sınırsız internet aveada

Sponsorlu Bağlantılar

Hukuk61

Hukuk61

Üye
internet hızı felaket düştü 2.aya geçtik diyemi böyle oldu :D??? aynı duruu yasayan varmı?

ibrahimhd

ibrahimhd

Üye
internet hızı felaket düştü 2.aya geçtik diyemi böyle oldu :D??? aynı duruu yasayan varmı?

Bende bir düşüyor bir çıkıyor anlamadım gitti çorbaya döndü.

Biraz önce arayıp bastım kalayı bu fatura döneminin sonuna kadar beklemeyi planlıyorum düzelmezse hattı komple iptal edeceğim.

Hukuk61

Hukuk61

Üye
sorun falan mı var dediler ne dediler kardes? ben 200-300 kb/saniye de indirirken şimdi 10 kb/saniyelere düştü ...bi sorun olsa gerek bakalım ne yalan atcaklar:)) düzelmezse bende değişicem sanırım ...

ibrahimhd

ibrahimhd

Üye
sorun falan mı var dediler ne dediler kardes? ben 200-300 kb/saniye de indirirken şimdi 10 kb/saniyelere düştü ...bi sorun olsa gerek bakalım ne yalan atcaklar:)) düzelmezse bende değişicem sanırım ...

Sözde sorun yokmuş herşey normalmiş.
Ama müşteri hizmetlerinden bu konularda yardım almayı beklemiyorum zaten zira onların bu konularda birşey bildiği yok diğer operatörlerde aynı şekilce ancak arayıp bağırıp çağırdınmı iptal vs dedinmi konuşmalar kayıt edildiği için daha sonra işi bilen birime aktarıyorlar onlar ilgileniyor.

Bu arada senin 10 kbps ise çok düşük adil kullanım limitini geçmiş olmayasın ?

Hukuk61

Hukuk61

Üye
sorma bende @aveadestek twitter adresine bastım kalayı...şikayet dilekçesi yayınlıyorum adreslerinde,millet akın etti bana :D

futbol123

futbol123

Üye
Arkadaşlar edge olan yerlede hız düşüyor 3g çeken bir yere koyun telefonu

admiral23

admiral23

Üye
ben demiştim arkadaşlar.bu daha başlangıç.Fatura aşımları verilen tahhüt farkları Hız düşümleri vs.
55'lik sınırsız tarife misali :))

Hukuk61

Hukuk61

Üye
@avea destekte bakın yolladıklarıma:D 10 kere aradılar inadına açmadım :)))

---------- Eklendi @ 00:07:06 ---------- Yazıldı @ 00:06:14 ----------

bak buraya:))

yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
2 gb hızlı internet diyorlar ama gerçektende hızlının H'si bile yok indirme hızı yerlerde

Hukuk61

Hukuk61

Üye
adam kandırıyolar değiştircem hattımı lanet olasıca köpek avea :D

futbol123

futbol123

Üye
arkadaşlar 2megabit hız var işte neyinize yetmiyo? bazen şebeke yeri edge oluyor oyuzden hız düşüyor 3g çeken yere koyun telefonu

Hukuk61

Hukuk61

Üye
2megabit ne ki 100 kb olsa razıyız da, 2GB kotadan sonra 12Kb'a düştü hızı :))

futbol123

futbol123

Üye
Arkadaşlar 2.ay faturası 34.5tl geldi 30tl gelmesi gerekiyordu 4.5tl fazla geldi? :s

Hukuk61

Hukuk61

Üye
tiwtter dan @aveadestek' e mesaj at,emailine detaylı fatura talep et "ücretsiz" olarak istiyorum de özellikle ordan bak detaylarına belkı kullanmıssındır,kullanmadıysan itiraz et faturana kardesim

yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
Tehlike ";4654976][COLOR="DarkRed' Alıntı:
Arkadaşlar 2.ay faturası 34.5tl geldi 30tl gelmesi gerekiyordu 4.5tl fazla geldi? :s

fatura sorma ücretli ve 444 ile başlayan numaralarda ücretli bilgin olsun
[/COLOR]

Hukuk61

Hukuk61

Üye
hayır artık 444 lü numaralar tam olarak ücretli değil, tarifendeki dakikalardan gidiyor varsa

TheSoftware

TheSoftware

Üye
01.05.2012 itibariyle 444'le baslayan aramalar,varsa sabit hat veya heryone dakikalarinizden dusecek, yoksa sabit hat yonu dakika fiyatiyla ucretlendirilecektir

yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
hayır artık 444 lü numaralar tam olarak ücretli değil, tarifendeki dakikalardan gidiyor varsa

mahkeme kararından haberim var ama daha dün aradım başına 212 ekleyip aradım, 212 koymadan arayın diye bir bant kaydı çıktı, o şekilde arayıncada 41 kuruş yapıştırdı. 1 tane mahkeme kararı yeterli olmuyor demekki, itiraz etmek gerekiyor ama herkes itirazla uğraşamaz ki

Hukuk61

Hukuk61

Üye
zaten kimse uğraşmadığı için böyle sömürülüyoruz ya :)
sayı artarsa o kadar iyi olur zannediyorum:))
Sizde başvurun isterseniz >>> >> sitenin bu bölümü şu anda bakım aşamasında ama geceye dogru acılacaktır muhtemelen.

Ben Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumuna internet hızıyla ilgili başvurdum.Döncekler kesinlikle.Daha evvelde başvurmustum,1 hafta içinde mail almıstım şikayetime ilişkin sonra da btk avea'ya iletti avea da beni aradı:)

"""""(***)Her fatura döneminde 2 GB\'ın üzerindeki internet kullanımları için internet erişim hızı 128 Kbps\'a inecek olup internet erişimi bu hızla devam edecektir.

Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. nin yukarıda belirttiğim adreste ,tarifelerde internet kullanımına dair "128Kbps" nin saniyede 128 "kilobayt" olarak anlaşılmaktadır.Bu hıza güvenerek, aboneler yanılmakta ve devamında beklediğinden yavaş internet hizmeti almak zorunda kalmaktadır."128kbps" hızından ingilizce karşılığını da dikkate alarak algıladığım "128 (K)ilo (b)ayt (p)er a (s)econd=1 Saniyede 128 kilobayt" tır.Fakat aldığım hizmet ise saniyede 12,8 kilobayttır.Bu konuda bir aldatmaca sözkonusudur.Firma yetkilileri ile görüştüğümde bu hızın normal olduğu tarafıma bildirilmektedir.128 kilobite ile 128 kilobayt arasında yaklasık olarak "10" kat bir hız farkı vardır.Avea\'nın tarife bilgilendirmesinden abonelerin; tereddütsüz olarak "128kilobit" hıza düşürülecektir şeklinde anlamaları mümkün değildir.Pekçok kullanıcı gibi bende bu hızı 128 "Kilobayt" olarak algılayıp hattımı bu gsm operatörüne taşıdım ve söz konusu tarifeye abone oldum.Durumun incelenmesini ve ilgili firma ile görüşülüp söz konusu mağduriyetlerin giderilmesini saygı ile arz ve talep ediyorum.."""

(not:Bu benim kendi şikayetimdir ,sizler kendi sorunlarınızı uygun bir uslup ile gönderiniz lütfen.)

AHMED...

AHMED...

Üye
beyler ben 500 dk her yöne 2000 mesaj ve sınırsız net faturali hattına başvurdum vodafondan avea ya geçiş tamamlanmadı daha da Neyse gecmekle iyi mi yaptım kötü mu yaptım memnun musunuz kullananlar

---------- Eklendi @ 23:27:18 ---------- Yazıldı @ 23:15:31 ----------

2gb adil kullanım hakkından sonraki hız rezillik anladığım kadarıyla

---------- Eklendi @ 23:30:33 ---------- Yazıldı @ 23:27:18 ----------

yorumları okudum da pişman oldum keşke geçmeseydim diye avea ya tüh