Smart Note - ML Destekli NotePad


cecilrhodes

Üye
    Konu Sahibi
Uygulamada ses ve yazı tanımlama olayı var, fotoğrafını çektiğiniz dökümanı metne dönüştürebiliyorsunuz veya sesli notu yazıya dökebiliyorsunuz. Umarım beğenirsiniz. Geri bildirimlerinizi bekliyorum.


Özellikleri :

- Fotoğrafların ve belgelerin paragraflarını tanımlama
- Ses tanıma sistemi(Konuşma ile not alma)
- Klasik not
- Arka plan rengi ve notların renkleri kişiselleştirilebilir
- Kullanımı kolay ve ücretsiz 
Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Yusuf_EMRE, Mesut Aktaş ve Exfat
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Uygulama size mi ait?
 
  • Beğen
Tepkiler: cecilrhodes ve TheNightMare.

cecilrhodes

Üye
    Konu Sahibi
Evet hocam bana ait.
 
  • Beğen
Tepkiler: Mesut Aktaş

cecilrhodes

Üye
    Konu Sahibi
Sağolun hocam ben teşekkür ederim.
 

Benzer KonularMaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt