Sertifika Sorunu Yaşayanlar İçin *yenilendi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

samprass

Üye
Üstadlar ben samsung i550w telefonu yaklaşık 1 ay evvel aldım telefonu yeni yeni çözüyorum bu sertifika problemleriylede forum sayesinde bilgim oldu forumu dikkatli takip ettiğimde telefon için ne yapmam gerekiyorsa yaptım fakat bi noktada tıkandım .csr uzantılı dosyayı sign-sis programıyla oluşturdum, symbiansigned.com üzerinden üyeliği gerçekleştirdim fakat .cer dosyasını bi türlü oluşturamadım sayfadan printscreen aldım bu adımdan sonra bana yardımcı olursanız çok memnun olurum.

mhmtslm

Üye
acacba cert dediğiniz ne oluyor?

kanka_271

Üye
Tşk emeğe sağlık

sarp-26

Üye
teşekkürrrrrrrrrrr

alaybeyi

Üye
n95 v30.17 sertifika sorunu halledebilen varmı?

james54

james54

Üye
arkdsm ugrasm tskkrler ama artık sıstem hack dıye bırsey var bnce ugrasmaga degmez.

felç

Üye
çok sağol

bulentba

bulentba

Üye
saol

mrtxhan

Üye
teşekkürler

ilker8888

Üye
ellerine sağlık bomba olmuş

xkaraarslanx

Üye
teşekkür

er.turan

er.turan

Üye
merhaba

.cer uzantılı sertifika dosyasını nasıl oluşturacağız. bilgi verirmisiniz.

yadolu

yadolu

Üye
Selam anlatımlarınız için tesekkür ederim , yalnız benim bi sorunum var, cer dosyasını alamıyorum. symbiansigned te kaydoldum yinede alamıyorum biriniz bana yardım ederseniz cok memnun olurum...

_porquerogue_

_porquerogue_

Üye
tşk. quzel paylasım

REİS23

Üye
Olmuo

albar

albar

Üye
SYBİAN SİGNED A NASIL KAYIT OLDUNUZ Kİ ,birisi bişey yazıyo sonradan cevap veren yok anlatırken yazılan programla inen program farklı ,nasıl yapılıyo birisi allah rızası iiçin anlatsa

zenderim

zenderim

Üye
sağol kardeş

ism_71

Üye
eveeeet arkadaşlar bende kaç gündür uğraşıyodum tarihi geriye alınca düzeldi sizde deneyin telefonm 3250 çok teşekkür ederim

Favorite

Favorite

Üye
daha iyi bir çözüm bulana kadar en iyisi bu teşekkürler

cenka_20

cenka_20

Üye
arkadasım benım n96 2 yoluda denedım ama olmadı başka yolu var mı yardımcı olursan sevınırım yok sa guzelim telefonu parça pincik edecem :))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt