Skyfire v1.0.0.11781 Symbian S60v3 Resmi olan Tam Sürüm

Sponsorlu Bağlantılar

cesimo

cesimo

Üye
Opera Mini 4.2 de çeşitli sıkıntılar çektim.Bunu deneyelim.Teşekkürler

ibatay

Üye
5800xm tube kullanıyorum fakat çalışmıyor ekrana gelen sekmeyi kabul edemiyorum vede program gendini kuramıyor sanırım çözümü varmı ......?

serdarserdar1

Üye
bende de ayni sorun var 5800 xm kullaniyorum ama ekranda next ve cancel ekrani takili kaliyor yani hic bişeye basamiyorsunuz. lütfen yardimci olur musunuz sitelere girip video izleyemiyorum cözümü yok mudur

telefonu mu degiştirelim yahu :(

cesimo

cesimo

Üye
Programı ben de E90'a kuramadım.??

zeyunal

zeyunal

Üye
    Konu Sahibi
5800xm tube kullanıyorum fakat çalışmıyor ekrana gelen sekmeyi kabul edemiyorum vede program gendini kuramıyor sanırım çözümü varmı ......?

serdarserdar1' Alıntı:
bende de ayni sorun var 5800 xm kullaniyorum ama ekranda next ve cancel ekrani takili kaliyor yani hic bişeye basamiyorsunuz. lütfen yardimci olur musunuz sitelere girip video izleyemiyorum cözümü yok mudur

telefonu mu degiştirelim yahu

Arkadaslar program nokia 5800 (s60v5) ile uyumlu degil... Sorunlarınız bundan kaynaklanmakta. Cozum icin uyumlu versiyonunun cıkmasını beklemeniz lazım ...

cesimo' Alıntı:
Programı ben de E90'a kuramadım.??

E90 a kurulması lazım dostum aslında... yukleme sırasında nasıl bir sorunla karsılastın ?

oook

Üye
gerçekten eger kasmasa manyak bi pro dicem ama genede harika

drnoname

drnoname

Üye
N78 de sorun çıkarıyor. Adres satırına bir kelime yazmak için bir saat uğraşıyorum. Bastığım tuşlar ekrana 10 sn sonra geliyor.

yunus yavuz

yunus yavuz

Üye
operamı daha güzel bumu arkadaşlar.

thatbloodfire

Üye
merhabalar. n96 telefonuma yukledim ama ben de drnoname arkadaşınki gibi bi sorun yaşıyorum.web adresi giremiyorum. program sürekli tekrar wi-fi ye bağlanmak istiyor. ok diyorsun hemen ardından tekrar tekrar. bu durum özellikle adresi girerken kesin oluyor. ama video izlerken falan olmuyor.
program gercekten çok iyi. ama böyle birsorun yaşıyorum. programı kaldırıp ekrar kurdum ama sorun değişmedi. surekli kapsama alanındaki ağları gösterip bağlanmamı istiyor. baska bu sorunu yaşayan var mı acaba? ve herhangi bir çözümü var mı acaba?
çok teşekkürler.

zeyunal

zeyunal

Üye
    Konu Sahibi
drnoname' Alıntı:
N78 de sorun çıkarıyor. Adres satırına bir kelime yazmak için bir saat uğraşıyorum. Bastığım tuşlar ekrana 10 sn sonra geliyor.

merhabalar. n96 telefonuma yukledim ama ben de drnoname arkadaşınki gibi bi sorun yaşıyorum.web adresi giremiyorum. program sürekli tekrar wi-fi ye bağlanmak istiyor. ok diyorsun hemen ardından tekrar tekrar. bu durum özellikle adresi girerken kesin oluyor. ama video izlerken falan olmuyor.
program gercekten çok iyi. ama böyle birsorun yaşıyorum. programı kaldırıp ekrar kurdum ama sorun değişmedi. surekli kapsama alanındaki ağları gösterip bağlanmamı istiyor. baska bu sorunu yaşayan var mı acaba? ve herhangi bir çözümü var mı acaba?
çok teşekkürler.

Arkadaslar bu sorun genellikle baglantınızın hızı ile ilgili ve ya sizin baglandıgınız internet saglayıcının portları izin vermiyor olabilir skyfire server larına erişmenize. Bunlar bu tur sizin sorunlarınıza karsılasan ben ve diger arkadasların da basına gelen birşeydi. Ama eski surumlerinde baya karsılastıgımız bir sorundu. Bu arada bu program için N78 ve N96 tam uyumlu olarak gosteriliyor :bilmem:

yunus yavuz' Alıntı:
operamı daha güzel bumu arkadaşlar.

sadece öylesine siteye bakmak için ve hız bakımından opera mini yi tavsiye ederim , opera mobile i hic tavsiye etmem, geregi yok. ama siteyi tam anlamıyla kullanayım video muzik vs diyorsan bu programdan şaşma derim :oke:

adnan2542

adnan2542

Üye
allah razi olsun.bende bunu ariyordum ya.herseyi aciyor ya.canlitv ye bakabiliyorum .dizilere bakiliyor.allah ne muradin varsa versin kardas.bende bir haftadir cin sayfasindan cer dosyasini bekliyordum.artik gelmesede olur yani.emege saygi tesekkurler.

thatbloodfire

Üye
hala bulamadık bu sorunun çaresini. opera mini de hiç böyle birşey olmuyo. sadece programa ilk girerken soruyo hangisine bağlanmak istiyosun diye. sonra bi daha sormuyo canavar gibi çalışıyo. ama skyfire da 5-10 sn de bir hangisine bağlanmak istersin diye soruyo. birşey yapılamıyo o yüzden. benim telefonum n 96 her türlü ayarına baktım alakalı bişey göremedim. garip...

zeyunal

zeyunal

Üye
    Konu Sahibi
hala bulamadık bu sorunun çaresini. opera mini de hiç böyle birşey olmuyo. sadece programa ilk girerken soruyo hangisine bağlanmak istiyosun diye. sonra bi daha sormuyo canavar gibi çalışıyo. ama skyfire da 5-10 sn de bir hangisine bağlanmak istersin diye soruyo. birşey yapılamıyo o yüzden. benim telefonum n 96 her türlü ayarına baktım alakalı bişey göremedim. garip...

Dostum Opera Mini nin kullanıslılıgı hakkında haklısın birşey diyemiyorum. ama ikisininde yeri başka, skyfire bilgisayara uzaktan baglantı tarzında calıstıgından, video izleme sitelerini, canlı radyo ve televizyonları web browser uzerinden kullanmanı saglıyor. Skyfire Symbian , Opera Mini Java platpormunu kullanıyor. Symbian platformlu programlar herzaman daha hızlı calısır. Yalnız telefonunda eger baglantı kurdugun ayardan kayıtlı olarak birkac tane aynısından varsa eger ornegin : maxicep-WIFI , maxicep-WIFI(01) , maxicep-WIFI(02) vb. tarzında bu aynı kayıtlı olan baglantıları silmeni oneririm. Dun bir zenci bir arkadaşıma kurdum telefonu E71 di, seninkisi tarzında aynı sorunları yaşadık kayıtlı olan tum baglantılarını w-lan ayarlarından sildikten sonra tekrar denedik ve sorunsuz calıstı. Normalde ilk açılışta 2 kez soruyor, sonrakilerde 1 kez sorması gerekiyor. Kolay gelsin...

thatbloodfire

Üye
oleyyy :) iste aradığım cevap buydu. bende ng2k var ve bundan 7 tane daha var. surekli ng2k(5) olanına bağlanmak istiyo. ve bu duruma göre dediğin yaparsam insallah düzelecek. :) yarın hemen deneyeceğim. eminim düzelecektir. çok çok teşekkür ederim. bu arada sadece ng2k yı bırakacağım değil mi? diğerlerini sileceğim.
tekrar çok teşekkür ederim. :)

--------------- Ekleme ---------------

ya bir de bu ng2k(01) gibi olan baglantilari nasil silecegiz? ben bugun denedim sadece optionslarda filtreleme secenegi var. o da bi ise yaramadi.
gorusmek uzere...

GLiShi

Üye
bende bunun eski sürümü wardı ama ama artık uygulama yöneticisinde felan gözükmüyor nasıl silebilirim acaba bilen warsa pm me lütfen yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar lütfen buraya cevap şeklinde deil de pm olarak cevap verin

dumangozlu

Üye
çok çok tşk ederim kardeş nezamandır kaçtır prg denedim bunun gibi çalışanı bulamamıştım emeğine eline sağlık kardeş

zeyunal

zeyunal

Üye
    Konu Sahibi
oleyyy :) iste aradığım cevap buydu. bende ng2k var ve bundan 7 tane daha var. surekli ng2k(5) olanına bağlanmak istiyo. ve bu duruma göre dediğin yaparsam insallah düzelecek. :) yarın hemen deneyeceğim. eminim düzelecektir. çok çok teşekkür ederim. bu arada sadece ng2k yı bırakacağım değil mi? diğerlerini sileceğim.
tekrar çok teşekkür ederim. :)

--------------- Ekleme ---------------

ya bir de bu ng2k(01) gibi olan baglantilari nasil silecegiz? ben bugun denedim sadece optionslarda filtreleme secenegi var. o da bi ise yaramadi.
gorusmek uzere...

tamam dostum silemiyorsan sorun degil,
kullandıgın sebeke gercek olanın hangisi olduguna bak ve her defasında sordugunda gercek olan sebekeyi sec ve aynısı olması lazım...

mert_man

Üye
Sağolasaaaan

Ellerin dert görmeyeeee

ulAraz

Üye
Galatasaray

dumangozlu

Üye
bu güne kadarki en iyi prg bence :)

Üst Alt