Samsung Starda ve Corbyde HD Video İzleme[Resimli Anlatım]

Sponsorlu Bağlantılar

ykardesen

Üye
tesekkur ettim kardes

WERSER

WERSER

Üye
emeğe saygı süpersin dostum teşekkürler... :)

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşlar ben telefona film atmak istiyorum
dvd yi pc ye takıyorum VİDEO_TS klasörü ckıyor iki tane bir tanesi doş diğerinde ise 20-25 tane tane dosya war bazıları video içlernden ama hangisini alıcağım bilmiorum :s
ne yapmam gerek?

thewant

thewant

Üye
eline sağlık dostum çok yardımcı oldun :oke:

qimoo

qimoo

Üye
    Konu Sahibi
emeğe saygı süpersin dostum teşekkürler... :)

arkadaşlar ben telefona film atmak istiyorum
dvd yi pc ye takıyorum VİDEO_TS klasörü ckıyor iki tane bir tanesi doş diğerinde ise 20-25 tane tane dosya war bazıları video içlernden ama hangisini alıcağım bilmiorum :s
ne yapmam gerek?

Dvdyi telefona uygun olarak çevirmek için dvd converterlar var onları kullanarak yapabilirsin.Örnek olarak handbrake diye bir progam var onunla yapabilirsin.Alttaki linkten handbrake i indirebilirsin içinde iki tane sürümü mevcut istediğini kur.

Paranoya

Paranoya

Üye
Böyle yapıldığı zaman boyut çok fazla oluyor bu yüzden bazı Samsung Star firmwarelerinde açmıyor .

battanie

Üye
Samsung star telefonum var. netten film indirdim mp4 formatında telefona attım desteklnmiyor diye bir uyarı aldım. ne yapmam gerekiyor izlemem için yardımcı olurmusunuz

qimoo

qimoo

Üye
    Konu Sahibi
Konuda anlatılanları indirdiğiniz videoya uygulayın hiçbir sorn çıkmadan izleyebilirsiniz telefonda.

raplex2

Üye
eyw süper paylaşım ama bi dosya çeviriyim dedim 6 saat diyo:S

qimoo

qimoo

Üye
    Konu Sahibi

majortufan

Üye
kardeş süpersin harika oldu bütün filmler

reque

Üye
gerçekten mükemmelsin çok teşekkürler :)

OğuzcanAbi

Üye
saolasın dostum

Orohan

Üye
Teşekkürler güzel paylaşım..

reque

Üye
samsung star kullanıcısıyım kardeş dediğin herşeyi yaptım fakat dosya desteklenmiyor diyo o kadarda uğrastım cewırmesını fln bekledım desteklenmiyor dedi hakkaten uzldm bı yardım edermısn

qimoo

qimoo

Üye
    Konu Sahibi
samsung star kullanıcısıyım kardeş dediğin herşeyi yaptım fakat dosya desteklenmiyor diyo o kadarda uğrastım cewırmesını fln bekledım desteklenmiyor dedi hakkaten uzldm bı yardım edermısn
ADIM-5 te iPhone high quality yerine iPhone normal quality seçip dene birde.

reque

Üye
peki deniyorum şimdi

Ya anlamadığım sende star kulanıcısısın bende dediklerinide yaptm :) ama neden desteklemedi anlamadım şimdi İphone normal quality deniyorum inşallah olur :)

malesef olmadı yanlız ben hafıza kartına direk atıorm acaba pc suite den mi atmam lazım ?

qimoo bu benim msn veriyorum eklersen gerçekten mutlu olrum şimdiden teşekkürler :) [email protected]

reque

Üye
qimoo bi yardım et kardeş senin paylaştığın inna-amazing hd kalitesi olanı indirdim gerçekten cok netti uzantısıda mp4 ama destekledı film atarken mp4 yapıorm olmuo soledıgın herseyı yaptm bende bısıler deneedm desteklemıo diyo yardım edersen sevinirm

arda_861

Üye
slm gimoo arkadaşım bu programı nasıl bulup indirecegiz kafayı yicem 2 gündür ugraşşıyorum yok yok görüntü cöz. 176x144bu nu nasıl yükseltecez

Üst Alt