Sertifika Hatası Alanlar (Sertifika Ekleme, Hack Yolları ve Hacksız Yükleme )

• 29 Ağustos 2014
  • 1613 Okunma
  • 17 Cevap

1. Son zamanlarda temaları sertifika hatası alıyorum diyenlere yararlı olur diye düşünüyorum
    1. Yöntem(En hızlısı bu yöntem tavsiye ederim )
    1.
    siscontent bu programı indırıyoruz.
    2.Temayı açıyoruz ve işaretlı yere tıklıyoruz
    < Resmi açmak için tıklayın >

3.klasör olarak acıldıktan sonra resource ve private dosyalarını E:\ F:\ sürücüsünden birisine atıyoruz işlem bu kadar.
    < Resmi açmak için tıklayın >

Bu işlemi pcdende yapmanız mümkün bunun için bu konuya bakabılırsınız

http://www.maxicep.com/forum/attachments/sis-contents-1-7-7-build-81-zip.160293/

2. Yöntem
    Bu yöntemde ise telefonu hacklemek gerekir ve bunun için altta ki linki kullanabilirsiniz

Symbian yine hacklendi! (Belle, Anna, S^3, S60v5, S60v3) - MaxiCep

3. Yöntem
    Bu yöntemde iste kücük bir programla uygulamalara temalara ve oyunlarınıza sertifika ekleyebilirsiniz. Öncelikle şu programı indırın ve videoda anlatılanları uygulayın

http://www.maxicep.com/forum/attachments/sis-contents-1-7-7-build-81-zip.160293/

Yazan: okankayci
    Son düzenleme: 4 Eylül 2014
    asigsasi, Parende_N ve Jan bunu beğendi.
  2. thanks

okankayci bunu beğendi.
  3. :rica:

4. temalar için sadece bir adımda sisconts den veya siseditor den siscontents içindeki sertifikayı alıp imzalamak yeterli :) , bu parçalama yöntemi yani konudaki anlatılan ile temayı silmen için doğru klasörü ve dosyaları bulman lazım :)

Mobil cihaz ile gönderdi
  5. evet gerekıyor ama tema yuklerken uzun suruyo bıraz bu yontemle daha hızlı oluyo aa dedınde aslında cmd kodlarıyla istediğin temayı silme programı yazılabılır bak yapıyım bı ara :D

6. hacksız telefonda private yolu kapalı olur nasıl atmayı düşünüyorsun ?

Mobil cihaz ile gönderdi
    Jan ve MaxipmaN bunu beğendi.
  7. bazı şeyleri yapmak o kadar kolay değil :)

Mobil cihaz ile gönderdi
  8. yok hocam olmuyo temalarda ben hep böyle atardım hacklemeden önce :D[DOUBLEPOST=1409339989,1409339762][/DOUBLEPOST]
    bu kolay ama RD /S /Q "\private\10207114\import\dc794e83114b4a19" şeklinde eklersen zaten siliyo bide başına UID giriniz yaparsak uğrasmadan silmiş oluruz yanı kolay ;)

9. kolay gelsin, bakalım bunu tüm temalara nasıl yapacaksın :) hem resource de bir dosyası kalmayacak hem privatede :)

Mobil cihaz ile gönderdi
  10. Teşekkürler yararlı bır bılgı olmuŞ

okankayci bunu beğendi.
  11. biliyorum sadece örnek verdım açılısta sorcak klasör numarasını :)

12. klasör numarasını bildikten sonra ister programla yap ister elinle sil :ehe bu işin püf noktası program içerisinde işaretleyip silebilmek :)

Mobil cihaz ile gönderdi
  13. hack yamalarını kapatıp da hem private hem resource klasörleri ni atmayı dene bakalım şimdi dene bir klasör hata verir :)

Mobil cihaz ile gönderdi
  14. sonuca olarak siliyo :ehe[DOUBLEPOST=1409342225,1409342203][/DOUBLEPOST]
    benım dedıgım pcden atınca :)[DOUBLEPOST=1409342246][/DOUBLEPOST]
    :rica:

15. neyse kolay gelsin o zaman

Mobil cihaz ile gönderdi
  16. eywallah

17. O kadar uğraş vermişsin iyi güzel direk bu prodan sertifikalamayı da anlatsan aynı konunun altına daha da yararlı olur bence :)

Mobil cihaz ile gönderdi
  18. onuda eklerım eve gidince :)[DOUBLEPOST=1409851037,1409472171][/DOUBLEPOST]Yeni yöntem eklenmiştir

Yüklüyor...
15/12/2018 - 14:01