WhatsApp Messenger 2.9.7211 [Symbian]

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
    Konu Sahibi
WhatsApp Messenger 2.9.7211 [Symbian]
WhatsApp Messenger, akıllı telefonlar için geliştirilen, platformlararası çalışma özelliğine sahip bir mesajlaşma ve arama uygulamasıdır.
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Desteklenen telefon listesi:
Symbian: X7 · E6 · N8 · C6 · C7 · E7 · 500 · 600 · 603 · 700 · 701
S60 5. versiyon: Nokia 5800 · Nokia 5530 · Nokia 5230 · Nokia 5233 · Nokia 5235 · Nokia N97 · Nokia N97 mini · Nokia X6 · Nokia X5-01 · Nokia C6 · Nokia C5-03 · Samsung i8910 Omnia HD · Sony Ericsson Satio · Sony Ericsson Vivaz · Sony Ericsson Vivaz Pro
S60 3. versiyon: Nokia 5700 · Nokia 6110 · Nokia 6120 · Nokia 6121 · Nokia 6124 · Nokia 6700 · Nokia 6290 · Nokia E51 · Nokia E63 · Nokia E66 · Nokia E71 · Nokia E90 Communicator · Nokia N76 · Nokia N81 · Nokia N81 8GB · Nokia N82 · Nokia N95 · Nokia N95 8GB · Nokia 5320 · Nokia 5630 · Nokia 5730 · Nokia 6210 · Nokia 6220 · Nokia 6650 fold · Nokia 6710 Navigator · Nokia 6720 · Nokia 6730 · Nokia 6760 Slide · Nokia 6790 Surge · Nokia C5 · Nokia E52 · Nokia E55 · Nokia E72 · Nokia E73 · Nokia E75 · Nokia E5 · Nokia N78 · Nokia N79 · Nokia N85 · Nokia N86 8MP · Nokia N96 · Samsung GT-i8510 · Samsung GT-I7110 · Samsung SGH-L870 · Samsung SGH-G810 · Samsung SGH-iNNN

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

kadikoy

kadikoy

Üye
nokia c5 e yükledim. açılmıyor.ekrana gelen mesaj (lütfen tel.inizin tarih ve saat ayarını kontrol edip düzeltin)
telefonun saat ve tarih ayarı doğru.
ayrıca tel.i aç-kapa yaptım yine aynı mesaj ekranda duruyor.

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
    Konu Sahibi
nokia c5 e yükledim. açılmıyor.ekrana gelen mesaj (lütfen tel.inizin tarih ve saat ayarını kontrol edip düzeltin)
telefonun saat ve tarih ayarı doğru.
ayrıca tel.i aç-kapa yaptım yine aynı mesaj ekranda duruyor.
Açıkcası benim deneme şansım olmadı. Neden hata verdiği konusunda bir fikrim yok. Bakalım diğer kullanıcılar da aynı hata ile karşılaşacaklar mı ?

Son düzenleme:
kadikoy

kadikoy

Üye
s60v3, s60 v5 ,gibi symbianlardan desteği çektiğinden olabilir.

• Beğen
Tepkiler: Karacaahmet1993, PALA. ve TheNightMare.
PALA.

PALA.

Üye
Whatsapp geri mi geldi :hmmm

• Beğen
Tepkiler: Karacaahmet1993
Karacaahmet1993

Karacaahmet1993

Kapalı Hesap
Yüklemeyin cihazlarınıza virüs gelebilir.Whatsapp geri gelmedi .

• Beğen
Tepkiler: PALA.
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Bi an için sevinmiştim symbian kullanıcıları için . Kafası dönmüş oruç arkadaşı tutmuş .
Karıştırmış da olabilir .Halen çalışan whatsapp ılginç bir şekilde Java telefonlar için olandır. Ben kullanıyorum . Bu senenin sonunda son diyorlar . Hatta 3 senedir tamam bitti diyorlar fakat habire erteleme oluyor .

• Beğen
Tepkiler: PALA. ve Cadillac34

Cadillac34

Üye
Bi an için sevinmiştim symbian kullanıcıları için . Kafası dönmüş oruç arkadaşı tutmuş .
Karıştırmış da olabilir .Halen çalışan whatsapp ılginç bir şekilde Java telefonlar için olandır. Ben kullanıyorum . Bu senenin sonunda son diyorlar . Hatta 3 senedir tamam bitti diyorlar fakat habire erteleme oluyor .
Sen java telefon kullandığın belki şanslısın ama biz Symbian'cılar şanslı değiliz. Kullanabildiğim uygulamalar varsa Facebook, Tweetian, İnstaPro, Nimbuzz. Bunların haricindekiler çalışmıyor. Skype de dahil.

• Beğen
Tepkiler: PALA. ve MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
@Cadillac34 ben sadece wp kullanabiliyorum . Diğerlerinde (facebook,twitter vs) sertifika hatası alıyorum . Hatta wp sertifika hatasından dolayı fotoğraf yollamıyor . Hiç yoktan iyidir.

bluekinq341

bluekinq341

Üye
dostum hangi sürüm bu varsa bizde indirelim

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
@bluekinq341 çalışan wp yok . Whatsapp kendi üreticisi destek vermiyor ben mı vereceğim dedi ? Desteği kesti . Fişini çekti.

• Beğen
Tepkiler: Cadillac34
bluekinq341

bluekinq341

Üye
çalışan java uygulaması var diye yazmışsın ama ne olsa kâr bizim için ben mi yalnıs okudum

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK

Cadillac34

Üye
Ne geldiyse şu Nokia yüzünden geldi. :off: Kullanıcıları mağdur etti gitti. Halbu ki milyonlarca belki de milyarlarca insan Symbian telefon kullanıyordu. Android'li telefonları da anca 2 sene kullanırız, 2 sene sonra çöp. Uzayda desen uydu çöplüğü var.

• Beğen
Tepkiler: PALA. ve MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
çalışan java uygulaması var diye yazmışsın ama ne olsa kâr bizim için ben mi yalnıs okudum
Aynen var fakat telefonunuz symbian olunca çalışmaz . Java desteklenen modeller:
  • Nokia C3-00 · Nokia C3-01 · Nokia X2-01 · Nokia X3-02 · Nokia X3-02.5 (Refresh) · Nokia X2-00
  • Nokia Asha: 201 · 205 Chat Edition · 206 · 208 · 210 · 300 · 301 · 302 · 303 · 305 · 306 · 308 · 309 · 310 · 311 · 515 · 500 · 501 · 502 · 503 · 230
Ne geldiyse şu Nokia yüzünden geldi. :off: Kullanıcıları mağdur etti gitti. Halbu ki milyonlarca belki de milyarlarca insan Symbian telefon kullanıyordu. Android'li telefonları da anca 2 sene kullanırız, 2 sene sonra çöp. Uzayda desen uydu çöplüğü var.
Bu tepkinizi nokia ' nın müşteri hizmetlerine çevrimiçi görüşme yaparak iletmeniz daha faydalı olacaktır. Bizimle sohbet edin kısmı var . İçinizden ne geliyorsa yazın . Önceden Türkiye için destek merkezi yoktu . 5 aydır falan Türkçe destek var .

• Beğen
Tepkiler: PALA. ve Cadillac34

Cadillac34

Üye
Sağol ama o destek bu saatten sonra bir işe yaramaz. Anca Android'li telefolar için destek verirler.

• Beğen
Tepkiler: PALA.
PALA.

PALA.

Üye
Temiz kullanınca android cihazlarda uzun zaman kullanılıyor, nokıanın bize attığı kazık ise tartışmasız bir gerçek :alsana:

• Beğen

Cadillac34

Üye
Temiz kullanınca android cihazlarda uzun zaman kullanılıyor, nokıanın bize attığı kazık ise tartışmasız bir gerçek :alsana:
Temiz kullansan bile bir süre sonra yazılımsal olarak bozuluyor. Samsung telefonlarda bu sorun çok yaşanıyor.

PALA.

PALA.

Üye
Temiz kullansan bile bir süre sonra yazılımsal olarak bozuluyor. Samsung telefonlarda bu sorun çok yaşanıyor.
Bununda belli çözümleri var format, sıfırlama, rom atma gibi. Sorunsuz cihaz ararsak, hiç telefon kullanmıyalım :)

• Beğen
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt