Skyfire v1.0.0.11781 Symbian S60v3 Resmi olan Tam Sürüm

Sponsorlu Bağlantılar

zeyunal

zeyunal

Üye
    Konu Sahibi
Skyfire v1.0.0.11781 Symbian S60v3 Resmi olan Tam Sürüm
Skyfire v1.0.0.11781 s60v3 (artık beta degil... Tam sürüm...)

Test edilmiş olan cihazlar;

5320xm
6220c E62 E66 E71x N73 N78 N81 N95 N96 6210N E61 E63 E71 E75 N76 N79 N85 N95 (8GB)
Çalışmayan Modeller;

• Symbian Series S60 (2nd edition)
  • N80, N90, E60
  • Samsung ve LG Symbian cihazları
  • tüm UIQ tabanlı cihazlar

direk indirmek icin alttaki linki tıklayın;

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: mustafa024, T®_C®iMe_C*, bdumut ve 47 diğerleri

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Teşekkürler.

ngageuser

ngageuser

Üye
eywallah kardes

they_use

Üye
kurdum locating yazıyo oyle kalıyo hic bise yapmıyo sonra uygulama kapanıyo kendi kendine

memolim83

memolim83

Üye
teşekkürler

ardaaga

Üye
allah razı olsun ne muradın varsa versin diyer sürümleri olmuyodu n80 bu oldu çok thnk

zeyunal

zeyunal

Üye
    Konu Sahibi
kurdum locating yazıyo oyle kalıyo hic bise yapmıyo sonra uygulama kapanıyo kendi kendine
dostum ilk once eski surum varsa silmeni oneririm sonra yenisini yuklemeni oneririm eger olmadı ise sorunun baglanti kuramadigi icin bazen bende de boyle hata verebiliyor, kesinlikle wi-fi ile baglantı kurabiliyor ve ayrıca baglanti hizi yavas ise ve ya port izin verilmiyorsa bu tur sorunu yasayabiliyorsun.

kurtmaker

kurtmaker

Üye
dostum ilk once eski surum varsa silmeni oneririm sonra yenisini yuklemeni oneririm eger olmadı ise sorunun baglanti kuramadigi icin bazen bende de boyle hata verebiliyor, kesinlikle wi-fi ile baglantı kurabiliyor ve ayrıca baglanti hizi yavas ise ve ya port izin verilmiyorsa bu tur sorunu yasayabiliyorsun.

Arkadaşımızın dediği doğrudur :oke:
İyi Forumlar.

mucize61

Üye
sonunda n81e oldu hele sukur eskı bı surumunude yuklemıstım maıl şifre istiyordu programa ilk girerken bunda oyle bir sorun yok kendı resmı sıtesındende sorunsuz indiriliyor şuanda sonunda herkesle paylaşmaya karar verdiler heralde:)

BesTCooL

Üye
ne işe yarar yazsaydınız ustalar.. ?

• Beğen
Tepkiler: hakan293
ngageuser

ngageuser

Üye
n80 le tam uyumlu eskisinden daha hızlı çalışıyor eline saglık kardeş

BesTCooL

Üye
eyvallah sagolasın ustad...

ardaaga

Üye
kardesler bu programla bütüm video sitelerine girilio ya süper bisey kral oyunlara bile girio :D

mucize61

Üye
ya arkadaslar ben justintvden maçartı ızlemeyı denedım goruntu yuklenmedı ne kadar beklesemde goruntu yuklenmıyor benım gıbı baska deneyen varmı sızdede aynı sorun oluyormu

--------------- Ekleme ---------------

oldu sondunda ya yeterınce beklemıyordumm galıba bıde adslde download yaptıgımdan dolayı baglantı dusuk oluyordu sorun galıba bundan dolayıydı programı yapan firmadan tesekkur ederım :) gercekten guzel bır program.

sarpersaran

Üye
arkadaşlar bu skyfire de e65 için yatay ekranda kullanabilyormuyuz.

mucize61

Üye
N81 de de olmuyor yatay ekran video ızlemek ıcın tam ekran yapamıyoruz ılerde bu sorunu cozerler heralde

ertugrulll

ertugrulll

Üye
Teşekkürler.

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
tesekkürler

Üst Alt