Skyfire Alpha 1.5.0.15168 S60 5th unsigned Web Browser..(Youtube Video İzleme)

Sponsorlu Bağlantılar

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Skyfire Alpha 1.5.0.15168 S60 5th unsigned Web Browser..(Youtube Video İzleme)
Arkadaşlar skyfire ı biliyorsunuz bu sürümü bugün çıktı..Nette flashları desteklediği söyleniyor..sertifikalayıp kurun..deneyen arkdaşlar sonucu yazarsa sevinirim..virtual keyboardla çalışıp çalışmadığını bilmiyorum deneme fırsatım yok..

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: otee79, tulas, cafer14 ve 19 diğerleri

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Eline sağlık.

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
sağolasın Doğuş..arkadaşlar youtube,megavideo gibi sitelerdeki videoları açıyormuş bilginize..

nuh096

nuh096

Üye
cok saol arkadas bu prgrami hep ariyorum :oke:

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
sonucu bekliyorum..

Progressivity

Progressivity

Üye
teşekkürler hocam hemen sertifikalayıp deniyorum

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
bekliyorum Mümin..

Progressivity

Progressivity

Üye
evet hocam youtube ve facebooktan sorunsuz olarak video izlenebiliyor wlan üzerinden beta sürümü olduğu için virtual keyboard desteği yok sanırım ve linklere tıklamada biraz sorun oluyor birde bir algılamıyor ama düzeltilecektir elbet ki böyle bile hayli hayli işimizi görür sadece biraz uğraştırır. Çok teşekkür ediyorum hocam bu güzel paylaşım için size yaşasın artık gelsin internetten video keyfi skyfire ile

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
valla sizin adınıza sevindim artık youtube için bağıranları buraya yönlendiririz..:ehe

Erdemedre

Erdemedre

Üye
kardes sagol ama Güvenilmeyen saglayıcı hatası aldm sanırım Hack istiyor..suan bende onu yapamıyorm..5800xm v31.101 kullandgm için

Progressivity

Progressivity

Üye
sertifikasyon için gerekli işlemler sistem hack bölümünde mevcut

_F_19o7_B_

_F_19o7_B_

Üye
Denedim gayet iyi çalışıyor Faceden videoda izledim okey oyununada girdim hiç bi sorun yok tamamen dokunmatik diğer dış programlarada gerek duymuyorsunuz VirtualKeyboard Gibi bu çok iyi oldu işte telefonun tek eksik yanını flash olarak görüyodum bu sorunda kalktığına göre Number One ;D

Progressivity

Progressivity

Üye
virtual keyboard desteği yok maalesef ama geliştirirler onuda bu arada face den okey bile oynayabiliyomuşuz demek vay be :D daha bi sever oldum şimdi telefonumu :D

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
iyi günlerde kullanın arkadaşlar...

3434x

Üye
Paylaşımın için çok teşekkürler..
iMobile ile ilgili sorunum var. Dün üye olduktan sonra siteye giriş yapabiliyordum ama şuan olmuyor şifre hatası veriyor. Şifremi unuttumdan şifremi değiştirdim hala aynı hata. Yardımlarınızı bekliyorum..

callcium

Üye
alfa ama yinede çok iyi sadece videolarda kasma yapıyor opera yıllardır yapmıyor bize skyfire'in ilk versiyonlarında beri flash desteği var. teşekkürler bu arada hocam

cabbar100

cabbar100

Üye
Nadir yine süper bir paylaşım yapmışsın çok teşekkürler. Sayende telefonu hakkıyla kullanacaz artık ;)

llakin1907

llakin1907

Üye
5800 denendi facebook tan videolar rahatlıkla izleniyor tekrar teşekkürler... :oke:

Üst Alt