Sony Xperia S 4.1.2 Jelly Bean Gelmiştir ülkemize :)

Sponsorlu Bağlantılar

bark0d

Üye
telefonu turkcell den aldım, hala güncelleme gelmedi. benim gibi turkcell den alıp güncelleyebilen varmı? ne zaman gelecek bu güncelleme..!

muzaffertanyel

Üye
benimde gelmedi kardeş hâlâ bekliyoruz nalet olsun sonye

a.yazaroglu

Üye
geldi sonunda bana da

alfasenturi

alfasenturi

Üye
evet bende bugün pc companiondan güncelledim

• Beğen
Tepkiler: a.yazaroglu

cebren19

Üye
Arkadaşlar A ile B arasında ne fark var bu jelybean in..

sinan627

sinan627

Üye
benim ki de b sürümü ama bahsettiğiniz sıkıntıların hiç biri yok telefon on numara en ufak takılma da yok yağ gibş akıyo resmen SONY diyorum başka birşey demiyorum :)

askincan

askincan

Üye
beyler orjinal turkey rom yokmu xperia s in ben elle yapmıştım flastool ile orjınal turkey romu istiyorum

antikon

Üye
Bende edge çalışmıyor ve videoda kesınlıkle donma var.Bazılarında olup bazılarında olmaması çok saçma anlam veremedım.Pc companionla yukledım.Bırde update servislemi yüklesem acaba fark olurmu?

Yassovego

Üye
Bende update center da yoktu,pc den baktım gelmiş B serisi(6.1.A.2.45).Bu A olmayacakmı şimdi bende ? Beta mı kullanıcam anlamadım maalesef :/
--
Bu arada videoda bende de hafif donmalar oluyor.Video çekerken resim çekmesi de çok güzel olmuş :)

uurwolf

Üye
şarjım zaten az gidiyordu güncellemeden sonra daha az gitmeye başladı, fikri olan var mı ?

gkn35

Üye
Selamlar, 4.1.2 güncellemesini aylarca bekledikten sonra hayal kırıklığı yaşayanlardanım bende.Sony mobile facebook sayfasında bir kaç kişide de aynı problemleri gördüm fakat bir çözüme ulaşamadım.

- En önemli problem şu; bir süre sonra ses açma tuşu iş görmüyor sadece kısma işlemi yapılıyor, kapatıp açınca düzeliyor sonra yarım saate eski haline dönüyor. Sesi arttırmak için önce kısıp sonraekrandan dokunarak arttırmak gerekiyor. İşkence kısacası...

- hd video çekimi esnasında kayıt akıcı bir şekilde ilerlemiyor sürekli donmalar mavcut, normal hd çekim biraz daha iyi ama eskisi gibi değil.

- Uzatılmış bekleme modu aktif olsa bile eskiye oranla batarya ömrü kısalmış.

Tuş problemini nasıl çözebiliriz, garantisi de umrumda değil beta sürüm üzerine gelecek olan güncellemeleri de umrumda değil aylar sürer çünkü gelmesi, işletim sistemine nasıl bir müdehalede bulunabiliriz ?

yakupb03

yakupb03

Üye
Selamlar, 4.1.2 güncellemesini aylarca bekledikten sonra hayal kırıklığı yaşayanlardanım bende.Sony mobile facebook sayfasında bir kaç kişide de aynı problemleri gördüm fakat bir çözüme ulaşamadım.

- En önemli problem şu; bir süre sonra ses açma tuşu iş görmüyor sadece kısma işlemi yapılıyor, kapatıp açınca düzeliyor sonra yarım saate eski haline dönüyor. Sesi arttırmak için önce kısıp sonraekrandan dokunarak arttırmak gerekiyor. İşkence kısacası...

- hd video çekimi esnasında kayıt akıcı bir şekilde ilerlemiyor sürekli donmalar mavcut, normal hd çekim biraz daha iyi ama eskisi gibi değil.

- Uzatılmış bekleme modu aktif olsa bile eskiye oranla batarya ömrü kısalmış.

Tuş problemini nasıl çözebiliriz, garantisi de umrumda değil beta sürüm üzerine gelecek olan güncellemeleri de umrumda değil aylar sürer çünkü gelmesi, işletim sistemine nasıl bir müdehalede bulunabiliriz ?

ses tusu dgru cm 10 kullan su an kullanıom bn yada 4.04 e don :D

gkn35

Üye
Sadece ses problemi için bir çözüm buldum. Sorun yaşayanlar pc companion ile "onarım" yapın. İşlemden önce kişisel verileri yedeklemeyi unutmayın telefon sıfırlanıyor..

imgatti

Üye
Telefonum Xperia S Jely bean güncellemesini yaptım.Derleme numarası: 6.2.B.0.211 bazı arkadaşlar ''B'' değil de ''A'' versiyonunun daha sorunsuz olacağını söylemişler. ''A'' versiyonu ne zaman gelir bilgisi olan var mı?(benim telefonda da video kamera sorunu var)
Yardımcı olacaklara şimdiden teşekkür ederim.

Invoke

Invoke

Üye
şarjım zaten az gidiyordu güncellemeden sonra daha az gitmeye başladı, fikri olan var mı ?

Teli, pcye bağla, pc. comp.dan 'onar' de. Olmadı, flashtool ile eski sürüme döneceksiniz.

- - - Eklendi - - -

Telefonum Xperia S Jely bean güncellemesini yaptım.Derleme numarası: 6.2.B.0.211 bazı arkadaşlar ''B'' değil de ''A'' versiyonunun daha sorunsuz olacağını söylemişler. ''A'' versiyonu ne zaman gelir bilgisi olan var mı?(benim telefonda da video kamera sorunu var)
Yardımcı olacaklara şimdiden teşekkür ederim.

'Onar' mayı deneyin, olmazsa yine bekleyeceksiniz diğer versiyonu, ne zaman gelir belli değil.

- - - Eklendi - - -

Bende edge çalışmıyor ve videoda kesınlıkle donma var.Bazılarında olup bazılarında olmaması çok saçma anlam veremedım.Pc companionla yukledım.Bırde update servislemi yüklesem acaba fark olurmu?

Bir fark olmaz.

Üst Alt