Sertifikasız Program yükleme-install Server (yeni modeller eklendi)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
aa-tolga

aa-tolga

Üye
en iyisi modellerin yanında hangisi olduğunu yazan bir liste yapmak lazım.

husoow

Üye
kardes bende systeem var ama bin dosyasi yok neyapmam lazim???

ylmzozkaya

Üye
helallllllllll olsun sağol tşkkr v.s. kurtardın beni bu dertten

resulemrah

resulemrah

Üye
cok bomba

tylerdurden373

Üye
saolsn

arzewa47

arzewa47

Üye
sağol.............................................

goblet

goblet

Üye
Bahsettiğin bu telefonlar ile ilgili ekte dosya bulamadım.

OS9.3 Cihazlar (FP2):

Nokia 5320 XpressMusic, Nokia N78, Nokia N96 ,Nokia 6210 Navigator ,Nokia 6220 classic

telefonum 6220 classic yazılım sürüm 03.23 bunun için başlığında hack dosyası varmı?

İyi günler.

djali01

Üye
OS9.3 Cihazlar icin link vermemişsin kardes N78 e olmuomu

--------------- Ekleme ---------------

kimse cevap vermicekmi O.S 9.3 icin olmuyormu bugun rompacherlı yöntemi denedim olmuyor birtürlü bu n78 30.11 igüncellemenin bi yolu yokmu ya

datasoft__63

Üye
arkadasım 9.3 için yok yada n79 için hangisini kullanmalıyım

orukm

orukm

Üye
tşkrlr

diablo5214

Üye
bu işleri yapan ve tüm emeği geçenlere selam olsun .adamlar bilgisayar kurdu kardeşim.operatör profesör,valla ne desem az bööle bi şey burda anlatılmasa hayatım boyunca ben yapamazdım heralde ne diym elleriniz dert görmesin arkadaşlar,ellerinize sağlık ..Allah size zini açıklığı versin

humsalafi

humsalafi

Üye
n79 os9.3 mü oluyor yoksa os9.2 mi ?

utkuo

Üye
n78 var n79 yok ne biçim iştir yahu

notend

Üye
Kardeşim herşey tamam da x plorer yada heehangi bir dosya yöneticisi sys klasörünün içine giremiyor ona çözüm bulun

rahmicani

Üye
dostum harikasın teşekkürler bizzat denedim ve kurdum

noname2040

Üye
bu e-xplore yükleyemiyorum süresi geçmş sertifika diyor

dj_fethi

dj_fethi

Üye
bendde 5320 var hello carbide programını yükledim menü1 i seçiyorum soru sormuyor x-ploredeki sys de açılmıyor securuty managerde çalışmıyor bende pc suitten denedim ama bu sefer c de sys gözükmüyor araçlardan gizli dosyaları göster dedim olmadı sistem klasörlerini içeriğini görüntüle dedim yine olmadı bir türlü sys çıkmıyor ne yapıcam yardım lütfetn........

sametekce

Üye
Ferret Bey Bende N95 ver hellocarbide yi yükledim Seçeneklerden Menı1 diyorum kendi kendine kapatıyo programı anlayamadım gitti bi yardımcı olurmusun...

mdxy81

Üye
Dostum sonunda sayende çözdüm problemi e50 var bende hep önüme installserver.exe yi denedim bozuk dosya diyordu sonunda senin konundaki e50 için özel olan installserver.exe yi gördüm onu kopyaladım bütün sorunum çözüldü
ellerin dert görmesin
artık ne varsa yükleyecem bü sitedeki

bekirbirim

bekirbirim

Üye
Sağol

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt