(Satılık) Samsung np-r522-fs03tr model laptop 400 TL

• 27 Eylül 2012
  • 1631 Okunma
  • 4 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Arkadaşlar öncelikle şunu söyleyeyim laptopun tek sorunu ekran kartının yanmış olması. Zaten tamamen sağlam olsa 750 TLolarakfiyatkoyacaktım. Laptopu şu adresten Samsung R522-FS03TR | Kullananlar Derneğimiz | Driver - İlk Şarj ve Pil Bilgisi - Ses ayarları vs. en ince ayrıntısına kadar inceleyebilirsiniz. Garantisi dolmuştur ama şimdiye kadar hiç servise gitmedi. Yanında orjinal kendi laptop çantası da var ve ben genelde sırt çantasında taşıdığım için kendi çantası neredeyse hiç kullanılmadı diyebilirim. Şarjı kullanım yoğunluğunuza göre 1 ila 2 saat arasında gidiyor. Laptopun ekran kartı yanmadan önce GTA IV, Battlefield 3 dahil ideal ayarlarda çalıştıramadığı oyun yoktu arkadaşlar.

Yazan: Prnrml ctvty
  2. ekran kartını nasıl yaktınız ?

3. imzanız kurallara uygun mu
    (boyut olarak)? Birde forumun alım satım yeri var oraya açsaydınız keşke konuyu

4. Valla ben de anlamadım akşam kapattım bilgisayarı sabah kardeşim çalıştırmış açılmamış. Artık bilemiyorum nasıl yandı ama servise götürdüm ekran kartı yanmış dedi.

- - - Eklendi - - -

İmza uyarısı için teşekkürler. Alım satım alanını göremedim tam olarak nerde link falan atabilir misin hocam.

- - - Eklendi - - -

Pardon hocam kabak gibi önümde duruyomuş buldum şimdi. :d:

- - - Eklendi - - -

Arkadaşlar konu burada devam edecek. Buyrun http://www.maxicep.com/diger-ilanla...r-model-laptop-400-tl-702738.html#post5302868

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
22/09/2018 - 14:07