Sertifika Sorunu Yaşayanlar İçin *yenilendi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nafiz62

Üye
bende aynı sorunu yaşıyordum bu yolları denemiştim olmayınca uğraşmaktan vazgeçmiştim bugün almanyadaki kuzenimle konuşurken ondada aynı telefon olduğu için bu sorunumdan bahsettim.o da onda böyle bişerşey olmadığını anlattı ve telefonunu almancaya çevirip ne problem olduğunu bana almanca yaz dedi.bende almancaya çevirip olmayan programları yollamaya başladım ve inanamadım.ÇÜNKÜ YABANCI DİLE ÇEVİRDİĞİMDE SORUN ÇIKARAN BÜTÜN PROGRAMLAR HEMEN YÜKLENDİ.HERKESE DENEMESİNİ TAVSİYE EDERİM.ÇOK AMA ÇOK SEVİNDİM SİZLERLE PAYLAŞMAK İSTEDİM.TARİHİ GERİYE ALMAYA FLN DA GEREK YOK.PROGRAMI YÜKLEDİKTEN SONRA TELEFOU YENİDEN TÜRKÇEYE ÇEVİRİRSİNİZ.:oke::?sl?k

Itouch

Üye
tşkler dostum emegine saglık....

virtualcorsair

Üye
güzel

akhiz

Üye
harika teşekkürler

yassose

Üye
ellerine saglik usta

kurtulus1

kurtulus1

Üye
tesekkurler

yamail

Üye
sisx ler icinde aynisi mi ya da soyle soriim n 95 te de oluyormu sis ler bu islemleri yaptiktan sonra tessekkur

baycs

Üye
1.yolu denedim olmadı sertifika dosyasını nasıl elde ederim

best_best

best_best

Üye
çok sağolasın emeğine sağlık....bende N73 kullanıyorum bu sorun beni de yıldırdı teli değiştirmeyi bile düşündün

best_best

best_best

Üye
emeğine sağlık

best_best

best_best

Üye
-"cer" uzantılı imei numaramıza özel sertifika dosyamız bu ne oluyor acaba 1 yolu denedim çalıştırmadı
yardımlarınızı bekliyorum

by_sefik59

Üye
sagol

habali

Üye
süper ya

moussetus

Üye
insallh ise yariyordur,tesekkurler

cebati

Üye
sertifika dosyasini almak icin verdiginiz adres üye kabul etmiyor bunun baska bir yolu yokmu

XXXRESUL

Üye
arkadaşlar devcert yazan yere ne yazacaz orayı anlayamadım yardımcı olursanız sevinirim

kayafiko

Üye
güzel annatıyon da cer uzantılı dosyayı nereden bulcaaaz asıl mesele bu.sitede sertifika işlemi durduuna göre sıkıntı burada

firat_aydin

Üye
cer uzantılı dosyayı nerden bulacaz

yunus yavuz

yunus yavuz

Üye
arkadaşlar bende n 73 var aynı sorunu bende yaşıyodum.telefonun tarihini geri aldım şimdi herşeyi yüklüyom

sizinkisi serfitika süresi geçmiş.biz serfitika uygulayısıyla görüşün sorununda bahsediyoruz....

karizmatech

karizmatech

Üye
ben n95 kullanıyorum ama anlamadım -"cer" uzantılı imei numaramıza özel sertifika dosyamız bu ne oluyor acaba 1 yolu denedim çalıştırmadı
yardımlarınızı bekliyorum
aynen bu cer dosyası imei ne oluyor nasıl oluşturacağız:bann:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt