Skyfire Alpha 1.5.0.15168 S60 5th unsigned Web Browser..(Youtube Video İzleme)

Sponsorlu Bağlantılar

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
tam sürümü çıkınca daha iyi olacak İnşallah..

korlof

Üye
arkadaşlar telefonumu alalı 2 hafta kadar oldu, orjinal yazılım olsun diye başka bir şey kullanmak istemiyorum. .hack vb.den de hiç anlamam. Hack yaparsam da garantisi gidecek diye korkuyorum. Bu programı kullanmak istiyorum ama sertifika hatası veriyor. Hack vb yöntemler olmadan bu sorunu nasıl çözebiliriz yardımcı olabilir misiniz?

Sehzade

Üye
arkadaşlar telefonumu alalı 2 hafta kadar oldu, orjinal yazılım olsun diye başka bir şey kullanmak istemiyorum. .hack vb.den de hiç anlamam. Hack yaparsam da garantisi gidecek diye korkuyorum. Bu programı kullanmak istiyorum ama sertifika hatası veriyor. Hack vb yöntemler olmadan bu sorunu nasıl çözebiliriz yardımcı olabilir misiniz?
garantisi hackle gitmez bende 5800 kulanıyorum garantili kaskolu hack denilen sey sadece bir program sertifika ise pc deki telefon programlarını sadece snn telefonunda calısmasını saglayan bir onaylama yontemi diyebiliriz...

muratcaner82

Üye
nasıl sertifakalıyoruz birde samsung hd de kullanıyormu bu

muratcaner82

Üye
ve ayrıca sitede hala daha cıkmadı diyor

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
kuruluyor ama alpha olduğu için tam verim alınamıyor..

muratcaner82

Üye
nadis sana birsey sormak isterim.cep telefonundan güvenlik kameralarını izlemek gibi bir şansımız oluyormu çok ugrasıyorum ama bir türlü bi sonuç alamadım yardımcı olursan cok sevinirim

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
hiç duymadım iphone da var o özellik ama symbianda duymadım..bulursam açarım konuyu..

--------------- Ekleme ---------------

sadece navigasyon programlarında güvenlik kameralarını görüyoruz ama doğrudan onları seyretme görmedim hiç.

muratcaner82

Üye
ı phone da bu özlellik nasıl var

muratcaner82

Üye
daha doğrusu nasıl kullanılıyor

muratcaner82

Üye
söyle acıklatım.bilgşisayarlardan kameralara bağlı bilgisayarın ıp numarası girerek ulaşılabiliyor.ama cepte active x i etkinleştir diye bişey cıkıyor ve bunun anlamını bilmiyorum

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
söyle acıklatım.bilgşisayarlardan kameralara bağlı bilgisayarın ıp numarası girerek ulaşılabiliyor.ama cepte active x i etkinleştir diye bişey cıkıyor ve bunun anlamını bilmiyorum
hangi program?

serhat_dogfb

Üye
e63'de çalısıyor değil mi? 3rd ile ilgili yanlız burada paylaşım yapılmış.. 3.versiyon kullanıp sertifika hatasını cozen arkadaşlar var mi?

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
çalışır yalnız sertifikalaman gerek..

fatih_yurt

Üye
bende bunu arıyordum

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
inşallah çalışır..

thekyph

thekyph

Üye
Gayet güzel çalışıyor elinize sağlık ama bu tarayıcıda tam ekran video desteklenmiyor mu? Bir türlü tam ekran yapamadım, tam ekran düğmesine basıyorum zum yapıyo tüm video görünmüyo felan? alfa sürümü olduğu için mi acaba?

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
bilmiyorum deneme fırsatım yok..

Üst Alt