-- Son Çıkan Gt-9500 Türkiye Için Odin Romlar -- [11-11-2013]

Sponsorlu Bağlantılar

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
-- Son Çıkan Gt-9500 Türkiye Için Odin Romlar -- [11-11-2013]
Türkiye için yayınlanan romlar ve artılarını eksilerini paylaştığımız bir konu olacak.Sürekli güncel kalması içi takip edilecektir.
Odin ile yüklenen romlardır yükleme talimatları forumda mevcuttur.
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

-----------------------------------------------------------
Dikkat aşağıdaki sürüm yukarıdaki sürümlerden farklı olup yüklendiği takdirde 4.2.2 sürümlerine dönüşü sıkıntılı ve mümkün değildir.
Bu sürüm için Odin 3.09 versiyonunu kullanınız.

Model: GT-I9500
Country: Turkey
Version: Android 4.3
Changelist: 1938685
Build date: Mon, 21 Oct 2013 13:26:30 +0000
Product Code: TUR
PDA: I9500XXUEMJ8
CSC: I9500OJVEMJ8
MODEM: I9500XXUEMJ8

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: maykil67, abdullahtanrikulu, baymizol ve 8 diğerleri

dilbirin

dilbirin

Üye
s4 mü daha dur kardeşim :)

wondermu

Üye
Epey zaman alacak herkesin böyle bir telefon alması için herkes bu kadar parayı yolda bulmuyor :-[

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Cok sansliyim demekki yolda bulanlar arasindayim.konuyu dagitmayin lutfen

• Beğen
Tepkiler: raga_oktay1980, tomy1925, nht2626 ve 1 kişi daha
frezby1

frezby1

Üye
slm paylasım ıcın tesekkurler yanlız ben yukleyemedım odın beklıyo daha sonra yanıt vermıyo hatası alıyorum

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
slm paylasım ıcın tesekkurler yanlız ben yukleyemedım odın beklıyo daha sonra yanıt vermıyo hatası alıyorum
Önce usb driver kurdunuzmu bir ekran görüntüsü paylaşırmısınız.

exalted55

exalted55

Üye
Parayı yolda bulmak değildir. Millet vekili olmadıkça kolay kolay kimseye bu laf söylenemez bence neyse biz 3-4 yıl arası eskiyen telefonu artık değiştirme zamanı geldi diyenler diyelim. Konu çok gerekli bence umarım takip edilir. Ben baya bir araştırdım fakat s4 için adam akıllı rom bulamadım.

• Beğen
Tepkiler: Nextman
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Parayı yolda bulmak değildir. Millet vekili olmadıkça kolay kolay kimseye bu laf söylenemez bence neyse biz 3-4 yıl arası eskiyen telefonu artık değiştirme zamanı geldi diyenler diyelim. Konu çok gerekli bence umarım takip edilir. Ben baya bir araştırdım fakat s4 için adam akıllı rom bulamadım.

Wanam var omega var nedir istekleriniz.güncelleme sonrası güzel romlar çıkar :oke:

frezby1

frezby1

Üye

Önce usb driver kurdunuzmu bir ekran görüntüsü paylaşırmısınız.
eyvallah abım ya usb drıver den mıs aslında yukluydu samsung usb drıver ama versıyon olarak dusukmus suan yukluyorum
sana cok tesekkur ederım n8 kullanırkende yardımın olmustu bu konuda sen ve kurtulus abımın hakkı cok bende helal edın hakkınızı :))

• Beğen
Tepkiler: Nextman
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
eyvallah abım ya usb drıver den mıs aslında yukluydu samsung usb drıver ama versıyon olarak dusukmus suan yukluyorum
sana cok tesekkur ederım n8 kullanırkende yardımın olmustu bu konuda sen ve kurtulus abımın hakkı cok bende helal edın hakkınızı :))

Rica ederim kardeşim biz yardim icin burdayiz.Saygılarimla :)

• Beğen
Tepkiler: frezby1

sirkabus

Üye
bu güncelleme ile hafıza kartına uygulama atabiliyomuyuz benım tlfn xxuamdk ya sahip ?

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
bu güncelleme ile hafıza kartına uygulama atabiliyomuyuz benım tlfn xxuamdk ya sahip ?

Hayır bu sürümler hafıza kartına atmak için yayınlanan güncelleme sürümü değil ama isterseniz paylaştığım diğer ülkeler için yayınlandı onları yükleyebilirsiniz.

sirkabus

Üye

Hayır bu sürümler hafıza kartına atmak için yayınlanan güncelleme sürümü değil ama isterseniz paylaştığım diğer ülkeler için yayınlandı onları yükleyebilirsiniz.

Sizin öneriniz nedir tr içinde çıkacak mı ?

malmal44

Üye
Bu romu galaxy note 2bye yuklersem s4 arayuzuyle kullanabilirmiyim?

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi

malmal44

Üye
Ya note 2 vesaire s3 romlari eskidi s4 daha modern arayuzu var nasil gecis yapicaz

Üst Alt