Samsung Starda ve Corbyde HD Video İzleme[Resimli Anlatım]

Sponsorlu Bağlantılar

knife130

Üye
kaç mb a kadar sıkıştırıyo acaba?

qimoo

qimoo

Üye
    Konu Sahibi
kaç mb a kadar sıkıştırıyo acaba?

High qualityi seçtiğiniz zaman filmin kendi boyutunu bile geçebilir.Ancak Normal bir ayar seçtinizmi film 380-600 MB aralığında bir boyuta düşecektir.

knife130

Üye
Çok güzel bir açıklama saol dostum teşekkür ederim o zaman benim 2 GB microSD almam lazım xD

neoorog

neoorog

Üye
Hocam ben 320x240 seçiyorum program gidiyor 480x320'ye çeviriyor. :(

funk-c

Üye
Çok güzelde Çok uzun sürüyoo.!!

sentetik

sentetik

Üye
Üstad Teşekkür ederim Süper Anlatım,Montede Star'a oranla Daha Güzel Gösteriyo Benje.Sağolasın

'MhMmD'

'MhMmD'

Üye
saolun arkdaş şimdi yapıommm gezilerde filan süper olur

emre250

Üye
telefonda video film izlerken ileri sararsam eğer senkranizasyon kaybı oluyo ses 6-7 saniye geç geliyo nasıl düzeltebilirim bu sorunu_?

ilkerkurt

ilkerkurt

Üye
teşekkürler güzel paylaşım:oke:

endo16

endo16

Üye
Çok saol süpersin ;)

ufk_clk

Üye
iyi iş :oke: saolasın

Preah

Üye
tam ekran izlemek için ne yapmalı acaba ?

enex_enes

enex_enes

Üye
bazen boşluk kalıo ekrana uyarla dersen düzelir

kivana

kivana

Üye
bu ayarları yapınca 700 mblık avi filmi mp4 e çevirdiğimde boyutta değişme olmuyor ... yani 700 mblık mp4 oluyor ve dolayısıyla sanıyorum 30-40 dk belki de dönüştürme olayı daha fazla sürüyor ama yinede görüntü kalitesi canavar gibi oluyor değer yani okadar eziyete

saban52

Üye
arakadaslar bu sekılde yapdım aynı resimdekıler gibi yanlız ekrana ayarla desem bile üst ve alttan kucuk bir bosluk kalıyor onu nasıl düzeldicez ? orada 4:3 ve 16:9 var 4.3 de yapdım 16:9 da yapsam pixeli pixeline tam ekran olrmu ?

pakitotiesto83

pakitotiesto83

Üye
arakadaslar bu sekılde yapdım aynı resimdekıler gibi yanlız ekrana ayarla desem bile üst ve alttan kucuk bir bosluk kalıyor onu nasıl düzeldicez ? orada 4:3 ve 16:9 var 4.3 de yapdım 16:9 da yapsam pixeli pixeline tam ekran olrmu ?

videoyu telefonda oynatırken en boy oranını yoksay seç..

Melanotia

Melanotia

Üye
Genoa için de geçerli mi bu?

Üst Alt