Skyfire v1.0.0.11781 Symbian S60v3 Resmi olan Tam Sürüm

Sponsorlu Bağlantılar

ohhhtay

Üye
dostum ses yok videolarda neden

zeyunal

zeyunal

Üye
    Konu Sahibi
dostum ses yok videolarda neden

genelde telefonun ram i yetmedigi zamanlarda yani arka fonda baska programlarla beraber acıldıgı zamanlarda olabiliyor. Telefonu kapatıp tekrar acın ve Skyfire ı tekrar acıp deneyin , eger olmadı ise Skyfire ın menusu Actions dan Mute Audio acık mı kapalı mı olup olmadıgını kontrol edin ve bununla beraber yine Skyfire acık iken sesini duyamadıgınız video ya da muzikte iken telefonun yan tarafındaki ses yuksetme tuslarını kullanıp sesini yukseltmeye calısın... Eger bu dediklerimin de hicbiri olmadı ise Skyfire yuklendiginde bazı beraberinde yuklenen programlar eksik yuklenmis olabilir, o yuzden uygulama yoneticisinden Skyfire ı kaldırıp tekrar yukleyin... ;)

basyan

Üye
sadece sunu solemek ıstıyorum ben devamlı operayı kullanıyodum dun skyfıre yukledım cıdden cok super program ınanılmaz her yerde vıdeoları acıyor tek kususru bıraz yavas olması ama oda cok deıl cıdden ınanılmaz bısı

daffy

daffy

Üye
skyfire kesinlikle tavsiye ediyorum webde ki sitelerden televizyon seyredebilyosunuz herşeyi yapıyosunuz mukemmel bişi herşeyi açıyo webdeki opera falan onlar halt etmiş bu mükemmel bulunması gerekn bir pro yani

haciorhan

haciorhan

Üye
arkadaşlar bende çok ağır çalışıyor niye acaba ? lütfen yardım

zeyunal

zeyunal

Üye
    Konu Sahibi
Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
bu harika 1 program , aylardır böyle bişi arıyordum pronun adını bilmiyordum web deki bütün videoları açıyor .. Mükemmel yaaaa saolasın dostummm emeğine sağlık

patlıcancı

patlıcancı

Üye
videolardan ses çıkmıyor ayarmı lazım yoksa...?

nurisim

nurisim

Üye
saol

celilcemre

celilcemre

Üye
sağol n73 de çalışmıyor bütün sürümlerini denedim

--------------- Ekleme ---------------

teşekkurler n73 de çalışmadı acaba bir hatamı yaptım

milestone

milestone

Üye
sağol n73 de çalışmıyor bütün sürümlerini denedim

teşekkurler n73 de çalışmadı acaba bir hatamı yaptım

ilginç ama gerçekten n73te çalışmıyor..daha önce çalıştırabilmiştim ve operadan çok daha iyi olduğuna kanaat getirmiştim.

çözdüm:
ROTATE ME..... rotate me ile ekran yatık durumda çalışmıyor. ama ekranın normal konumunda çalıştı

celilcemre

celilcemre

Üye
n73de çalışmıyor

oook

Üye
bende n73 kullanıom bende calısıor ve netten video izliyebiliorum bu programla:D

berayd

Üye
arkadaslar bende nokia 5700 xpressmusic var ve internet paketi kullanıyorum iyi bi programmı kotayı cok cabuk mu doldurur

zeyunal

zeyunal

Üye
    Konu Sahibi
xoxomaster' Alıntı:
ilginç ama gerçekten n73te çalışmıyor..daha önce çalıştırabilmiştim ve operadan çok daha iyi olduğuna kanaat getirmiştim.

celilcemre' Alıntı:
n73de çalışmıyor

arkadaslar programı kaldırıp tekrar kurup deneyin, ve video,ses vs. gibi ozellklerinde sorun yasamaması icin yani ram yetersiz olmaması icin telefonu kapatıp acın oyle deneyin tekrar, n73te 64mb ram oldugu icin bazen yetersiz kalabiliyor bazı programlarda. ayrıca skyfire sadece wi-fi destekli oldugu bahsediliyor, o yuzden bazen boyle network sorunlarıda karsınıza cıkabilir... iyi forumlar...

berayd' Alıntı:
arkadaslar bende nokia 5700 xpressmusic var ve internet paketi kullanıyorum iyi bi programmı kotayı cok cabuk mu doldurur

Skyfire icin sitedeki video ve ses acılmadıgı takdirde dostum telefonunun kendi tarayıcısı en fazla olmak üzere sonra Opera Mobile, ardından Skyfire ve en az kotanı doldurabilecek olan da Opera Mini geliyor...

-hasangun-

-hasangun-

Üye
e51 sorunsuz çalışıyo arkadaşlar ayrıca da youtube u da açabiliyo :D

arven_005

arven_005

Üye
teşekkürler

eline sağlık

clawtr

Üye
paylaşım içim tşk ler elline saglık :)

Klavyene zewal gelmesın x)

gilindirex

gilindirex

Üye
teşekkürler artık wifi üzerinden istediğim radyoyu dinleyebiliyor,tv ve video izleyebiliyorum. sadece sitelere girmeniz yeterli.

Üst Alt