Sertifika Sorunu Yaşayanlar İçin *yenilendi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

boben

Üye
ya sagolun cozumlerı verdınız tsk ama bu sorun nıye ?

Halukserkan

Halukserkan

Üye
Peki birşey sorucam, Bu işlemleri her program için ayrı ayrı yaptığımız zaman çalışıyor değil mi ?

emrulllah01

emrulllah01

Üye
exalans açtığın konuyu takip edermisin kardeşim bir şeyler yapmışsın yazmışsın ama mantıksız geldi 1. açıklama zaten saçma 2. açıklama .cer uzantılı dosyayı bulmamızı sölemişsin sorunda orda zaten o dosyayı bulmamız o dosyayı yaparsak herkeste var yeterli açıklama ilgnç bir konu açmışsın ..........

Bluestar*

Bluestar*

Üye
Sertifika sorunun tarihle hiç bir alakası yok.

walla ben telefonumun tarihini geri alıp o sorunu gideriyorum,sizlerede tavsiye ederim.mesela 01-01-2007 gibi.eğer olmazsa 1-2 ay ileri veya geri alıpta halledebirsiniz.ben hiç bi sorun yaşamıyorum n73-n80 de denedim oluyo.

mitix

Üye
tesekurler arkadaslar

bumink

Üye
helal olsun sana be ınternette bır ton yere bktım boyle cozum gormedım bırtanesın bravoo

hub

Üye
Hepsini yaptım fakat işe yaramadı.Şu almanca meselesi saçma geldi.Dile bağlı olamaz ki denedim olmadı.:allalla:

cobanyıldız1981

Üye
babana rahmet kardeş eline saglık

jatvalca

jatvalca

Üye
olmadı kardeş sabahtan akşama kadar denedim harfiyen yaptım ama nafile olmadı

veletsercan

Üye
ya kardeş emek için çk saol ama ben bunu yapamadm ^^cer uzantılı imei numaramıza özel sertifika^^ ALLAH rızası için bi yardımcı olun programın sertifika sorununu çözmek için 6 gündür uraşıorum nolur bi yardım ltfn....

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
ya kardeş emek için çk saol ama ben bunu yapamadm ^^cer uzantılı imei numaramıza özel sertifika^^ ALLAH rızası için bi yardımcı olun programın sertifika sorununu çözmek için 6 gündür uraşıorum nolur bi yardım ltfn....

Slm cihazın sürümünü yani versiyonunu bana yazarmısın ,,, yıldız kare 0000 kare yaparak öğreniyorsun sürümü :oke:

oyunist

Üye
teşekkürler

serhat_dogfb

Üye
kardes allah senden razı olsun 3 asamali cozum işe yaradı saol :oke:

xxnusxx

Üye
arkadaşlar ben yapamadım benim telefonum n95 sizin dediginiz yaptım ama olmuyor bana bu konuda yardımcı olursanız çok memnun olurum

emrecey

Üye
yaw arkadaşlar bu yazılanların hiç biri olmuyor sadece bu forumda değil herkes bişeyler yazıyo.. deneyen ve olumlu bir yanıt verecek olan yokmu bu konu hakkında...

orukm

orukm

Üye
daha basit biçözüm yokmu

ankaralılaz

ankaralılaz

Üye
ellerıne saglık arkadasım saol :)

ertu55

ertu55

Üye
arkadaşlar benim n95 var versiyon 31 bu sertifika sorunu burdaki anlatımlarla halloluyomu lütfen biri yardım etsin n70 ne güzeldi yaw hiç bi sorun olmuyodu yükle geç:(

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
arkadaşlar benim n95 var versiyon 31 bu sertifika sorunu burdaki anlatımlarla halloluyomu lütfen biri yardım etsin n70 ne güzeldi yaw hiç bi sorun olmuyodu yükle geç:(

Bu anlatım çok eski , hackleyemezsin ..

cilelikes

Üye
bu nie .cer yapmıyo .ces yapıyo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt