Skyfire Alpha 1.5.0.15168 S60 5th unsigned Web Browser..(Youtube Video İzleme)

Sponsorlu Bağlantılar

nihat05

nihat05

Üye
sağolasın Doğuş..arkadaşlar youtube,megavideo gibi sitelerdeki videoları açıyormuş bilginize..
hocam opta netten sertifikal aldım sis uzantılı dosyaları sertifika yapıyor ama sisx uzantılı dosyaları serfifikalamıyor bunun sebebi nedir vaya sisx dosyalarını başka nerden sertifikalayabiliriz.

ஐ๑göкнαη๑ஐ

ஐ๑göкнαη๑ஐ

Üye
sertifikalama programında altta *.sis yazar dosya uzantısı bölümü var orayı tıkla altta *.sisx olması lazım onu seçmen gerekiyor

nihat05

nihat05

Üye
binpda sisgsis kullanıyorum hocam baktım ben bulamadım yaa

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
hala sertifikalam olayı mı ya bir halledemedik şu işi?

ahmetht

Üye
merhaba arkadaşlar bu kadar yorumdan sonra bu programı indirmelimiyim

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
sen bilirsin..

_F_19o7_B_

_F_19o7_B_

Üye
Herkeze Hayırlı olsun 5th sürümü Resmi web sitesinde yayina sunuldu. Test ettim gayet basarili.

Link :

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
ben yeni sürümü verdim arkadaşlar ordan indirip kurun..

reddragonback

Üye
sertifika hatasi dio yukleyemiorum ?

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
ya ilk sayfada sertifikalayın dedim niye dikkate almıyorsunuz..

ilkerjj

ilkerjj

Üye
benim programı kurmaktan yana bir sorum yokta benim direkt skyfire ile ilgili bir sorum var. youtube application üzerinden video izlerken videolarda problem yok ama skyfiredan youtube'da video izlerken sanki videolarda biraz yavaşlık(frame azalması) yada tekleme gibi problemler oluyor arada (bağlantımda bir problem yok wifi üzerinden bağlıyım çok hızlı bir şekilde doluyor videolar). daha telefonu alalı bi kaç gün oluyor yabancısıyım denebilir. sizlerde de böle bir durum var mı ?

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
olmaz olur mu?

ilkerjj

ilkerjj

Üye
sizde de böyleyse sorun yok o zaman :) demek ki programdan beklentim fazlaymış :P

vermidon34

Üye
Arkadaşlar program çok güzel ama ses çıkmıyor.Cihazım N97 aynı problemi yaşayan varmı?

GaDDaR!

GaDDaR!

Üye
nadir abi programı kurdum güncelleme istiyorum upgrade diorm 404 hatası alıyorm beni yönlendiren sayfada.ne yapmam gerek

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
bendede olmuştu..modem ayarlarıyla ilgiliymiş..

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
beta sürümü çıktığı için konu kapatılmıştır..

Üst Alt