-- Son Çıkan Gt-9500 Türkiye Için Odin Romlar -- [11-11-2013]

Sponsorlu Bağlantılar

baby_face_

baby_face_

Üye
nasıl olur? 4.3de hep bu şekilde değiştiriyordum ben CSC kodunu. 4 4.2de harbiden güvenlik konusunda afedersiniz telefonun içine etmişler. yok csc koruması yok sayaç yok bilmenne. hocam kusura bakma senide yorduk maalesef o halde yapabilecek pek bişey yok root yapsanda csc kodunu TUR yapamazsin
Neyse önemli değil denemiş olduk asıl sen kusura bakma hocam meşgul ettik seni de, o sıkıntı değilde rehber gitti. Gmaile senkronize ettim ama ne yaptıysam tele geri getiremedim.

serkan2855

serkan2855

Üye
selam arkadaşlar telefonumda 4.2.2 yüklü idi root lu sonra wipe yapıp sammobile 4.4.2 kitkat sürümünü indirip odin ile yükledim ama sorunum şu tel şuanda current binary ve system status CUSTOM yazıyor. güncelleme denetle dediğim zaman tel modifiye edilmiş diyor ama 4.4.2 yükledikten sonra root yapmadım sorun nerde acaba yardım plss

Senyor Keş

Senyor Keş

Üye
selam arkadaşlar telefonumda 4.2.2 yüklü idi root lu sonra wipe yapıp sammobile 4.4.2 kitkat sürümünü indirip odin ile yükledim ama sorunum şu tel şuanda current binary ve system status CUSTOM yazıyor. güncelleme denetle dediğim zaman tel modifiye edilmiş diyor ama 4.4.2 yükledikten sonra root yapmadım sorun nerde acaba yardım plss

4.4.2 Türkiye sürümünu mü yükledin? 4.2.2den 4.4.2ye geçmeden önce unroot yapmış miydin?

serkan2855

serkan2855

Üye
4.4.2 Türkiye sürümünu mü yükledin? 4.2.2den 4.4.2ye geçmeden önce unroot yapmış miydin?

4.4.2 tr sürümü yükledim 4.2.2 den geçmeden önce unroot yapmadım yapmaya gerek varmıydı sonuçta yeni işletim sistemiyle flashlamıyormu bi yardımcı olsanız

Senyor Keş

Senyor Keş

Üye
4.4.2 tr sürümü yükledim 4.2.2 den geçmeden önce unroot yapmadım yapmaya gerek varmıydı sonuçta yeni işletim sistemiyle flashlamıyormu bi yardımcı olsanız

tekrar 4.4.2 yükleyin Wipe yaparak.

Anil-D

Anil-D

Üye
no csc degisiyor bende

szqn55

szqn55

Üye
bu rom i9505 için geçerli mi kardeşim

Üst Alt