Samsung S8530 Wave II Aldım ?

Sponsorlu Bağlantılar

Anußis

Anußis

Üye
    Konu Sahibi
Samsung S8530 Wave II Aldım ?
Arkadaşlar daha önce Nokia , X6 ve 5800 Modellerini kullandım ancak artık bıktım yani hem yavaş hemde istediğimi verebilen telefonlar değildi...

Telefon Erzurumda sadece tek 1 yere gelmiş bende beğendim aldım ekranı mübarek x6nın tamamı kadar :D

ama cok hosuma gitti sizce nasıl olmuş yani eski bir nokiacı olarak waveyi ve badayı kullanabilirmiyim

bu arada sanırım bu bada 1.2 sürümüymüş

nikotti

Üye
hayırlı olsun.en iyi seçimi yapmışın...

teoalp

teoalp

Üye
hayırlı olsun kardeş nokia dan sonra devrim yapmışsın :)

cewikkuwwet01

cewikkuwwet01

Üye
hayırlı olsun bence de çok iyi seçim yapmışsın hakkında çok atılıp tutulan bir cihaz ve işletim sistemini kullandıkça daha da çok alışacaksın ve symbian sana artık disketli atari gibi gelecek bada bir başka

• Beğen
Tepkiler: officialavarees
Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Symbian dan kurtulduğuna sevindim :ehe

• Beğen
Anußis

Anußis

Üye
    Konu Sahibi
yorumlara bayıldım ... :D evet allaha şükür symbiandan kurtuldum

• Beğen
BarcinSurmeli

BarcinSurmeli

Üye
Hayatının doğrusunu yapmışsın dostum hayırlı olsun :D Ama dikkat et nokiadan sonra bu telefon biraz fazla hızlı gelebilir :D

• Beğen
cewikkuwwet01

cewikkuwwet01

Üye
Hayatının doğrusunu yapmışsın dostum hayırlı olsun :D Ama dikkat et nokiadan sonra bu telefon biraz fazla hızlı gelebilir :D

bencede :D nokiadan sonra telefonun gücünü görüpte gaza yüklenme çünkü haddinden fazla hız yapıyor :D kurallara uyalım :kop:

Anußis

Anußis

Üye
    Konu Sahibi
sonra bi yerre vurmayalım dimi :D sagolun dostlarım aldıgıma gerçekten memnun oldum bu yorumlarla

mildew583

mildew583

Üye
wave II wave'nin abisi gibi gözükse de özellikleri aynı. samsung daha iyisini yapana kadar en iyisi wave. :ehe

hayırlı olsun... :alkis

Anußis

Anußis

Üye
    Konu Sahibi
evet biliyorum sadece Ekran boyutları ve Bir Takım Optimize Edilmiş hızlandırılma varmış Wave ııde ancak bu ekran farkı cok fazla ilk başta bunu cebime sıgdırabilirmiyim diye düşündüm :D

silver021

silver021

Üye
tebrikler. bada II de çok sıkıntı çekiceğini tahmin etmiorum 1 deki kadar. çünkü 1.2 yle eksiklikleri açıklıkları kapatılmış kurulu bir cihaz gelior sana direk. bada platfotmu dahada genişler gibi duruyor. çünkü dev yazılım şirketleride artık badada kendini göstermeye başladı.

ismailwsx

Üye
arkadaşlar wawe 2 aldım 01.01.2011 de gayet güzel şşimdilik bir problem yok sadece şarh 1.5 gün kadar gidiyor o kötü ama bu samsung genel sorun bizim gibi gençler herşeyi kullandığı için ama nokı n79 var 3 gün bu 1.5. samunlalr böle ama telefon harşeyyille harkı almak isteyenler soru sorabılır :oke::heyo::yuru:aha:

kralcapan

kralcapan

Üye
arkadaşım birşey soracam bunda flash sorunu var m sonuçta 1.2 var teelfonda

Trackmania

Trackmania

Üye
bitek msj yazarkn sknti yapar nokiada "0" samsung da "#" ile birakiyor cok msj atan biri isen 2 gune alsirsn :ehe

Anußis

Anußis

Üye
    Konu Sahibi
evet ya bi mesaja alısamadm :d

silver021

silver021

Üye
evet ya bi mesaja alısamadm :d

normal tuş takımlı cihazlardan 3 kat daha hızlı msj yazılabiliyor. alışma sürecine bağlı. bazısı ilk günden alışmış olur misal ben :D normal dokunmatik olmayan cepte yazdığım bir msj 1 dakkada tamamlayabiliyorsam bunda 20 saniye felan sürüyor.

matrax-0052

Üye
BMW'ye binmek gibi bişeydir wave..kullandıkça anlayacaksın.Hayırlı olsun.

yorgun_5388

yorgun_5388

Üye
BMW'ye binmek gibi bişeydir wave..kullandıkça anlayacaksın.Hayırlı olsun.

kardes moralını bozmus gıbı olmasın ama.HDMİ.12 MEGAPIKSEL ZENON FLAS DAHA SAYAMIYCAM BIR COK ÖZELLIKLI TLI VERIP WAWE ALMISSIN:)UYGULAMA SIKINTISI CEKERSIN SYMBIANI BURDA COK KÖTULEMISLER AMA EN COK ONDA UYGULAMA OYUN VAR:)N8 VERMEZDIM SENIN YERINDE OLSAM..AKSAM RESM CEKISI YETER..HATTA CUMA GUNU YANI 15.01.2011 DE YENI YAZILIMI GELIYO:)HATALARINI HEP KAPATMISSLAR NEYSE HAYIRLI OLSUN:)

--------------- Ekleme ---------------

Arkadaşlar daha önce Nokia N8 , X6 ve 5800 Modellerini kullandım ancak artık bıktım yani hem yavaş hemde istediğimi verebilen telefonlar değildi...

Telefon Erzurumda sadece tek 1 yere gelmiş bende beğendim aldım ekranı mübarek x6nın tamamı kadar :D

ama cok hosuma gitti sizce nasıl olmuş yani eski bir nokiacı olarak waveyi ve badayı kullanabilirmiyim

bu arada sanırım bu bada 1.2 sürümüymüş

kardes moralını bozmus gıbı olmasın ama.HDMİ.12 MEGAPIKSEL ZENON DAHA SAYAMIYCAM BIR COK ÖZELLIKLI TLI VERIP WAWE ALMISSIN:)UYGULAMA SIKINTISI CEKERSIN SYMBIANI BURDA COK KÖTULEMISLER AMA EN COK ONDA UYGULAMA OYUN VAR:)N8 VERMEZDIM SENIN YERINDE OLSAM..AKSAM RESM CEKISI YETER..HATTA CUMA GUNU YANI 15.01.2011 DE YENI YAZILIMI GELIYO:)HATALARINI HEP KAPATMISSLAR NEYSE HAYIRLI OLSUN:)

nidforspid

nidforspid

Üye
kardes moralını bozmus gıbı olmasın ama.HDMİ.12 MEGAPIKSEL ZENON FLAS DAHA SAYAMIYCAM BIR COK ÖZELLIKLI TLI VERIP WAWE ALMISSIN:)UYGULAMA SIKINTISI CEKERSIN SYMBIANI BURDA COK KÖTULEMISLER AMA EN COK ONDA UYGULAMA OYUN VAR:)N8 VERMEZDIM SENIN YERINDE OLSAM..AKSAM RESM CEKISI YETER..HATTA CUMA GUNU YANI 15.01.2011 DE YENI YAZILIMI GELIYO:)HATALARINI HEP KAPATMISSLAR NEYSE HAYIRLI OLSUN:)

--------------- Ekleme ---------------

kardes moralını bozmus gıbı olmasın ama.HDMİ.12 MEGAPIKSEL ZENON DAHA SAYAMIYCAM BIR COK ÖZELLIKLI TLI VERIP WAWE ALMISSIN:)UYGULAMA SIKINTISI CEKERSIN SYMBIANI BURDA COK KÖTULEMISLER AMA EN COK ONDA UYGULAMA OYUN VAR:)N8 VERMEZDIM SENIN YERINDE OLSAM..AKSAM RESM CEKISI YETER..HATTA CUMA GUNU YANI 15.01.2011 DE YENI YAZILIMI GELIYO:)HATALARINI HEP KAPATMISSLAR NEYSE HAYIRLI OLSUN:)

en cok uygulama symbianda mı var:ehe:ehe:ehe:kop::kop::kop::kop::kop:kardeşim hdmi çıkışını kaç kişi kullanıyo merak ediyorum,n8 bence tek cazip yani 12 mp carl zeiss kamera ,çoguna göre buda ihtiyaç değil lensi iyi olsun pikseli 5 olsun carl zeisss olsun benim olsun..:islik,xenon flaş video çekimminde kullanılamıyo ama led kullanılabiliyor ve waven ledi normal led değil güçü artırılmış led..herkesin bir sevdiği öz var ona göre tel alıyor

Üst Alt