Slidehangup S60v3 (n95 liler mutlaka indirin)

Sponsorlu Bağlantılar

huseyin61

huseyin61

Üye
    Konu Sahibi
Slidehangup S60v3 (n95 liler mutlaka indirin)
menüde ikonu falan görünmeyen sürgüyü kapatırken aramayı sonlandıran bir uygulama.desteklediği modeller:N95, N95 8G, N81, E65, N80

Programi sertifika yapmayi unutmayin...

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: rapci28415, cobanoglu-24, roethlisberger ve 15 diğerleri

batt84

Üye
Eyw.kardeş

pitbull_love

pitbull_love

Üye
ii de zaten sürgü kapanınca arama sonlanıyor :)

cemre007

cemre007

Üye
arkdaslar bahsettiğinz şey inş. samsung modeller gibi çalışan sügülü sistremdir. yoksa ztn arama sonlandırılıyoki

dr.bahaeddin

dr.bahaeddin

Üye
o da n95 in dandikliği hıh:D kedi ulaşamadığı ciğere pist dermiş hesabı oldu benimkide:D

maverick_k_v

maverick_k_v

Üye
kardes cok saol ya .adamlar N95 yapmıs ama böyle bı ozellık koymamıslar :)

luupuus

luupuus

Üye
gereksiz galiba

mertaslan

Üye
sertifika nasıl alıcam lütfen bana yardım edin
her programı sertifikasız kullanmak istiyorum
gerekirse ücretini de ödeyeceğim çok teşekkürler
emeğine sağlık

seminay

Üye
arkadaşlar n80 yükleyemedim desteklenmiyor diyor yardımcı olurmusunuz teşekkür

seminay

Üye
arkadaşım ben de çok yüklemek istiyorum ama sertifika belası sertifikalandırıp yollayabilirmisin acaba emei num nasıl ulaştırayım ilgilenirsen çok memnun olurum şimdiden sağol

kızılkurt

kızılkurt

Üye
Beyler Sertifikaya Cöüm Bülündü

seminay

Üye
nasıl bulundu ayrıntı lütfen

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
güzel proya benziyor deniyelim denemeden gereksiz demiyelim eyvallah

ayyıldız18

ayyıldız18

Üye
güzelmiş saolun

swedish

swedish

Üye
biz insanlar nekadar tembel bir toplum olduk ya, eskiden insanlar dumanla guvercinle haberlesirken, bizler simdi elimize aldigimiz bir cihazla dunyanin öbur ucunu isik hizinda ariyoruz, ama bu cihazi kapatacak tek bir tusa basmaya useniyoruz. bilmem sonumuz nasil olur:)

EFeNDy17

EFeNDy17

Üye
saol kardeşim

sakalsiz

sakalsiz

Üye
yorumlara bi baktım da şööle yorum yapanların %75 programla ilgili modelleri kullanmayan arkadaşlar neden bööle bi şey olmuş anlamadım
programa gelince program gerçektende çok kullanışlı güzel bi program şööle ufak bi sorunu var aradığınız numarayı rehberden değilde tuşlayarak aradığınızda arama sonlanıyo fakat tuşlar kitlenmiyo eee koskoca kadı kızında problemler varken bu ufak problemi görmezden gelirmisiniz bilmem :oke:

XXXRESUL

Üye
arkadaşlar sertifika yöneticisine başvurun diyo ne yapmam gerek şimdiden tşkrler

Üst Alt