social 1.3.143 n8

Sponsorlu Bağlantılar

blackbird48

blackbird48

Üye
    Konu Sahibi
social 1.3.143 n8

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: vursavus, throner, J_JoKeR_R ve 10 diğerleri

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
teşekkürler..

blackbird48

blackbird48

Üye
    Konu Sahibi
birşey değil konu fatih arkadaştan bana mail olarak geldi ben sadece paylaştım fatih arkadaşa teşekkürler

hastali

Üye
güncellemeden sonra facebook yani sosyal ağlara girince servis kullnılmıyor diyor bunu yüklersem düzelirmi pr1.1 bnmki bide 2 dosyayıdamı kurucam napıcam sırası fln neder anlatrmısınız

J_JoKeR_R

J_JoKeR_R

Üye
pro ne işe yarıyor :)

blackbird48

blackbird48

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar bu sosyal ağlar yani face ve twitter uygulamasıdr ve daha önceden çalışmayan yada bozuk olanlarda işe yarıyor benım bozuktu ve bu işe yaradı ayrıyeten konu bana fatih arkadaştan gelmişti ben paylaştım

suat1111

suat1111

Üye
ewet sağol

J_JoKeR_R

J_JoKeR_R

Üye
bu pro ne işe yarıyor

blackbird48

blackbird48

Üye
    Konu Sahibi
face ve twitter uygulaması arkadaşım son sürüm

J_JoKeR_R

J_JoKeR_R

Üye
hee yüklüyorum şimdi saol

blackbird48

blackbird48

Üye
    Konu Sahibi
sende saol

bayramtel

bayramtel

Üye
!!?

Ptolemeo

Üye
Bildirim geldiğinde neden uyarı vermiyor acaba? Ben mi birşeyi yanlış yapıyorum yoksa notification geldiğinde N8'lerde bir uyarı mekanizması yok mu? (Facebook için)

blackbird48

blackbird48

Üye
    Konu Sahibi
bildiğim kadarı ile malesef yok

exxor

Üye
sosyal ağlar 1.2 yüklenemiyor diğeri yüklenebildi. neden acaba?

natural23

Üye
Social Networks v1.03.143.sisx ben bunu yüklemeye çalıştıgımda güncelleştirme hatası veriyor yüklemiyor normal çalışıyor ama sosyal ağ 1.2 yüklü iken sorun yok ama bu yeni sürümü kurmayı denediğimde hata verdi sildim eski sürümü 1.03 denedim yine ay kurmadı neden aceba kurmuyorki ????

zaferozkan

zaferozkan

Üye
alttaki eski versiyon kurmanıza gerek yok tabi sorunlu olupta kurmak isteyen olabilir

korayduruhan

korayduruhan

Üye
benim telefonda 1.2.163 var, onu kaldırıp öyle mi kuracağım, yoksa bu versiyonu yükleyince diğeri otomatik olarak kaldırılacak mı?

chuty

Üye
resimleri görüntülemede bi problemim vardı yeni sürümü yükledim düzeldi çok teşekkürler