server error

ortak42

ortak42

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar bazı oyunların sd datasını vifi ile çekeceği zaman server error 5002 hatası alıyorum.genelde ea oyunlarında oluyor.real racing 2 de veriyor...ben bu oyunu yüklemek çok istiyorum..ama sd datayı vifiden çekecek.cihaz:mobee net7 900s,1.5ghz çift çekirdek,1gb ram,mali400 gpu,yeteri kadar boş hafızam var..acil yardım lütfen.teşekkürler.:-)

- - - Eklendi - - -

çözümü bilen yokmu?

enes374

Üye
Aynı sorun bende de var kardeşim çözümünü bilen var da bir zahmet yazıversin

badb0y06

Üye
arıyordum buraya kadar geldik :)

dns ayarlarını değiştirin die bi yerde okumuştum ama çaresini bilmiyorum

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt