Skyfire Alpha 1.5.0.15168 S60 5th unsigned Web Browser..(Youtube Video İzleme)

Sponsorlu Bağlantılar

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
bir büyük sorun daha halledilmek üzere iyi günlerde kullanın..

nsr1903

Üye
Bu programı sertifikalayıp buraya upload eden biri olursa çok minnettar olurum.

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Bu programı sertifikalayıp buraya upload eden biri olursa çok minnettar olurum.
kardeşim başkasının sertifikaladığı program senin telefonunda çalışmaz..çalışsa ben signed yapar verirdim..

nsr1903

Üye
peki bişey sorucam internette bazı programlar signed li oluyo onları nasıl sertifikalıyıp koyuyolar?
ya ben bu çin sitesine güvenmiyorum imei kodunu klonlarlar,cihazın garantisi iptal olur falan :S

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
peki bişey sorucam internette bazı programlar signed li oluyo onları nasıl sertifikalıyıp koyuyolar?
ya ben bu çin sitesine güvenmiyorum imei kodunu klonlarlar,cihazın garantisi iptal olur falan :S
onlar üniversal signed oluyor yani genel anlamda her telefona uygun signedlıyorlar bazı programları yapmıyorlar..güvensende güvenmesende almak zorundasın..çünkü her zaman karşına çıkacak bu sorun..

nsr1903

Üye
opda ya kayıt bıraktım hayırlısı artık

cabbar100

cabbar100

Üye
Arkadaşlar bazen program kendi kendine kapanıyor acaba sizde de oluyormu?

Progressivity

Progressivity

Üye
evet evet olabiliyor kardeşim sonuçta kararlı sürüm olmadığı için olacaktır yani idare edicez artık

cabbar100

cabbar100

Üye
evet evet olabiliyor kardeşim sonuçta kararlı sürüm olmadığı için olacaktır yani idare edicez artık

Doğru söylüyorsun. Kararlısı çıkana kadar bekleriz. Bu arada Ocakta çıkacak galiba sayfasında yazıyor.

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
az kalmış bunu kullanın onu da veririz...

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
sağol...:ehe

cezafakmakba

Üye
kardeş bende 5800 var ama çoğu programı yükliyemiyorum sertifika hatası diyor heryerde var sertfika almak fakat beceremiyorum aslında elimden gelir bu tür işler ama bunu beceremedim bu işi çözsen çözsen sen çözersin msnden online yardım ederek şu işi bi halletsek kardeş duacın olurum iyi günler

leon82

Üye
windows dosyayı açamıyor ne seçmem lazım yada internetten bulun diyor.acemiyim yardım lütfen...

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi

TheRock72

Üye
5800 e yükledim . 1.5.0.15194 versiyonu ile update yapıyor yapmazsan programdan çıkıyor. yapınca da sertifika hatası veriyor. yükleme dosyasını telefonda bulup onu da sertifikaladım kurdum yine hata verdi.

_F_19o7_B_

_F_19o7_B_

Üye
5800 e yükledim . 1.5.0.15194 versiyonu ile update yapıyor yapmazsan programdan çıkıyor. yapınca da sertifika hatası veriyor. yükleme dosyasını telefonda bulup onu da sertifikaladım kurdum yine hata verdi.

Ayni sorun bendede var sertifikaladm olmadi telefonu hackledim yine olmadi sertifika kisitlaniyor uyarisi veriyor hep. Bu sorununda cozumu ins en yakin zamanda cikar yoksa videolardan mahrum kalicaz :)

cezafakmakba

Üye
ya evet arkadaşlar 2 gün kullanabiliyoruz ondan sonra güncleleme var diyor güncelleme yapıncada sertifika hatası dior ama bnm telefon zaten hackli sertifika ile işim olmaz yani ne yapıcaz yardımcı olurmusunuz

ஐ๑göкнαη๑ஐ

ஐ๑göкнαη๑ஐ

Üye
teşekkürler nadir abi. harika paylaşım

skyfire kendi sitesinde
S60 5th'in Ocak ayında çıkacağını söylüyor. zaten siteden indirmeyi denediğimde teleonun uyumlu olmadığı uyarısı veriyor.

--------------- Ekleme ---------------

1.5.0.15194 versiyonunu buldum konu olarak da paylaşıyorum ancak wlan üzerinden bağlanmıyor deneyip sonuç alan arkadaşlar lütfen paylaşsınlar.

Üst Alt