Sadece bunu söylemek istedim.

GuiTaRisT111

GuiTaRisT111

Üye
    Konu Sahibi
Konu yeterince eski ve üste çıkmış. Neyse 2-3kez "yarı fiyatına aynı performans" demişsin. Aynı performans değil SP'nin performansı kesinlikle daha iyi ama iki katını hakkedecek kadar mı, tartışılır. Sadece bunu söylemek istedim.

Discovery'yi hiç elime alıp kullanmadım ama genel kullanım açısından videolarda gördüğüm kadarıyla aynı gibi. Oyun performansını bilemem. Neyse bu konu kilitlensin yahu listedeki hiçbir telefonu almayacağım :D Nexus 4 alacaktım şarjı 1 günü çok zor çıkarıyormuş yoğun kullanımda. Bu yüzden Moto G ve Lumia 525 arasında gidip gelmekteyim. Ama fiyat farkı da var aralarında. Ve malesef Şubat'a girene kadar almam gerek.

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
Bide şimdi casper via v4 çıktı onada bi bak istersen :) Moto g fiyatına alınabilecek başka cihazlarda var. Mesela forumlarda GMD nin ondan iyi olduğu söyleniyo ama ben GMD de önermem. Bana kalırsa Optimus G var güncelleme çıkacakmış 32 gb hafıza yeterli bataryanın çıkmamasına takılma mesela bi G2 alacak olsan buna takılırmıydın? Bence hayır çünkü pil gücünün bigünü rahat çıkarabileceğine inanırsın. Önemli olan pilin seni ne kadar süre götürdüğü. Çıkmamasına takılma. Bilindik bi marka olsun istersende S4 miniye falan bak ama LG de kötü değil. GMD bile düşündüysen. Lumia 525 düşünmüşsün 520 de mesajlaşması cidden çok güzel klavyeleri iyi yanlış yazman biraz daha az oluyo. fakat lumia alıncaksa bile 925 falan düşünülmeli. Sanırım 1000 tl civarı bütçen var. Hepsiburadada kampanyalı htc one x lumia 925 falan vardı 999 tl .. :)

papakudioflu

papakudioflu

Admin
konu sahibi isteği üzerine:locked2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...