Sony Xperia S 4.1.2 Jelly Bean Gelmiştir ülkemize :)

Sponsorlu Bağlantılar

sanysefa

Üye
Bende yaklaşık 4-5 gün önce flashtool ile jelly bean geçtim fakat daha önceki mesajlarda da belirttiğim gibi pek memnun kalmadım şimdi pc companion ile onar dedim bakalım ne olacak şuan yazılımı indiriyor :)

Invoke

Invoke

Üye
Bende yaklaşık 4-5 gün önce flashtool ile jelly bean geçtim fakat daha önceki mesajlarda da belirttiğim gibi pek memnun kalmadım şimdi pc companion ile onar dedim bakalım ne olacak şuan yazılımı indiriyor :)

Bir de ics yüklenirse şimdi …

Xperia-S

Xperia-S

Üye
Indirdiğin .ftf dosyasını FlashTool içerisinde bulunan firmwares klasörü içerisine taşıman lazım, o şekilde Flash mode kısmında LT26i sürümünü görebilirsin...

bende sadece x10 dvice görüyor drıverlerı yükledim xperia s de yığın modu diye bir şey yok bağlanıyor flashtoola my lti 26 falan çıkıyor ama şimşeğe basıyorum flash mode diyorum sonra sadece x 10 çıkıyor ileri dediğimde devam etmiyor :(

- - - Eklendi - - -

Indirdiğin .ftf dosyasını FlashTool içerisinde bulunan firmwares klasörü içerisine taşıman lazım, o şekilde Flash mode kısmında LT26i sürümünü görebilirsin...

bende sadece x10 dvice görüyor drıverlerı yükledim xperia s de yığın modu diye bir şey yok bağlanıyor flashtoola my lti 26 falan çıkıyor ama şimşeğe basıyorum flash mode diyorum sonra sadece x 10 çıkıyor ileri dediğimde devam etmiyor :(

kordon__

Üye
Arkadaşlar, bana hala güncelleme gelmedi, derleme numarası 6.1.A.2.55 bunla bir ilgisi varmı yoksa gelene kadar beklemeli miyim?

a.yazaroglu

Üye
seri numarası bnım daha once olmasına ragmen kuxene geldi bana gelmedi enteresan

yakupb03

yakupb03

Üye
6.2..b.0.211 güncellemeyi alan var mi flaslcm ben ama pc coktu :-P :-(

imgatti

Üye
merhaba;

Xperia s telefonumu jely bean 4.1.2 versiyonuna yükselttim.Telefon güzel çalışıyor.Fakat video kamera ile kayıt yapınca donma,duraklama oluyor.Bu konu hakkında bilgisi olan varsa, yardımları için şimdiden teşekkür ederim.Saygılar.

yakupb03

yakupb03

Üye
sıkıntı sony de şenlik birşey yok rahat ol

cebren19

Üye
derleme numaran 6.1.A.2.55 ise güncelleme gelir sonu 45 ise gelmez.önce 55 e güncellemen lazım.bende öyle oldu çünkü.

- - - Eklendi - - -

Arkadaşlar, bana hala güncelleme gelmedi, derleme numarası 6.1.A.2.55 bunla bir ilgisi varmı yoksa gelene kadar beklemeli miyim?
derleme numaran 6.1.A.2.55 ise güncelleme gelir sonu 45 ise gelmez.önce 55 e güncellemen lazım.bende öyle oldu çünkü.

Xperia-S

Xperia-S

Üye
6.1.A.2.45 olmuş ve .55 olmuş fark etmiyor, Sony güncellemeyi telefon kaydına göre gönderiyor. Herkeze 4.1.2 Jelly Bean ulaşacak lakin sunucu yoğunluğu oluşmaması için Sony sırayla ulaştırıyor güncellemeyi, kime ne zaman geleceğini kimse bilemez. Kesin tek birşey var, herkes alacak güncellemeyi.

- - - Eklendi - - -

a.yazaroglu

Üye
6.1.A.2.45 olmuş ve .55 olmuş fark etmiyor, Sony güncellemeyi telefon kaydına göre gönderiyor. Herkeze 4.1.2 Jelly Bean ulaşacak lakin sunucu yoğunluğu oluşmaması için Sony sırayla ulaştırıyor güncellemeyi, kime ne zaman geleceğini kimse bilemez. Kesin tek birşey var, herkes alacak güncellemeyi.

farkrder mi ya mantıksız geldi 55 e nasıl guncelleyecegız

sinan627

sinan627

Üye
bugün ayarlardan güncellemeleri kontrol ettim son güncelleme mevcut dedi ama az önce teli pc bağladım yeni müzik film falan atıcaktım pc companion güncelleme mevcut yazısını gösterdi bi anda şok oldum o kadar bekleyişin sonunda geldi güncelleme şuan yükleniyor bakalım jelly bean neler sunacak :) bu arada eger hala güncelleştirmeyen varsa güncellemeyi telden kontrol etmeyin öyle ben bulamadım pc bağlayın sony pc companion hemen buldu güncellemeyi :)

Skarz

Skarz

Üye

olalım, C: Flashtool: Drivers: orda flashtool drivers.exe var.

- - - Eklendi - - -

Görüyor usta, görmese, flashlayıp bozamaz, ve sonra kapalı iken tekrar ics kurup düzeltemez, jb flashlarken bir hata olmuş o arada, ama çözemedim.

- - - Eklendi - - -

Hayırlı olsun =)

Eyw kardeşim ;)

mcetin55

mcetin55

Üye
    Konu Sahibi
bugün ayarlardan güncellemeleri kontrol ettim son güncelleme mevcut dedi ama az önce teli pc bağladım yeni müzik film falan atıcaktım pc companion güncelleme mevcut yazısını gösterdi bi anda şok oldum o kadar bekleyişin sonunda geldi güncelleme şuan yükleniyor bakalım jelly bean neler sunacak :) bu arada eger hala güncelleştirmeyen varsa güncellemeyi telden kontrol etmeyin öyle ben bulamadım pc bağlayın sony pc companion hemen buldu güncellemeyi :)

Hayırlı olsun aynen update centerden gözükmüyor güncelleme pc companiondan gözüküyor :)

askincan

askincan

Üye
Beyler size kötü haberim var B yazanlar betadır yani beta jell bean ve hatalı mms 2g data camera da sorunlar var orjinal versiyon A ile olanıdır

- - - Eklendi - - -

derleminin 6.1.A.*.*** gibi olmalı B harfi olanlar beta versiyondur !!! daha doğru dürüst gelmedi jell bean

sinan627

sinan627

Üye
Hayırlı olsun aynen update centerden gözükmüyor güncelleme pc companiondan gözüküyor :)

teşekkürler valla tekefon kendine geldi bunu satıp s3 almayı düşünüyodum ama gerek kalmadı güncelleme telifazlasıyla sevdirdi :)

askincan

askincan

Üye

partyhard

Üye
Maşallah çok hızlılar

Yassovego

Üye
bende telefonumu servise vermiştim 2-3 ay önce güncelleme attıktan sonra sesi sonuna kadar kısınca titreşime geçen alet şimdi tepki vermiyor sadece sesi kısıyor.Bu yeni yazılım gelince düzelirmi arkadaşlar ? tekrar güncellemekte zor geldi her seferinde teli tekrar kur mesajlar falan... Bide bu kamera odaklanması beni benden alıyor yani yarım deklanşör de kamera birinde düzgün odaklanıyorsa diğerinde odaklanamıyor bulandırıyor :( .İnşallah bu sorunlar gider.

Üst Alt