Püf Noktası Samsung'un Batarya Kalitesi

Sponsorlu Bağlantılar

MaxipmaN

Üye
    Konu Sahibi
Samsung'un Batarya Kalitesi
note2nin batarya performansını bilen bilir, kasım ayında clash of clansa başladıktan sonra bataryam eski performansını asla vermedi, bu durum clash of clanstan mıdır yoksa samsungların bataryası 1yılda fişini çekiyor mu?
C601in bataryasını 2 sene sorunsuz kullandım sabaha kadar sarjda kalırdı asphalt oynardım falan

baskahmet

baskahmet

Üye
Bende clash oynuyorum 7 aylik telefon (s4 mini) 3 saat ekran suresi veriyor
Clash oynamadan once 6 saat aliyordum. Simdi ise clash oynamadan bile 4 saat aliyorum. Orjinal batarua

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN
IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
Sorun Samsung'un bataryasinda degilmis Clash of Clans'taymis demekki.

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN ve baskahmet
PriZm

PriZm

Üye
Clash of clans gereksiz şekilde cpu ya yüklenip cihazı ısıtan bir oyun. Normal bir durum.

• Beğen

jongass

Üye
Ayrica bataryayi yanlis sarj etme, yanlis sarj aletiyle sarj etme vs. bataryanin omrunu azaltir. Zaten ortalama omurleri 1-1.5 yil oluyor bataryalarin sonrasinda eski performans falan kalmiyor :)

• Beğen
byAndroid

byAndroid

Üye
Bence ikiside etkili Samsung'un bataryalar dandik bence. Clash ta mahvediyor tabiki

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN ve baskahmet

jongass

Üye
Telefonum S3, simex veya deji marka batarya almayi dusunuyorum hangisi iyidir

byAndroid

byAndroid

Üye
Deji kullanmisligim var parasını hakediyor çok güzel batarya bence

firostr

firostr

Üye
Clash nagapsin gidipte modern combat mi yoksa aa mı

byAndroid

byAndroid

Üye
  • Beğen
Tepkiler: jongass
cici60

cici60

Üye
clash of klandan kaynaklı oyun devamlı internete bağlı kaldığı için şarjı sömürüyor resmen z3 kullanıyorum normalde 7 8 saat ekran alırken 4 saat ekran süresi veriyor ama full oyundayım oyun çok şarj yiyor :bottom:

• Beğen
byAndroid

byAndroid

Üye
peki simex batarya nasildir entegre kart (?) Yok diyorlar daha sagliksiz galiba
Simexi hic duymadim netten arastirin bence . zaten deji hakkindaki yorumlar hep olumludur baktiysaniz

jongass

Üye
Evet nasil oluyorsa hep olumlu yorumlar aldim :D

Buraxlive

Buraxlive

Üye
Öncelikle Samsung'un bataryaları şişme yapıyor ailemde ve arkadaşlarım da 7-8 kişinin bataryası şişti, samsung bataryaları zaten sorunlu diyebilirim. Clash of clash da telefonu ısıtan ve sarji hızla tüketen bir uygulama. Bataryaların belli bir sarj limiti olduğunu bilinen birşey, ısı ise bataryaların bir numaralı düşmanı olduğuna göre bu kadar çok etken bir araya gelince sonuç şekil A oluyor. İkariam oynayın bataryaya etkisi olmayan bir oyun mobil sürümünü görünce tekrar başladım gayette zevklidir :)

• Beğen

MaxipmaN

Üye
    Konu Sahibi
güç tasarrufundayken dahi çok yiyor, gpu ya da abanıyor gibi

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
Telefon bu arkadaslar oyun konsolu degil yani bi yerden sonra illallah ediyor. Ha ille oynayacagim derseniz iPad tavsiye ederim. Bende oynuyorum ama telefonumda yuklu degil.

Emrebali05

Emrebali05

Üye
Clash of clansa mobil sebekeden baglaniyorsan ve 3g de acik ise dayanmamasi cok normal internete surekli baglandigi icin
normalde aksama kadar rahat goturen telefonum clash of clansi actigimda su gibi iciyodu sarji :)

• Beğen
3onur5

3onur5

Üye
bir zamanlar samsuıng galaxy s3 kullanıyordum ilk çıktığı zaman almıştım ve hala ilk günkü pil performansını sergiliyor 1 günü rahat çıkartıyor ve şuan annem kullanmakta

• Beğen

Üst Alt